-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Allegro [url]http://www.allegro.pl/item356693002_prawie_kieszonkowa_sunia_do_mieszkania.html[/url]
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jak szukać? :crazyeye:normalnie :evil_lol: ,przecież nie chodzicie z psem po rynku i nie wołacie,że szukacie domu tylko korzystacie z mediów :cool3:[/quote] Tak też robimy :D MIędzy innymi np Tatuś już się tak reklamował :D -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A ja też załatwiłam miejsce dla 3 psów. Bardzo się ciesze,żw psiaki znalazły bezpieczne miejsce :multi::multi::multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Poker napewno się przyda!!!! Gdzie to jest? Tatuś potrzebuje DT oraz sunia z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109655[/url], dzisiaj jedzie do schronu!! -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A najlepsze jest to, że sunie będą mieszkały w domu z innymi psami i ludźmiwreszcie się zsocjalizują porządnie!!!!!! :multi::multi::multi: Opatrzność nad nami czuwa :loveu: Nie pierwszy raz, cud na ostatni moment, tfu tfu ;) -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Cudnie :multi: Jeśli jest przyjazny to zapoznam go z Maksiem, może będą spędzać dnie w jednym kojcu. A dalej sobie przydeptuje tą nogę? -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jedna pani pojedzie zobaczyć pieska. Troche źle to zorganizowałam, mam nadzieję, że nie wyjdzie coś głupiego. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Blue][B][SIZE=5]WYDARZYŁ SIĘ CUD!!!!!!!!![/SIZE][/B] [/COLOR][COLOR=Blue][B]W ostatniej chwili, dosłownie, kiedy psiaczki były już spakowane w aucie, znalazł się dla nich tymczas!!!!!!!! [/B]:multi::multi::multi: [COLOR=Black]Dwie sunie idą do p. Kasi, anioła w ludzkiej skórze :loveu::loveu::loveu: a tatuś zostaje u mnie. Zaryzykuję chociaż te kilka dni.[/COLOR] [/COLOR] -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj pani wybrała Rudaskę, ale nie zdecydowałyśmy się z Hanek ją tam zostawić. Wobec tego nie mamy wyboru. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Hanek, wyjeżdżam. Weź aparat. Ada-jeje, czy pani od ONka podała adres? Podjechałybyśmy z Hanek przy okazji porobić mu fotki. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dajcie już spokój! Od wczoraj odbieram pw i gg oraz smsy dotyczące Kulfona! Podsuńcie jakiś lepszy pomysł jeśli go macie, bo my nie! -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Niewesoło,delikatnie mówiąc :angryy::angryy:, i co robić teraz? :placz:bo historia może się powtórzyć :diabloti:[/quote] Tak czy inaczej, nasze sunie będą wysterylizowane po powrocie. [quote name='hanek']To dzisiaj był Przełom? Ja mogę jechać, ale za jakąś godzinę dopiero.[/quote] Tak właśnie umówiłam się z panią, że za jakąś godzinę wyjadę. Ta wieś jest dość daleko. -
Kilka dni temu do pewnych ludzi w Luszowicach przyplątała się młoda suczka oraz ciężarna kotka. Państwo dali DT obydwu zwierzakom. Sunia jest już na naszej stronie ("Sunia"). Jest kochana i słodka, jeśli nikt się po nią nie zgłosi, ma szansę zostać w tym domu, o ile zostanie wysterylizowana (jest tam już pies, który bardzo ją molestuje). Suczka może być w ciąży, ma duże sutki. Kotka dzisiaj rodzi. Pani dzwoniła do mnie, jest już pierwszy kociak. Kotka jest dzika, nie daje się dotknąć... Nie można zostawić jej ani jednego, bo i tak pies je zagryzie, kotka nie wejdzie z małymi do domu. Państwo jutro po południu przywieźliby kocięta do lecznicy oraz suczkę do badania. Dobrze by było, aby ktoś od nas pojawił się wtedy w lecznicy by opłacić eutanazje kociąt.
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Proszę, przestańcie wstawiać linki, przysyłać pw i wiadomości dotyczące Met. Zamiast tego może dalibyście jakiś sensowny pomysł [B]co zrobić z pieskami? Bo dla nas to jedyne rozwiązanie i cieszymy się, że choć taka szansa jest. [/B]Przed chwilą zadzwoniła pani ze wsi chętna do adopcji jednej z suczek. Trudno mi było panią zrozumieć z powodu zakłóceń, ale brzmiało nieźle. Domkowi bardzo zależy na możliwie szybkiej sterylce. Ada-jeje, Hanek - kto jedzie ze mną pokazać sunie? :cool3: Kurcze jaka szkoda, że musimy odwieźć je na hotel już jutro. Zapewne będzie dużo telefonów w ich sprawie, skoro już teraz dzwonią, ledwo ogłoszenie wyszło... -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[B]Dzisiaj byłyśmy na policji składać zeznania.[/B] -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jaką datę piszemy na umowie czasowej opieki jako datę odbioru? Równo 21 maja, czy 21 maja +/- kilka dni? -
Hodowca, który rzekomo miał znać właściciela miał pod tym numerem tatuażu jedynie sukę. Byłyśmy więc zobaczyć ONka. Tatuaż był źle odczytany, pies pochodzi z oddziału w Chorzowie. Jest czynny jutro od 16:00 więc zadzwonię i się dowiem. Oto hodowle oddziału w Chorzowie: http://www.zkwp-chorzow.net/hodowle_chorzow.htm i co ciekawe, jest tam także ta sama hodowla, do której dzwoniłam :crazyeye: tylko na żonę (?) / córkę (?) zapisana - ale przydomek ten sam :-o
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_cat']a gdzie on teraz jest?[/quote] Faktycznie niedokładnie czytasz :) Tatuś od samego początku jest u mnie razem z córciami i nawet był na akcji rozdawania ulotek na mieście :cool3: Jest niesamowicie inteligentny, ma wielki potencjał do szkolenia. Idealnie się skupia nawet w dużych rozproszeniach, jest opanowany i chętny do współpracy z człowiekiem. Jego fotki są na str 24 :) -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jutro może mu coś gotowanego zanieść, może on nie lubi takiego żarcia jak tam ma? Ugotuję i zaniosę. Idę do lecznicy z kociątkiem... -
Właśnie dostałam zgłoszenie o rodowodowym młodym ONku na rynku w Trzebini. Ustaliłam, że pochodzi z hodowli zarejestrowanej w oddziale ZK Bielsko-Biała. Zaraz tam zadzwonię aby ustalić hodowcę i być może uda się właściciela znaleźć. Tak czy inaczej - potrzeba mu DT na góra 2 dni, na ONki mamy kolejkę chętnych.