Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. w sumie niby nie wykorzystany ten ganek, a jak dzis wychodzilismy do pracy to byl na nim tlok, bo kot lezal na swoich poduszkach na dachu budy, w vegowej budzie lezal frodzio, a potem sie do niej wepchnela jeszcze (mimo frodziowych protestow, czyli warczenia) jeszcze sama vega; frodzio zostal wywabiony na chałkę do domu, zeby vedze bylo wygodniej, bo choc buda duza, to jednak lepiej, zeby w niej spala rezydentka i prawowita wlascicielka; dlatego ten sienniczek tez lezy bo jakby frodzio nie pozwolil vedze wejsc do srodka to zeby sie miala na czym polozyc ;) pozwolcie, ze poinformuje, ze wczoraj zostal oficjalnie otwarty kolejny sezon rehabilitacyjny; oto dokumentacja zdjeciowa z wydarzenia (eventu jak to sie teraz mowi ;)) [IMG]http://i54.tinypic.com/of28pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/5fghv5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23jmp8g.jpg[/IMG] tu juz otrzasanko z wody: [IMG]http://i56.tinypic.com/nbof0m.jpg[/IMG] i dalsze ablucje ;) [IMG]http://i54.tinypic.com/2dr780i.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/141u7p.jpg[/IMG]
  2. zdjecia kuli smakuli wyslane do magdyski25
  3. frodzio to w domu siedzi, czasem tylko, jak goraco, to do vegi budy na noc wychodzi spac, bo vega spi w domu (buda widoczna na koncu ganku z wystajacym rekawem od mojego zimowego plaszcza ;)) kola calkiem na ganku nie siedzi, a vega to tez watpie - chyba ze w zimie jak zimno jest na dworze, bo tam grzejnik zamontowany :) tak wiec taki cudny ganek calkowicie sie marnuje ;)
  4. jednak taki "wylatany" pies jest bardziej stabilny psychicznie bo nie w glowie mu glupoty po prostu ;)
  5. ja uwazam, ze roznica jest na tyle znaczaca, ze warto wyroznic; mialam kiedys dwa allegro jednego psa, jedno wyroznione, drugie nie; na pierwsze bylo ok 200 wejsc, na drugie ok 17, a liczba wejsc przeklada sie bezposrednio na szanse zauwazenia psa; inna rzecz, ze jak selenga robila to wyroznione (zwykłe mialam z bazarku ogloszeniowego) to na nie wchodzili ludzie ktorzy u niej cos kupowali i zagladali na jej inne aukcje (w tym na te moja), ale gdyby nawet stosunek byl 17:50 to juz chyba jednak warto wyroznic
  6. no co ty! wystarczy wyroznic za 14.50 - tak selenga - specjalistka od allegro orzekla kiedys; zrobila mi wyliczenie korzysci i wyszlo, ze to jest optymalne napisala cos takiego: Pierwsze allegro kosztowało 18,30, w drugim zrezygnowałam z podświetlenia na żółto, więc kosztowało 15,30 i cały czas mowa o ogloszeniu wyroznionym, wiec mozna dorzucic jeszcze podswietlenie na zloto, zeby bylo bardziej widoczne, a i tak bedzie to ciagle przystepna cena (w porownaniu do 40 zlotych)
  7. nie za bardzo maja powiem szczerze, bo zazwyczaj drzw na ganek sa zamkniete i mozna ewentualne wygladac przez duza onkowa klapke, ale to wtedy juz nie z sienniczka bo lezy za daleko ;) frodzio najbardziej to lubi siedziec na schodkach zaraz przy drzwiach - dupka wyzej, przednie nozki nizej :evil_lol:
  8. i last but not least, najbardziej pozadany, oczekiwany z nadzieja.... FRODZIO OKRUSZYNSKI WE WLASNEJ OSOBIE :) tu ledwie go widac, za to kolezanka w pelnej krasie (choc z mokra broda ;)) rzecz sie dzieje na ganku [IMG]http://i56.tinypic.com/e17v2u.jpg[/IMG] tu sie uklada (kolezance na zewnatrz zostal juz tylko tyleczek bo postanowila sie schowac do domu - jak one sie mieszcza w te dziure w scianie...:niewiem:): [IMG]http://i51.tinypic.com/11hgoys.jpg[/IMG] a tu juz sobie lezy :) [IMG]http://i56.tinypic.com/sblmqs.jpg[/IMG] uwaga: onka vega obecna umownie w postaci swoich wszedobylskich kłakow (w rzeczywistosci asystujaca panciowi, ktory robi COŚ BARDZO WAŻNEGO w garazu) ;)
  9. sztuuuuuuczny - jasna sprawa, ze sztuczny ;) tz sie wspial na lampe, zainstalowal, a ja cyknelam fote :eviltong: nie, gniazda nie bedzie budowal, bo juz za pozno; tak tylko przysiadl na chwilke, zeby pokontemplowac okolice i dac nogom odpoczac ;) a co do tej hodowli jezowek - to skoro to cholerstwo takie drogie to moze by faktycznie sie za to wziac? hot papaya przepiekna jest i hot lava tez, ale tangerine dream to juz bomba po prostu - strasznie lubie pomarańczowe kwiatki; a tu dla ciotek moj skromny bialy zwyklak (akurat na chwile wyszlo slonce, ale podloga tarasu plywa w wodzie): [IMG]http://i51.tinypic.com/1191fs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/166mb8h.jpg[/IMG] i szczawik purpurowy - moja duma wielka ;) [IMG]http://i54.tinypic.com/2h335eg.jpg[/IMG] dzwonek karpacki: [IMG]http://i54.tinypic.com/2ywzjfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2h3bwhk.jpg[/IMG]
