-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Ale fajna galeria :lol: To ja i Abra [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5131/fotka1sz5.jpg[/IMG] Spacerek [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3230/dscf4334mbt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8819/dscf4336mev5.jpg[/IMG] A to taka mniej oficjalna wersja fotki nr 1 ;) gdzie Abra prezentuje swoje upodobania [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7647/fotka2co7.jpg[/IMG]
-
Sorbonek już odjajkowany :p Teraz wypoczywa w pokoiku berneczyków i przez kilka dni tam będzie mieszkał. [B]Koszt jego kastracji to 80 zł :multi: [/B]W związku z tym mamy pytanie do darczyńców: [B]czy resztę pieniążków można przeznaczyć na dołożenie do opłacenia sterylki tej suni[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102613[/url] ponieważ nią praktycznie nikt się nie interesuje :shake: a bez sterylki straciłaby nawet DT. Sorbonek poznał sunię w lecznicy :cool3: Wymiział ją po główce gdy zasypiała a także wylizał, gdy leżała jeszcze uśpiona po sterylce (wykonanej "na kreskę" - okazało się, że była w cieczce, możliwe że już zapłodniona!).
-
A sunia już po zabiegu. I wiecie co.... Już wiemy, dlaczego ona wczoraj nawiała :razz: I ogólnie czemu jest taka nieznośna. Małpiszonica była [B]w trakcie cieczki!! [/B]Możliwe też, że została już zapłodniona. A szansa tym większa, że w DT jest przecież pies samiec :razz: No ale teraz wszystko ok. Do odebrania będzie między 15:30 a 16:00. Słodziutka jest :loveu: Główka jak terierek walijski i nawet tak charakterstycznie "sztywno" drepta jak welshe.
-
Dużo zdrowia dla brata!! Oczywiście Sugarr, że w tej sytuacji nie ma dyskusji co do Brutuska - idzie do nowego domku i myślę, że wszyscy się na to zgodzą. Może przed tym weekendem go oddamy? W piątek lub sobotę. Tak aby nowa rodzinka miała dla niego troszkę więcej czasu na początku. Cudownie, że chcesz dalej go pilotować :multi::loveu: nawet w nowym domku. A dzisiaj dzwoniła pani S, której syn był przy wypadku. Pytała, kiedy Brutusek wróci, bo chciała mu jedzonko przynieść. Ale jakoś się nie zdziwiła, jak powiedziałam , że zostaje w Krakowie bo znalazł domek :cool3:
-
[*] Przykro mi.... Mecka, psiaczek ukazał się w Przełomie. Słodko wyszedł na fotce, może ktoś zadzwoni. Zapisuj te osoby, może innemu psiakowi się poszczęści....
-
[quote name='hanek']Pani Jola pisała na którymś wątku, że jej Jeje demoralizuje mimo odjajczenia w młodym wieku. Głowo Abry, miej się na baczności. I nie trać czujności.[/quote] No cóż. Abra bardzo polubiła Sorbonka i uznała, że jest słusznym kawalerem dla niej. Na szczęście od dzisiaj może sobie go już kochać do woli... :evil_lol: [quote name='saganka']Wow, wow, wow!! Ale laski na tych zdjeciach!! Wszystkie!! :-D A Ty Ula cicho siedz i nie marudz![/quote] Ech Saganko, jakby nie było na co, to bym nie narzekała :roll::evil_lol:
-
Sorbonek na zabiegu. Rano odwiózł ze mną mamę do pracy, a potem pojechaliśmy do lecznicy. Panią Lucynkę mniej chciał pożreć niż Maćka - i tylko wtedy kiedy dostawał pierwszy zastrzyk. Potem był słodziutki :loveu: Waży 36 kg. Szok, myślałam, że z 50 będzie miał. Chociaż p. Lycynka twierdzi, że wygląda duużo lepiej. Przytył, ma ładną sierść. Przedtem był dużo chudszy, a o sierści nie ma co gadać, jak nieopierzona kura. Okazało się, że Sorbonek ma prostatę. Więc kastracja jak najbardziej na miejscu.
-
Zuzia jest już zdemoralizowana przez Sorbona :razz: A dziś po raz kolejny Sorbon zdemoralizował Abry głowę :roll: Dobrze, ze jutro to odjajczenie. Bo stary świntuch z niego :mad:
-
.....Malutka sunia bez ogonka JUZ W NOWYM DOMU :) .......
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Mam wieści o suni :multi: Jest ulubienicą całej rodzinki, są nią zachwyceni! Śpi z bliźniaczkami w łóżku, kocha się bawić, jest grzeczna i czyściutka. Wyzdrowiała już z siusianiem i zaniedługo będzie szczepiona. Tęsknię za jej pupinką jak u świnki morskiej. -
No :multi: Mam nadzieję, że wiosną więcej osób się dołączy. Tak patrzę na Sonię i na fotkach wyszła chyba mniej parówiasto niż jest w rzeczywistości :evil_lol:
-
To jest "Zalew Chechło" oficjalnie. A nieoficjalnie - tama :) Zbiornik używany do wszystkiego ;) Do wędkowania, żeglowania i różnych sportów wodnych, do pływania dla ludzi i psów (oficjalnie zabronione), do jeżdżenia na łyżwach i za czasów mojego dzieciństwa także na bojerach. Są tam różne kluby kajakowe, żeglarskie itd oraz knajpy :roll: a oprócz tego lęgną się kaczki, łabędzie i inne stworzonka nadwodne. Zawsze dziwię się jak na tak młym stawku może się dziać tyle rzeczy :p
-
Jakie śliczne fotki, dziękuję :loveu: (z wyjątkiem jednej małpy zaplątanej na nich). Gdyby nie Ty, nasza galeria umarłaby chyba z głodu :evil_lol: A dla fanów Berysia więcej Berysia tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74969&page=27[/url] :cool3: