Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Aktualizacja na stronce, wszystko w dziale Aktualności.
  2. [quote name='dorixx']łysienia i owrzodzenia skóry to równie dobrze może być objaw hiperwitaminozy, może u takich wygłodniałych szkieletów, gdzie nagle pełne brzuszki żarełka, witamin i smakołyków tak się objawiły. Wcześniej ich organizmy nie wiedziały co to witaminy-teraz miały ich pod dostatkiem, może organizm tak zareagował ?[/quote] o rany rzeczywiśćie! Jak myślisz, co teraz zrobić? Przeczekać, czy nie dawać witamin albo trochę "pogorszyć" jedzenie?
  3. Pisałam już o tym. Były zeskrobiny i nic nie ma, śladu jakichkolwiek pasożytów, roztoczy, grzybów. Nie drapie się. Wetki uznały, że to musi być skutek wyniszczenia, teraz wyłażą z nich te miesiące zabiedbywania... Na skutek chowu wsobnego nastąpiło jakieś nagromadzenie genów, więc wszystkie trzy mają takie same objawy (może jakaś dziedziczna skłonność), tak sobie to tłumaczę...
  4. Nikt nie zagląda do śmigiełka :-(
  5. [quote name='ARKA']Ulaa a dlaczego ona tak okropnie wyglada, z powdu tych zmian skornych?[/quote] Tak. Na pyszczku i uszkach już wcale nie ma futerka, przednie łapki są wyleniałe miejscami... Teraz jak kopał dziury to sobie jeszcze powiększył te łyse placki... A w ciągu najbliższych dni okaże się, czy Maksio może u mnie być przez te 3 tygodnie czy szukać mu innego DT (co wydaje się niemożliwe :shake:).
  6. Melduję, że nadal nietknięte jedzenie i picie. Krówek przespał sobie grzecznie i spokojnie noc, a teraz leży sobie w kącie ogródka pod drzewkiem, zaraz koło Tatusia w kojcu.
  7. Tatuś dzisiaj rano 3x zrobił podkop. Każdy następny głębszy od poprzedniego :mad: i zdemolował wystrój kojca. Powstała nowa barykada i na razie tatuś się wygrzewa po śniadanku w towarzystwie Krówka tuż za siatką. (Krówek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110371[/url] ) Ale on już tak okropnie wygląda, że nie ma nawet szans szukać mu domku... :shake:
  8. [quote name='Daga & Maks']podnoszę Kazana[/quote] Dziękuję. Ciekawe jak tam wizyta pani chętnej na Kazana. Cholera nawet nie mogę zadzwonić.
  9. Ta sunia ma swój wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109655[/url]
  10. Tak. Wzięli innego psa i nie raczyli o tym powiadomić.
  11. Margolka prawie w domu!! Prześpi się i jutro po 10:00 będzie już u siebie :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  12. Tatuś jest smutny i zrozpaczony, szuka córeczek :-( Nawet cała buda dla siebie go już nie cieszy. Z początku wywalił się w niej i nie chciał wyjść, a teraz wychodzi i szuka suniek :-( Oj tatulku, trzeba ci rozrywki w ciągu dnia zapewnić...
  13. Rodzice dziewczynki nie zgodzili się. SZUKAMY DOMU Jeśli nadal ktoś czyta wątek - proszę o kontakt! :)
  14. Feluś dostał zastrzyki i pani Lucynka pokazała mi jak podwiązywać łapkę. Ale raczej mamy tego nie robić, bo ma jak najszybciej zacząć używać tej nogi. Całkiem nieźle sobie radzi, rzeczywiście. Pod lecznicą jak zwykle chciał zwiewać, ale u mnie w ogródku jakoś się uspokoił i nawet mama wpadła mu w oko :D Teraz sobie śpi grzecznie. Zrobiłam mu duże wygodne łóżko odgrodzone kojcem, żeby [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110177"]gówniara[/URL] nie dokuczała. Bardzo kochany piesek, tylko nic nie je i nie pije :shake:
  15. Breloczki z psami [url]http://www.allegro.pl/item357009026__breloczki_z_roznymi_rasami_psow_pomoz_.html[/url]
  16. a odwiedzać jej nie będziesz? :roll: może państwo by się zgodzili na jakiegoś tymczasa?
  17. [quote name='Aga_Mazury'] domyślam się, że jest u ewadr i dlatego też nie rozumiem dlaczego Ty piszesz nie ona :) [/quote] zapewne ten wątek jest przyczyną... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428[/url]
  18. Wygląda super :crazyeye::loveu::crazyeye::loveu: Może by mu bramę otwierać, jak jest na wózku? Może to go zmotywuje? A nic go nie gniecie? Napewno wkrótce zrozumie, że to cudo wynalazek :multi:
  19. Breloczki z kotkami [url]http://www.allegro.pl/item356871479_breloczki_z_kocietami_na_fundacje_pomoz.html[/url] Z psiaczkami wystawię jak będzie fotka :)
  20. do domu też miała obawy wejść, w końcu nie zna [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/144/dsc00289jo1.jpg[/IMG] Rudaska weszła a ona wciąż się wahała (spójrzcie na ogonek, ona tak zawsze :loveu:) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4316/dsc00290je7.jpg[/IMG] ale ostatecznie ciekawość zwyciężyła :) [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6599/dsc00291xf1.jpg[/IMG]
  21. Sunie już w DT :loveu::multi: Rudaska natychmiast zapoznała się z domownikami, zwiedziła ogródek a nawet dom :cool3: w szczególności kuchnię :eviltong: Ciemna była mniej odważna i niemal cały czas trzymała się blisko mnie. Ale dam głowę, że jeszcze dzisiaj będzie "kupiona" ;) Foty z komórki: zapoznanie Rudaski z Bąblem [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7683/dsc00282pp8.jpg[/IMG] zwiad [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2112/dsc00284ej7.jpg[/IMG] Ciemna nie chce zwiedzać, tylko na rączki chce. Po lewej mordka Bąbla [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5127/dsc00285ri2.jpg[/IMG] w końcu troszkę się oddaliła [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5272/dsc00286yr4.jpg[/IMG]
  22. Hanek proszę zrób taką fotkę "kupy" breloczków, fajna będzie na miniaturkę.
  23. Allegro [url]http://www.allegro.pl/item356687411_mloda_lagodna_sunia_jak_czarny_labrador.html[/url]
×
×
  • Create New...