-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
zabieg dziś o 18:30; to znaczy mamy się zgłosić do kliniki na tę godzinę, a o której się zacznie to nie wiem; spałam kiepsko, jak budzik zadzwonił o 4:30 to z ulgą wstałam; śniło mi się, że znalazłam jakieś trzy takie same chomiki jak tusia, nie mogłam ich dogonić, bo szybko uciekały; i jeszcze, że z dachu urywały się wielkie kawałki lodu, tusia stała i na mnie patrzyła, a ja biegłam, żeby ja stamtąd zabrać; regularna schiza przedoperacyjna; zrobiłam śmieszne zdjęcie i nagrałam trzy filmiki ze spaceru, ale jakos nie mam nastroju na żarty; wybaczcie; -
ja myślę o nim codziennie; w różnych okolicznościach; o dziwo stosunkowo najmniej jak obok przechodzę... przypominają mi się takie dziwne sytuacje;na przykład jak go niosłam z samochodu juz po sekcji, żeby go pochować; buginio był pokrojony, zaszyty i sklejony plasterkiem, schowany w dwa worki; niosłam go i nagle zdałam sobie sprawę, że ma głowę do dołu; szybko go przekręciłam ale było mi z tym strasznie; przed pochowaniem wyjęliśmy bugiego z tych worków; leżał na trawie i czekał, a psy podchodziły i delikatnie sie z nim żegnały; wszystkie prócz frodzia; frodzio był obrażony i nie chciał mieć z tym co się dzieje nic wspólnego; to było widać; żałuję, że nie dałam bugisiowi żadnej zabawki na tę ostatnią drogę; wyścielałam grób papierowym ręcznikiem, położyłam bugiego i przykryłam kolejną warstwą ręcznika; nie chciałam owijać go w żadne syntetyki, a tak po prostu nasypać na niego ziemi nie mogliśmy;
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
właśnie zrobiliśmy przelew na klinikę na książęcej na kwotę 1200 złotych; będzie na konto poniedziałkowej operacji; już nie będziemy latać z taką gotówką; o rany, niechby już był ten poniedziałek; -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
no niestety jest bieda; teraz nawet magda wyjechała na weekend na szkolenie i będzie dopiero w poniedziałek; może uda mi się ją namówić na rejestrację - wtedy byłoby łatwiej o wszelkie informacje z pierwszej ręki... -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jaki kontakt???[/QUOTE] kontakt do magdy: 602 608 109 -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
cześć morska :) one mieszkaja na posesji i chyba nie potrzebują spacerów bo załatwiają się na miejscu, że tak powiem... ogłoszeni by sie przydały, ale tego jest dużo... może znajde jakiś bazarek ogłoszeniowy - będzie łatwiej; najgorsze jest to, że ja nie znam tych piesków; wszelkie informacje czerpię od magdy; będę miała więcej zdjęć może dzis wieczorem... -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']sznupek jest cudny - pomogę szukac mu domu masz więcej zdjęć i info? wiek? kastracja? jaki teraz ma charakter? zgadza sie z psami? kotami? lubi obcych? to mini czy średniak (waga do 10 kg czy powyżej??)[/QUOTE] raczej średniak; wycofany, grzeczniutki, zachowuje czystość absolutną; nieszczekliwy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany; musiał ktos nim poniewierać, bo jest bardzo usłużny i nie chce wchodzic nikomu w drogę; w samochodzie grzeczny; ma niewielkie problemy ze smycza, ale powolutku sie uczy, że na smyczy się chodzi na spacerki; całkowicie niekonfliktowy do innych zwierząt; więcej fot by może było, ale dopiero w przyszłym tygodniu... -
żyjemy... mamy na bdt małą sunie ze złamaną nóżką i sie szykujemy do operacji, która będzie w poniedziałek; juz uzbieraliśmy pieniądze na ten zabieg, jest jeszcze trochę długów, ale jakoś damy radę; tu wątek tusi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-juz-w-DT-zbieramy-na-leczenie-Pomocy[/URL]!!!! a tu drugi mój wątek, świeżo założony; w markach 18 psów i 15 kotów czeka na pomoc bo opeikunka miała udar... nie wiadomo w co ręce włożyć... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-psów-i-15-kotów-w-markach-czeka-na-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-psów-i-15-kotów-w-markach-czeka-na-pomoc [/URL]
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
kakadu replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wybaczcie, ale naprawdę muszę szukac pomocy... w markach 18 psów i 15 kotów zostało praktycznie bez opiekuna, bo teresa, która się nimi opiekowała wczoraj przeszła udar i leży w szpitalu; przoszę, zajrzyjcie, może cos wymyślicie...? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-ps%C3%B3w-i-15-kot%C3%B3w-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20492951[/URL] -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
