-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[quote name='BIANKA1']Pozdrowienia od wójcia Rokiego :loveu: (foto) [/quote] Ty masz także dobka :crazyeye: ale baryłka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='saganka']Ale czaderskie zdjecia z Sonia!! Przejela role mamci!! Cudne sa obie!![/quote] Tak, Sonia ma teraz motywację do życia, już nie leży całymi dniami w fotelu i nie obżera się. Stała się bardziej aktywna i więcej czasy spędza także na polku. Mamusiowanie jej służy :)
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
:shake::shake::shake::shake::shake: -
Niespodzianka :) Fotki! Sorbon dzisiaj był zachwycony pogodą :multi: Wygrzewał się i spacerował. Wywlekł z budy siano i kocyk, który podarł na strzępy i uwił sobie gniazdko w najbardziej nasłonecznionym miejscu. Wygodnicki mądrala :eviltong: Tak się cieszył ze słonka :loveu:: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4059/sorbons1op2.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7572/sorbons2fq8.jpg[/IMG] a co tam jest? [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1662/sorbons3la1.jpg[/IMG] moje koleżanki :multi: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3188/sorbons4rw6.jpg[/IMG] nie mogę długo harcować :shake: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7362/sorbons5lx2.jpg[/IMG]
-
Niniejszym przedstawiam więc malutką Biankę :loveu::multi: [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/66/malusia5km8.jpg[/IMG] i jej mamusię Sonię, która ją tak starsznie kocha... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7252/malusia4fa4.jpg[/IMG] ...że aż chciałaby ją zjeść... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2258/malusia1lo8.jpg[/IMG] ... - razem z ogonkiem :p [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1331/malusia2um8.jpg[/IMG] ale przeważnie jest na odwrót... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3513/malusia6gr0.jpg[/IMG] ...i to maleństwo zjada mamusię :evil_lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5181/malusia7yi7.jpg[/IMG] ale jak na razie obydwie zdrowe i zadowolone :p [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9343/malusia8kk2.jpg[/IMG]
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Camara, a czy wg Ciebie ten psiak rokuje jakieś szanse? I czy jest sens wogóle zawracać tym głowę komuś i sobie? -
No mogę czy nie :diabloti: Już od paru dni myślę nad imionkiem dla niej i to najbardziej pasuje. Żadne inne :roll:
-
Aaaa i byłyśmy jeszcze dzisiaj u pana, który zrobił dla fundacji piękną, porządną budę!!! :multi::multi::multi: Czyli byłyby już 2 budy na wypożyczenie dla Mętkowa. Tylko ten transport trzeba załatwić... Mamy nadzieję, że to nie koniec współpracy z tym panem. Trzeba mu jakieś mega -podziękowanie zrobić :lol:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy na Twoją cześć mogę nazwać sunię Bianka? :lol::lol::lol:
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Ulaa replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
No to teraz widzę już Twoje "stadko" :-o A ja się jednym dzieckiem shizowałam...:mdleje: "Moja" sunia będzie chyba taka same jak te Twoje gładkie czarnulki :lol: -
[quote name='BIANKA1']Super :lol: Widziałaś moje szczylki ?[/quote] Nie, pokaż :p [quote name='emilia2280']dziewczyny jesli zajdzie potrzeba sfinansowania czegokolwiek przy malej - sluze pomocá (piszcie tylko na PW najlepiej)[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Na razie nie trzeba, ale za jakieś 2 tyg będziemy się odrobaczać, później szczepić i wtedy poprosimy ciocię o pomoc :p
-
Byłyśmy dzisiaj u tego psiaka [quote] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3700/biedny5alc6.jpg[/IMG][/quote]który okazał się sunią ok 10 letnią. Zastałyśmy właścicieli. A teraz szok!!! Sunia [B]nigdy w swoim zyciu nie była u weta[/B], szczepiona była raz. [B]Na oku ma ogromnego guza[/B],[B] nie może zamknąć powieki.[/B] [B]Zapchlona, z ranami i strupami na ciele, wychudzona do kości, zero mięśni[/B]. [B]Sierść jak na trupie. To jest wrak psa.... [/B] Łańcuch dzisiaj był jeszcze krótszy niż ostatnio, a sterta gówien jeszcze większa. Dostałam ataku wściekłości, ludzie to klasyczne nieroby!!!! Jak się im kazało, to posprzątali ładnie gówna, nalali wody. W tym czasie my pojechałyśmy natychmiast spowrotem do Chrzanowa i dowiozłyśmy psiakowi: - kilka kg karmy, - witaminy, - dłuższy łańcuch, - większe garnki, - siano do budy, - środki na odrobaczenie i odpchlenie (odpchlony został od razu). Konieczna będzie wizyta u weta, lub może uda się jakiegoś weta nakłonić do odwiedzin u psiaka. Ale jak się ludzie przejęli, od razu puścili psiaka do biegania i mizianie za uchem... A bidulka jak te łapki rozprostowała to od razu szczęście w nią weszło, zaczęła się tulić i dawać łapkę. Karmę pochłonęła prawie razem z garnkiem, Ada-jeje stwierdziła, że ona by mogła ten wór cały naraz zjeść. Życie tego psiaka było horrorem i torturami. Ale teraz to się zmieni - bo do umierania ona jeszcze się nie zabiera.
