-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorixx']łysienia i owrzodzenia skóry to równie dobrze może być objaw hiperwitaminozy, może u takich wygłodniałych szkieletów, gdzie nagle pełne brzuszki żarełka, witamin i smakołyków tak się objawiły. Wcześniej ich organizmy nie wiedziały co to witaminy-teraz miały ich pod dostatkiem, może organizm tak zareagował ?[/quote] o rany rzeczywiśćie! Jak myślisz, co teraz zrobić? Przeczekać, czy nie dawać witamin albo trochę "pogorszyć" jedzenie? -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Pisałam już o tym. Były zeskrobiny i nic nie ma, śladu jakichkolwiek pasożytów, roztoczy, grzybów. Nie drapie się. Wetki uznały, że to musi być skutek wyniszczenia, teraz wyłażą z nich te miesiące zabiedbywania... Na skutek chowu wsobnego nastąpiło jakieś nagromadzenie genów, więc wszystkie trzy mają takie same objawy (może jakaś dziedziczna skłonność), tak sobie to tłumaczę... -
Nikt nie zagląda do śmigiełka :-(
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Ulaa a dlaczego ona tak okropnie wyglada, z powdu tych zmian skornych?[/quote] Tak. Na pyszczku i uszkach już wcale nie ma futerka, przednie łapki są wyleniałe miejscami... Teraz jak kopał dziury to sobie jeszcze powiększył te łyse placki... A w ciągu najbliższych dni okaże się, czy Maksio może u mnie być przez te 3 tygodnie czy szukać mu innego DT (co wydaje się niemożliwe :shake:). -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Melduję, że nadal nietknięte jedzenie i picie. Krówek przespał sobie grzecznie i spokojnie noc, a teraz leży sobie w kącie ogródka pod drzewkiem, zaraz koło Tatusia w kojcu. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tatuś dzisiaj rano 3x zrobił podkop. Każdy następny głębszy od poprzedniego :mad: i zdemolował wystrój kojca. Powstała nowa barykada i na razie tatuś się wygrzewa po śniadanku w towarzystwie Krówka tuż za siatką. (Krówek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110371[/url] ) Ale on już tak okropnie wygląda, że nie ma nawet szans szukać mu domku... :shake: -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Daga & Maks']podnoszę Kazana[/quote] Dziękuję. Ciekawe jak tam wizyta pani chętnej na Kazana. Cholera nawet nie mogę zadzwonić. -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tak. Wzięli innego psa i nie raczyli o tym powiadomić. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tatuś jest smutny i zrozpaczony, szuka córeczek :-( Nawet cała buda dla siebie go już nie cieszy. Z początku wywalił się w niej i nie chciał wyjść, a teraz wychodzi i szuka suniek :-( Oj tatulku, trzeba ci rozrywki w ciągu dnia zapewnić... -
Rodzice dziewczynki nie zgodzili się. SZUKAMY DOMU Jeśli nadal ktoś czyta wątek - proszę o kontakt! :)
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Feluś dostał zastrzyki i pani Lucynka pokazała mi jak podwiązywać łapkę. Ale raczej mamy tego nie robić, bo ma jak najszybciej zacząć używać tej nogi. Całkiem nieźle sobie radzi, rzeczywiście. Pod lecznicą jak zwykle chciał zwiewać, ale u mnie w ogródku jakoś się uspokoił i nawet mama wpadła mu w oko :D Teraz sobie śpi grzecznie. Zrobiłam mu duże wygodne łóżko odgrodzone kojcem, żeby [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110177"]gówniara[/URL] nie dokuczała. Bardzo kochany piesek, tylko nic nie je i nie pije :shake: -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
dzięki :loveu: -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Ulaa replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury'] domyślam się, że jest u ewadr i dlatego też nie rozumiem dlaczego Ty piszesz nie ona :) [/quote] zapewne ten wątek jest przyczyną... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428[/url] -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
do domu też miała obawy wejść, w końcu nie zna [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/144/dsc00289jo1.jpg[/IMG] Rudaska weszła a ona wciąż się wahała (spójrzcie na ogonek, ona tak zawsze :loveu:) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4316/dsc00290je7.jpg[/IMG] ale ostatecznie ciekawość zwyciężyła :) [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6599/dsc00291xf1.jpg[/IMG] -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Sunie już w DT :loveu::multi: Rudaska natychmiast zapoznała się z domownikami, zwiedziła ogródek a nawet dom :cool3: w szczególności kuchnię :eviltong: Ciemna była mniej odważna i niemal cały czas trzymała się blisko mnie. Ale dam głowę, że jeszcze dzisiaj będzie "kupiona" ;) Foty z komórki: zapoznanie Rudaski z Bąblem [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7683/dsc00282pp8.jpg[/IMG] zwiad [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2112/dsc00284ej7.jpg[/IMG] Ciemna nie chce zwiedzać, tylko na rączki chce. Po lewej mordka Bąbla [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5127/dsc00285ri2.jpg[/IMG] w końcu troszkę się oddaliła [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5272/dsc00286yr4.jpg[/IMG] -
Młoda sunia szuka domu! Zaciążona - zbieramy na sterylkę. zostaje w DT
Ulaa replied to Chesti's topic in Już w nowym domu
Allegro [url]http://www.allegro.pl/item356687411_mloda_lagodna_sunia_jak_czarny_labrador.html[/url]