przepraszam spajkusiu, ale muszę szukac wszędzie pomocy... 18 psów i 15 kotów zostało praktycznie bez opiekuna, bo teresa, która się nimi opiekowała wczoraj przeszła udar i leży w szpitalu; przoszę, zajrzyjcie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-ps%C3%B3w-i-15-kot%C3%B3w-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951[/url] -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
kochane ciotki, dostałam info od mojej znajomej, która działa w markach; jej koleżanka (w sumie też ją znam), która daje psom i kotom bdt, przeszła udar i teraz jest w szpitalu; w domu zostala jej nieletnia córka z 18 psami i 15 kotami... zajrzyjcie - może cos poradzicie? będę wdzięczna za zapraszanie na wątek; może znacie kogoś od terierów? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-ps%C3%B3w-i-15-kot%C3%B3w-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-psów-i-15-kotów-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951[/URL] -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
........................... -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
leśna [COLOR=#414141]Lesia jest piękną, młodą, ok. 2 lata, suką, porzuconą w lesie, gdzie dzielnie odchowała szczeniaki, wspierali ją dobrzy ludzie, dokarmiali i starali się chronić, jednak trafił się ktoś, kto postanowił ją i maluchy otruć, została uratowana w ostatniej chwili, ona i jeden szczeniak, Lesia jest w pełni, z wyglądu i charakteru mieszanką husky i owczarka niemieckiego, bardzo przyjazna do ludzi, łagodna, nauczona czystości, i zrównoważona, nie przepada za kotami, jest wysterylizowana, będzie super przyjacielem, towarzyszem spacerów i stróżem domu[/COLOR] [IMG]http://i48.tinypic.com/rac70w.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/osga6o.jpg[/IMG] -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Młody chart ok. 1,5 roku, bardzo przyjazny , grzeczny, bardzo lgnie do ludzi , przesuwa się za ręką , żeby go głaskać, wyrzucony z samochodu, wykastrowany , zdrowy [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]znalazł dom :) [/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i50.tinypic.com/23w604j.jpg[/IMG] [SIZE=3]i nola[COLOR=#000000][FONT=Calibri], suczka, ok. 8 tygodni, znaleziona w lesie w Markach niedaleko garbarni, przywiązana do drzewa. Przytulaśna, fajowa.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] 20 kwietnia pojechała do nowego domku :)[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i45.tinypic.com/34i5pg5.jpg[/IMG] .. -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
negri [FONT=Times New Roman][COLOR=#414141]ma ok. 3 lat, jej siwy pyszczek nie jest wynikiem [/COLOR][URL="http://tablica.pl/motoryzacja/dostawcze-ciezarowe/star/warszawa/"][COLOR=windowtext]star[/COLOR][/URL]o[COLOR=#414141]ści, taka jej uroda, jest nieduża do kolan, bardzo spokojna, nie szczekliwa, nie agresywna do innych zwierząt, niestety została wyrzucona jak zużyty mebel...[/COLOR][/FONT] [IMG]http://i49.tinypic.com/adc45g.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------------------------------- niusia ok. 8 mcy , miła, chętna do zabawy i pragnąca kontaktu z człowiekiem, jak to szczeniak; wyrzucona z samochodu, czeka na dom już cztery miesiące, nikomu się nie spodobała, większa nie urośnie [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]niusia pojechała do domku 15.04 :)[/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i48.tinypic.com/mj78me.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------------------------------- szczeniaki terierowate zostały dwa chłopaki, ok. 3 m-cy [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000] adoptowane[/COLOR] :)[/SIZE] [/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/33ymhld.jpg[/IMG] -
kochani dostałam od mojej koleżanki magdy taką oto wiadomość: [COLOR=#0000cd][I]Potrzebuję pomocy, Teresa się rozchorowała, przeszła udar, leży w szpitalu i na dzień dzisiejszy nie jest najlepiej, drętwienie lewej strony jej na razie nie przechodzi, pewnie trochę poleży w szpitalu, w załączeniu zdjęcia najpilniejszych psiaków, dla których potrzebne są tymczasy, a najlepiej domy stałe[/I][/COLOR]... u teresy jest 18 psów i 15 kotów; do tej pory opiekowała się nimi przy pomocy córki i przyjaciół; teraz tereska przeszła udar, jest w szpitalu i sama potrzebuje pomocy; z kotami jest mniejszy problem, ktoś "od kotów" zresztą obiecał pomoc; poniżej znajdziecie zdjęcia i krótkie opisy psów, które najpilniej potrzebują nowych domów, a nawet tymczasów; proszę rzućcie chociaż okiem... [COLOR=#b22222][B]Wszystkie psiaki (oprócz szczeniaków) są wysterylizowane, wykastrowane, zachipowane , zaszczepione, zdrowe, dogadują się z innym psiakami[/B][/COLOR] [B]czika[/B] młoda suczka, wyrzucona na bazarze, nie ma roku, miła, grzeczna, troszkę wylękniona, prosi o zainteresowanie, jakby wiedziała, że nie jest super piękna, że jest tylko zwykłym kundelkiem; usuwa się w cień... [IMG]http://i46.tinypic.com/fwhsvq.jpg[/IMG] ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]dianka[/B] młoda ok. roku, znaleziona na stacji benzynowej ze szczeniakami, przemiła, chętna dawać buziaki, bardzo energiczna, potrzebuje ruchu i zabawy [IMG]http://i47.tinypic.com/30ufkw4.