  10. [quote name='magdyska25'] Jeśli nie ma żadnych "ale", przechwycę kolejny bazarek jaśkowy- psi. Jak się w tym nie połapie to proszę nie krzyczeć ( w sob. 2,5 godz. siedziałam nad ciuchami i mierzyłam etc.) a jestem w trakcie przeprowadzki- kurcze, że rozdzielić się nie mogę... Także kakadu- jak najbardziej trzymaj swój fant- to jest mój mail: [email protected] Kto ma jeszcze jakieś rzeczy na bazarek psi? Napiszę do KWLa- on chyba ma jakieś jeszcze rzeczy i czekam na tekst. ok, to ja jutro wysle zdjecie na podany adres i podam telefon na wszeli wypadek bo wyjezdzam w sobote na tydzien i bede totalnie off line
  11. udalo sie odebrac z poczty kropelki :multi: ale w miedzyczasie tz wyrzucil mi koperte z twoim adresem :cool3:, wiec jak wstaniesz to przeslij mi na pw - dzieki zalacze do fiolki ksero pudelka z instrukcja obslugi ;) niestety ten specyfik wystarcza tylko na 3 tygodnie... :(
  12. dla takiego 5-kilogramowego okruszka zaraz sie znajdzie przynajmniej dt - jestem pewna;
  13. o rany ja tez :) bedziemy sie wymieniac :) ale zrewanzuje sie bociankiem sfotografowanym w drodze z pracy; szczesciem mialam aparat :) [IMG]http://i51.tinypic.com/xof9c7.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Patmol']i ja trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-165762759.html][img]http://s2.rimg.info/86cf8f7f9edd5b52f47d811813a9a750.gif[/img][/url][/QUOTE] bardzo dziekujemy :) a monika odpisala, ze ma klopot ze sprzetem, ale jak tylko bedzie mogla to zrobi nowe zdjecia - letnie ;) to moze sie wyrobi na nastepne wznowienie
  15. [quote name='luka1']na działkę? :evil_lol: Tam też mam sąsiadów. Przeszłam już kilka kontroli i tylko dzięki temu że urzędnicy nie mają co zrobić z moimi zwierzętami udało mi się. :evil_lol:[/QUOTE] o rany, musisz byc twarda sztuka:thumbs:
  16. emi jest tak piekna - -wierze ze w odpowiednich warunkach bedzie cudownym psem - towarzyszem;
  17. cudne filmy, ale na tym drugim ewidentnie dokuczasz psu nie dajac mu spac ;)
  18. to ja poprosze zdecydowanie nasionka tej pieknotki :) ja nabylam biala, ale taka zwykla - tyz pikna dam zdjecia jak przestanie padac bo nawet nie bylo jak cyknac przez te strugi wody... :(
  19. z kotami absolutnie nie moze mieszkac - tyle wiem; probuje przechodzic przez ogrodzenia bardzo sie przywiazuje do czlowieka a to napisala zuzlikowa: Na wybiegu Kami nie może zostać sama... wspina się na siatkę i usiłuje przejść na drugą stronę. W kojcu jednak nie ma takiego problemu... Kami w kojcu, ani na terenie wybiegu nie załatwia swoich potrzeb fizjologicznych... robi to tylko na spacerach i to w pewnej odległości od "posesji".
  20. gdyby ten kong byl potrzebny na bazarek (skoro kazda zlotowka sie liczy) to dajcie prosze znac na pw - przesle zdjecie, a jesli sie sprzeda zrobie wysylke - dziekuje
  21. [quote name='Kociabanda2']a na wątku nie ma tych zdjęć?? Jeśli są to wskażcie tylko na których stronach szukać. Tak byłoby najprościej i najszybciej.[/QUOTE] na poczatku sa zdjecia... ale takie smutne strasznie a 3 inne juz pozniejsze wyslalam ci na maila
  22. no wlasnie... zapomnialam o tych nowych zdjeciach; to znaczy nie zapomnialam i napisalam, tylko jakos nie bylo odzewu a ja sie zapomnialam upomniec...:roll: zaraz napisze do moniki dzieki selenga :)
  23. dziewczyny bardzo was prosze o przeslanie do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo do kociabanda (autorka ogloszenia) na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pelnowymiarowych zdjec kami - sa potrzebne do ogloszen (wyroznione allegro) kociabanda pisze ze wszystkie ktore pobiera z linkow, ktore jej przesylam sa zbyt male ogloszenie jest juz od piatku i czas leci wiec pospiech wskazany dziekuje
  24. [COLOR=blue][COLOR=black]a zobaczcie co mi jeszcze napisala inna dziewczyna:[/COLOR] [I] Tę zwykłą, podstawową (chyba?) formę jeżówki - różową - wysiałam całkowicie niechcący w zeszłym roku jesienią. W tym roku mam pełno młodych sadzonek, które poprzesadzałam i rosną sobie wesoło. Zwyczajnie rozkruszyłam przekwitniętą jeżówkę nad rabatą. Nie licząc na cokolwiek. A tu proszę, mam młode jeżóweczki :) Siej od razu na rabatę. Żadnych lodówek i rozsadników. Okazuje się, że to fajna roślinka do siania. Słyszałam jednak, że takie wypasione, odmianowe mają humory i strzelają fochy przy sianiu. [/I][/COLOR]
×
×
  • Create New...