Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Ale fajna galeria :lol: To ja i Abra [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5131/fotka1sz5.jpg[/IMG] Spacerek [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3230/dscf4334mbt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8819/dscf4336mev5.jpg[/IMG] A to taka mniej oficjalna wersja fotki nr 1 ;) gdzie Abra prezentuje swoje upodobania [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7647/fotka2co7.jpg[/IMG]
  2. Zaświadczenie o zdrowym serduszku i ogólnym stanie Sorbonka - z wczoraj. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8361/zaswiadczeniesorbonnb3.jpg[/IMG]
  3. [quote name='maggiejan']Oczywiście, ja nie mam nic przeciwko temu, aby moją wpłatę przelać na konto suczki. A Sorbonek bardzo czuły jest... Przydałaby mu się jakaś panna do kochania...[/quote] Dokładnie tak, dlatego pomysł odjajczenia :p Teraz będzie mógł kochać do woli :cool3:
  4. Sorbonek już odjajkowany :p Teraz wypoczywa w pokoiku berneczyków i przez kilka dni tam będzie mieszkał. [B]Koszt jego kastracji to 80 zł :multi: [/B]W związku z tym mamy pytanie do darczyńców: [B]czy resztę pieniążków można przeznaczyć na dołożenie do opłacenia sterylki tej suni[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102613[/url] ponieważ nią praktycznie nikt się nie interesuje :shake: a bez sterylki straciłaby nawet DT. Sorbonek poznał sunię w lecznicy :cool3: Wymiział ją po główce gdy zasypiała a także wylizał, gdy leżała jeszcze uśpiona po sterylce (wykonanej "na kreskę" - okazało się, że była w cieczce, możliwe że już zapłodniona!).
  5. A sunia już po zabiegu. I wiecie co.... Już wiemy, dlaczego ona wczoraj nawiała :razz: I ogólnie czemu jest taka nieznośna. Małpiszonica była [B]w trakcie cieczki!! [/B]Możliwe też, że została już zapłodniona. A szansa tym większa, że w DT jest przecież pies samiec :razz: No ale teraz wszystko ok. Do odebrania będzie między 15:30 a 16:00. Słodziutka jest :loveu: Główka jak terierek walijski i nawet tak charakterstycznie "sztywno" drepta jak welshe.
  6. Pokerku tutaj: [B][SIZE=2]ING Bank Śląski S.A. 71 1050 1302 1000 0023 1315 6545[/SIZE][/B] [SIZE=2] Jolanta Racka ul. Żeromskiego 6 32-500 Chrzanów Dziękujemy :multi: [/SIZE]
  7. Dużo zdrowia dla brata!! Oczywiście Sugarr, że w tej sytuacji nie ma dyskusji co do Brutuska - idzie do nowego domku i myślę, że wszyscy się na to zgodzą. Może przed tym weekendem go oddamy? W piątek lub sobotę. Tak aby nowa rodzinka miała dla niego troszkę więcej czasu na początku. Cudownie, że chcesz dalej go pilotować :multi::loveu: nawet w nowym domku. A dzisiaj dzwoniła pani S, której syn był przy wypadku. Pytała, kiedy Brutusek wróci, bo chciała mu jedzonko przynieść. Ale jakoś się nie zdziwiła, jak powiedziałam , że zostaje w Krakowie bo znalazł domek :cool3:
  8. [*] Przykro mi.... Mecka, psiaczek ukazał się w Przełomie. Słodko wyszedł na fotce, może ktoś zadzwoni. Zapisuj te osoby, może innemu psiakowi się poszczęści....
