Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Dzwoniła wczoraj nowa pani Sorbonka. Przemyśleli sprawę - i wezmą Sorbona jednak do siebie, nie do teściowej. Tak się w nim zakochali :loveu: Więc Sorbon będzie miał 3 dziewczyny do towarzystwa tak jak u mnie!! Zamówili już budę dla niego!! Wielką (i drogą :razz:), w ciągu tygodnia, dwóch, wybudują na ogrodzie kojec, tak jak prosiłam :multi: Więc Sorbon wogóle nie odczuje zmiany, będzie miał jak teraz! Tylko wygodniejszą budę i więcej spacerków :cool3: Kojec jest potrzebny, żeby miał swoje miejsce (azyl). I dla bezpieczeństwa, ponieważ w domku jest kilka kotów. Gdy rezydencja Sorbona już będzie gotowa, pojedziemy w odwiedziny i zobaczymy czy mu się podoba. Pójdziemy także na spacer zapoznawczy z suniami - a jest gdzie, bo koło domu są łąki :cool3: Normalnie jak usłyszałam cenę tej budy, to myślałam, że z krzesła spadnę :evil_lol: Ale najważniejsze, że Sorbonkowi będzie dobrze :multi: I może teściowa pastwa zaadoptuje innego pieska w potrzebie?
  2. [quote name='BIANKA1']To trzeba podciągnąć pod jakąś fundację . Zewidencjować psy , utrwalić jak jest teraz i jak po metamorfozie . Ten sam pies , a piękna buda . [/quote] Bianka zapraszam na stronę naszej fundacji do działu Interwencje na naszą stronkę [url]www.proanimals.prv.pl[/url]
  3. Czyli ten padalec kłamał, że książeczkę wysłali!!!!! :crazyeye: Nie no. Dobrze, że z Wami nie pojechałam :bad-word:
  4. My już robiliśmy podobne akcje. Są na naszej stronie w dziale "interwencje", gdzie są fotki starych i nowych bud psów. Oczywiście, że konkurs byłby pod patronatem fundacji, nie ma 2 zdań. Zapewne też lokalna prasa by nas wspierała "medialnie".
  5. Super!!!! Kochane ciotki!!!!!! :loveu::loveu::loveu: Trzeba wymyśleć treść na plakat :cool3:
  6. Myślicie, że tak jest bardziej sensownie? Bo nie wiem, czy nie lepiej byłoby iść do tych bałwanow od psów z fotek i zmusić do zbudowania budy JAK NAJSZYBCIEJ. A konkurs swoją drogą :cool3:
  7. [quote name='Ada-jeje']Ulka prosze o nastepne ogloszenie Abi w Przelomie.[/quote] Przecież jest
  8. Cieszę się, że udało się dogadać i sunia przyjedzie :multi:
  9. Jeszcze się nie informowałam, ale chyba tak. Tutaj jest stronka gazety [url]http://www.psymysliwskie.com.pl/new/main.php?id=0[/url]
  10. Ela do mnie przed chwilą dzwoniła. [COLOR=Red][B]KAJTEK ZAGINĄŁ!!!!!! [/B][/COLOR] Wczoraj wieczorem jej mama wyszła z 3 psami do ogródka i 2 przyleciały a Kajtek nie :placz:
  11. Margotka będzie po 16:00. Dane lecznicy: Lecznica Weterynaryjna S.C. Zielińska Halina, Kozikowska Lucyna, Talaga Anna 32-500 Chrzanów, ul. Mydlana 51 tel. 032/ 62-339-50 (czasem ciężko się dodzwonić)
  12. [quote name='BIANKA1']Może ogłosić konkurs , na najpiękniejszą psią budę . Główna nagroda 100zł . Konkurs całoroczny , Pierwsze miejsce wybierane co miesiąc :cool3: Buda stycznia ..........wygrał pan X :roll: Czy to by ich zmobilizowało ?[/quote] Bianka to jest rewelacyjny pomysł!!!! :crazyeye: Tylko nie wiem czy uda nam się ufundować te 100 miesięcznie :shake: Mamy styropian i słomę z darów...
  13. Margotka chodzi do lecznicy, która współpracuje z fundacją i leczy, kastruje, sterylizuje wszytkie "nasze" psiaki. Jest to najlepiej wyposażona lecznica w okolicy i weci są wspaniali. Można ich zobaczyć na naszej stronce w dziale podziękowań ;)
  14. Super, że wyszły te fotki. Hanek robiła je z ukrycia. Mistrzostwo świata normalnie. Ludzie są tam złośliwi i nerwowi... Ale pani mówiła, że facet od psa w beczce mógłby sam zrobić, bo jest bezrbotnym alkoholikiem i ma dużo czasu. Tylko matariałów mu trzeba dać. O pierwszym psie nie wiemy nic, ani o jego właścicielach... W każdym razie to, do czego jest uwiązany, jest dramatyczne!!! Dziura na dziurze, gołe błoto na dnie!!! W tej cholernej wsi nie zauważyliśmy ANI JEDNEGO domu, gdzie byłyby normalne warunki dla psów!! Nawet szczenięta na łańcuchach!!! [B]To jest piekło!!! :placz::placz::placz: [/B]
  15. A tutaj więcej fotek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104255&page=8[/url] :multi::multi::multi:
  16. Podpisuję się pod powyższym postem GrubbaRybba. Sosnowiec jest rzute beretem od Chrzanowa, ok 30 min - więc z dowozem żadnego problemu nie ma, jeździ nawet autobus :cool3:
  17. To jest Max :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89061[/url] również zaadoptowany.
  18. Możemy przebadac sunię także w naszej lecznicy, która współpracuje z fundacją. Wyjdzie taniej. I możnaby już organizowac transport.
  19. Jest plakat Abi, wczoraj widzialam :p
  20. [quote name='Ada-jeje']Jeszcze nikt nie dzwonil :crazyeye:[/quote] To wysyłam nr do pana na pw. Może źle sobie zapisał.
  21. Doda, nie wiem czy zauważyłaś, ale Margotka w dalszym ciągu oferuje Sarze dom. Nie zraziła się niczym, zależy jej na losie suni. Nie zmienia zdania.
  22. [quote name='saganka']Czesiu, przeciez ty zaslugujesz na najlepszego czlowieka!! Ula, a co z tymi dziecmi? NIe beda plakac?[/quote] Nie wiem, pewnie będzie im smutno. Ale rodzice bankowo to po swojemu wytłumaczyli. Skarżą się na niego stale, że nawet na oczach potrafi stanąc na środku pokoju i zacząc robic kupę. Niestety zapanowała wyraźna niechęc do psiaka i on zdecydowanie nie czuje się tam dobrze, przecież zdaje sobie z tego sprawę napewno :shake: dlatego chce chodzic z obcymi.
  23. Dora to jakiś mix astka albo pita, ale daleki. Jedynie to skojarzenie mi się nasuwa. Niewątpliwie przodkowie mieli w sobie coś z rasy :cool3:
  24. Dzisiaj dzwoniła pan o Abi!!!!! Jest to starszy pan, ale w dobrej kondycji i bardzo wesoły. Mieszka sam w bloku na osiedlu między lasami. Smutno mu i nie ma kogo się odezwac, chciałby miec z kim wyjśc na spacer i jednocześnie czuc sie bezpiecznie. Wydał mi się bardzo fajnym kandydatem dla Abi. Odesłałam go do Ada-jeje.
×
×
  • Create New...