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------------------------------------------ [B]gabi[/B] [COLOR=#414141][FONT=Cambria] jest malutką sunią , została porzucona w lesie, ma ok. roku, jest bardzo grzeczna i zrównoważona, nauczona czystości[/FONT][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]gabi pojechała do domku 17.04 :)[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i46.tinypic.com/o0rnra.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------------------------------------------ [B]lucky[/B] w typie sznaucera; porzucony jak zabawka, która się znudziła; wyglądał jak jeden wielki kołtun; gdy Teresa go przyprowadziła do siebie przez dwa dni leżał pod regałem, cieszył się, że ma ciepły kąt i miskę z jedzeniem, że nikt go nie bije, nie chce nikomu wchodzić w drogę, trochę wylękniony... [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]pojechał do domku w wołominie 28 marca :)[/SIZE][/B][/COLOR]... [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]...i wrócił z niego 2 kwietnia, tak więc nadal szuka domu...[/B][/COLOR][/SIZE] :( suka rezydentka go sterroryzowała, a opiekunowie nie potrafili sobie z tym poradzić... [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]... i znowu pojechał do dom[SIZE=4]ku 12[/SIZE] [SIZE=4]kwietni[/SIZE]a, tym raz[SIZE=4]em oby na zawsze[/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR]... [IMG]http://i48.tinypic.com/33ue6mt.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]maxus[/B] dorosły pies, może mieć ok. 5 lat, trochę zniszczony tułaczką, koczował przy stadninie koni, bardzo przyjemny, grzeczny, nie konfliktowy do innych psów [IMG]http://i46.tinypic.com/25s5ue9.jpg[/IMG]
-
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
kakadu replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
w bannerku jest alfa...? :roll: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
najgorsze jest to, że mnie się wydaje, że mówię zupełnie normalnie; dopiero potem jak się odsłucham to jest wielkie zaskoczenie ;) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Ja robię to samo :lol:[/QUOTE] ufff...... :lol: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43']Przelałam z bazarku,dla rownego rachunku stówkę.Jak dojdzie,potwierdź ciocia tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239698-Zako%C5%84czony-rozliczam-Dla-Tusi-do-18-02-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239698-Zakończony-rozliczam-Dla-Tusi-do-18-02-2013[/URL][/QUOTE] ciocia cancer43 strasznie dziękujemy za ten bazarek :loveu::loveu::loveu: ciocia anica strasznie dziękujemy za fanty :iloveyou::iloveyou::iloveyou: oczywiście potwierdzę jak tylko pieniążki wpłyną; postaram sie zalogować w weekend - może się uda... a z mojego ciuszkowego bazarku będzie 49,00 :jumpie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239888-ROBI%C4%98%21%21%21-od-5-z%C5%82-orsay-next-marks-spencer-mustang-house-do-21-02"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239888-ROBIĘ!!!-od-5-zł-orsay-next-marks-spencer-mustang-house-do-21-02[/URL] -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
cholera, się odsłuchałam na tym filmie... czy wy tez tak seplenicie do swoich psów??? nawet nie miałam świadomości, że tak robię... :oops::oops::oops: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
teraz tusia to juz jest szczupła ;) pół kilko zrzuciła; ale pracujemy nad sylwetką cały czas; jeść dostaje normalnie tylko więcej się rusza; a zdjęcia zawdzięczamy pokerowej latorośli, za co serdecznie dziękujemy, uściskujemy latorośl :calus: i polecamy się na przyszłość (albo niech wytłumaczy ciotce jak to zrobić, to ciotka da spokój chłopakowi ;)) mała korekta - [B]ciocia andegawenka wpłaciła na opercje tusi nie 10, a 20,00 złotych[/B] :loveu: za pomyłkę bardzo przepraszam, tż'owi się w oczach mieniło jak spisywał ;) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
nie, nie dam rady :shake:; ściągnęłam te filmy z telefonu i nawet nie mogę ich odtworzyć... :( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
kakadu replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że jest u nas szczęśliwa; często macha ogonkiem, mam to nawet na filmiku, ale nie wiem czy mi sie uda go wstawić... zaraz podejmę próbę ;)