-
Nie mogę znaleźć kabla od aparatu. Pewnie Abra jak zwykle gdzies go wyniosła i schowała :mad: W każdym razie maleństwo wypiło 3/4 butli :multi: zrobiło normalne siii i koo, więc wczoraj to była chyba tylko chwilowa niedispozycja :) Aa i chyba za kilka dni uszko nam się otworzy :loveu: bo widać już maleńką dziurkę :p
-
Ale on piękny i biedny :-(
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
A czy podhalany nadal mają KW? Może by go pokazać jakimś hodowcom? -
Już dobrze, chyba jakieś przejściowe problemy. Tzn kupa nadal rzadka i wodnista, ale już robi tylko przy masowaniu i nie wystrzela (ponoć po tym mleku kupy są wodniste, zaniedługo się skończy i będzie inne, chyba RC, zobaczymy czy będzie różnica). Budzi się i sygnalizuje co chce, jak wcześniej - czy jeść, czy siku/koopę. Nie trzeba już "myśleć za nią". Jest ruchliwa i tłuściutka. Zrobiła się silna i czasem trudno z nią coś zrobić jak się uprze, że np nie da się obrócić :roll: A nawet rozpoznaje mnie :loveu: gdy trzyma ją ktoś inny a ja stoję blisko, wyrywa się i wyciąga do mnie łapki :loveu: Zaraz wstawię fotki z dzisiaj.
-
Strasznie chciałabym zaoferowac tymczas, ale przecież Abi nie może mieszkać w budzie w kojcu... A w mieszkaniu nie da rady, głupia psica, czemu ona kotów nie lubi :shake: Dzisiaj ukaże się znowu ogłoszenie Abi w Przełomie. Myślę, że na razie dość, bo ludziom się opatrzy i na przyszły tydzień warto byłoby wystawić ją do Jeża. Zawsze są z Jeża telefony o psiaki... Co prawda w większości durne, ale może akurat uda się coś przesiać.
-
Biegunka...pewnie ze stresu... To jest normalne... Gina w nowym domu załatwiała się przez kilka dni gdzie popadło, mimo, że normalnie wychodziła na spacerki. Ale panie były cierpliwe, ignorowały i sprzątały, no i przeszło jak ręką odjął... Korek to bardzo wrażliwy psiak... Ale znajdzie domek, Pusio zmieniał domek 13 razy zanim znalazł swój!!! Nie życzę tego Koreczkowi, ale gdzieś napewno jest jego miejsce!! Do Jeża koniecznie trzeba dać ogłoszenie, popieram Adę-jeje. Czy Korek ma jeszcze jakąś kasiorkę w skarpecie?
-
[quote name='BIANKA1']Może więcej je , to więcej przesypia . A je chętnie , kupki ładne ? Ja mam 6 malców :cool3:[/quote] Właśnie nieładne :shake: Wczoraj się z niej "lało", a dzisiaj ciężko cokolwiek wymasować. A jak się uda to pod dużym ciśnieniem "wybucha". Może przez to, że się nałykała powietrza, strasznie się ostatnio krztusi bo niesamowicie łapczywie ciumla. Czy mam zacząć się martwić?