  9. Korku szukaj domku :mad: Pewnie tak dobrze Ci u Lintie, że wcale nie chcesz.
  10. Właśnie chodzi o to, że nie wiadomo, czy by zdążył :razz:
  11. Jesteście kochane!! :multi::multi::multi:
  12. [quote name='hanek']Pani Jola pisała na którymś wątku, że jej Jeje demoralizuje mimo odjajczenia w młodym wieku. Głowo Abry, miej się na baczności. I nie trać czujności.[/quote] No cóż. Abra bardzo polubiła Sorbonka i uznała, że jest słusznym kawalerem dla niej. Na szczęście od dzisiaj może sobie go już kochać do woli... :evil_lol: [quote name='saganka']Wow, wow, wow!! Ale laski na tych zdjeciach!! Wszystkie!! :-D A Ty Ula cicho siedz i nie marudz![/quote] Ech Saganko, jakby nie było na co, to bym nie narzekała :roll::evil_lol:
  13. Sorbonek na zabiegu. Rano odwiózł ze mną mamę do pracy, a potem pojechaliśmy do lecznicy. Panią Lucynkę mniej chciał pożreć niż Maćka - i tylko wtedy kiedy dostawał pierwszy zastrzyk. Potem był słodziutki :loveu: Waży 36 kg. Szok, myślałam, że z 50 będzie miał. Chociaż p. Lycynka twierdzi, że wygląda duużo lepiej. Przytył, ma ładną sierść. Przedtem był dużo chudszy, a o sierści nie ma co gadać, jak nieopierzona kura. Okazało się, że Sorbonek ma prostatę. Więc kastracja jak najbardziej na miejscu.
  14. Aaa czyli Ty rozważasz sytuację na smyczy? Bo ja od razu weszłam w opcję luzem :razz:
  15. Zuzia jest już zdemoralizowana przez Sorbona :razz: A dziś po raz kolejny Sorbon zdemoralizował Abry głowę :roll: Dobrze, ze jutro to odjajczenie. Bo stary świntuch z niego :mad:
  16. [quote name='maciaszek']A do tego strasznie głośno :evil_lol:.[/quote] Myślisz? Mnie się wydaje, że nie zdążyłoby być głośno. Chyba, że od krzyków przerażonych pańciek :-o
  17. [SIZE=4]PILNIE SZUKAMY DOMU!!!!!!!!! a nikt nie odwiedza wątku :placz::placz::placz::placz::placz: [/SIZE]
  18. Mam wieści o suni :multi: Jest ulubienicą całej rodzinki, są nią zachwyceni! Śpi z bliźniaczkami w łóżku, kocha się bawić, jest grzeczna i czyściutka. Wyzdrowiała już z siusianiem i zaniedługo będzie szczepiona. Tęsknię za jej pupinką jak u świnki morskiej.
  19. No :multi: Mam nadzieję, że wiosną więcej osób się dołączy. Tak patrzę na Sonię i na fotkach wyszła chyba mniej parówiasto niż jest w rzeczywistości :evil_lol:
  20. Eee podejrzewam, że nie. Psiaki kochają piasek :p
  21. To jest "Zalew Chechło" oficjalnie. A nieoficjalnie - tama :) Zbiornik używany do wszystkiego ;) Do wędkowania, żeglowania i różnych sportów wodnych, do pływania dla ludzi i psów (oficjalnie zabronione), do jeżdżenia na łyżwach i za czasów mojego dzieciństwa także na bojerach. Są tam różne kluby kajakowe, żeglarskie itd oraz knajpy :roll: a oprócz tego lęgną się kaczki, łabędzie i inne stworzonka nadwodne. Zawsze dziwię się jak na tak młym stawku może się dziać tyle rzeczy :p
  22. Może te rzeczy z westami by poszły na sunię? W końcu terierki pomagałyby terierce :) Tam z westowych rzeczy są kalendarze, kartki i kilka wzorów breloczków.
  23. Jakie śliczne fotki, dziękuję :loveu: (z wyjątkiem jednej małpy zaplątanej na nich). Gdyby nie Ty, nasza galeria umarłaby chyba z głodu :evil_lol: A dla fanów Berysia więcej Berysia tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74969&page=27[/url] :cool3:
  24. Na to, co Berylek wyprawiał na plaży, to kamerka by się przydała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1] Hanek poczekaj no kiedy tylko ja będę znów mieć aparat! :-x [/SIZE]
×
×
  • Create New...