-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dobrze się czuje :) Wciąż ma mnóstwo roboty - czuje się odpowiedzialny za kontrolowanie gdzie znajduje się jaki pies ze stada, więc sporo spaceruje po ogródku. Nawet zaczyna już pilnować domu i szczeka, gdy inne szczekają. Ma bardzo ładny głos. Dzisiaj rano mu się na lovy do Megi zbierało :) Apetyt bardzo mu dopisuje, ale jest wybredny. Lubi tylko suchą karmę (i to nie każdą), puszki, psie kiełbasy i ciasteczka. Żadne makarony z mięsem i inne takie :roll: Dzisiaj dam mu pierwszy zastrzyk. Czekałam na poprawę po podawaniu Meloksamu, ale po 2 dniach poprawy brak. Więc od dzisiaj zaczynamy się kłuć. Pewnie przestanie mnie kochać :-( -
Natalia Twoje ogłoszenia są bardzo skuteczne, Lisiczka chyba w przyszłym tygodniu pojedzie do nowego domku ;)
-
Chrzanów: Przerażona Nerusia ze śmietniska - ma dom!!!
Ulaa replied to Lintie's topic in Już w nowym domu
Lintie, ile ona może zostać w tym DT? -
Ja jestem jutro "dostepna" tylko do 15.
-
[quote name='Weronika13']Ada-jeje, jeśli tylko chcecie to mnie też możecie parę plakacików podrzucić (jeżeli będziecie mieć po drodze) ;) Ja też mogę porozwieszać :multi:nie w szkole, bo wiecie same jak to z tym było), lecz np w pobliskiej pizzeri lub sklepie :) jeżeli tylko Wam pasuje taka pomoc z mojej strony to nie ma sprawy, ja jutro cały dzień jestem w domu, możecie podjechać, ja naprawdę bardzo chętnie porozwieszam ! :p To są plakaty do szkół raczej specjalnie przygotowane... [quote name='dorixx']http://www.przelom.pl/przelom-online.php?t=W-Bolecinie-poscigaja-sie-psy-&p=2106 ciekawe czy po tej imprezie przybedzie psów porzuconych u nas w lasach :p AdaJeje powinnas swojego bullowatego zabrać i wywiad zrobić Dlaczego ma przybyć? Przecież to zawody sportowe, czyli zabawa - jak np agility lub flyball :) Szkoda tylko że Reyowie nie dali znać. Przecież dobrze się znamy, mam żal :shake: [quote name='Ada-jeje']Owszem wybiore sie tam ale bez Jeje i tak jak napisalam komentarz na forum Przelomu mysle ze wykupujac bilet przyczynie sie tym samym do wsparcia organizacji ktora opiekuje sie bullowatymi i rowniez walczy o nadpopulacje tej rasy poprzez kastracje. Zapewne nie - zawody zapewne mają inny cel, jakim jest promocja wiedzy o rasie. A więc: bull to nie zabójca, lecz sportowiec dla określonego typu ludzi. Gdybyśmy wiedzieli o tym wcześniej, możnaby się podczepić. Ada-jeje, ja też pojadę chętnie. Co to znaczy że nam nie powiedzieli o tych zawodach :shake: Napewno wiedzieli dużo wcześniej niż mi zginęła komórka :angryy:
-
Psinek jest bardzo chory :-( Ma zapalenie układu moczowo-płciowego, być może także coś z nerkami. Prostata jest bardzo powiększona i ma za niską temp. (37 ileś). Jest odwodniony i został na kroplówce z Ika & Sonia i jej mamą. Jedyne pocieszenie w tym wszystkim, że ma się nim kto zająć tak wspaniale. Bidulek :-( Bardzo cierpi, cały tył ciałka go boli. Prosimy o wsparcie na leczenie. On ma zerowy stan konta, a po dzisiejszej kroplówce będzie na minusie jako kolejny :shake::shake::shake:
-
Dobuś pojechał do Mysłowic i umrze tam! :placz::placz::placz: Chciałabym mu pomóc, ale nie mamy już wolnych DT fundacyjnych :placz: [QUOTE][FONT=Verdana][B]dłowiony 08.05.2008 odłowiono i przewieziono do schroniska w Mysłowicach psa rasy Doberman z ul. Energetyków. Pies szuka domu.[/B][/FONT] [LEFT] [URL="http://img76.imageshack.us/img76/1641/jaw1zq9.jpg"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1641/jaw1zq9.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110356[/url]
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
COOOOOO :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie no!!!!! :placz: Moja malutka :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
[LIST] [*] [LEFT][FONT=Verdana][B]odłowiony 08.05.2008 odłowiono i przewieziono do schroniska w Mysłowicach psa rasy Doberman z ul. Energetyków. Pies szuka domu.[/B][/FONT] [/LEFT] [/LIST][LEFT] [URL="http://img76.imageshack.us/img76/1641/jaw1zq9.jpg"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1641/jaw1zq9.jpg[/IMG] [/URL][/LEFT]
-
W jego przypadku to chyba na razie nie ma co cudów oczekiwać. Z czasem napewno mu przejdzie, w spokojnym otoczeniu, bez krzyków i bicia. W zasadzie w tym momencie żadne specjalne rady nie są potrzebne. Niech widzi, jak ludzie bawią się z innymi psami, że inne psy pragną kontaktu z człowiekiem, dostają wtedy smakołyki i ogólnie jest bardzo przyjemnie w pobliżu człowieka. Z czasem zacznie je naśladować :) Wczoraj miałam takie fajne imię dla niego ale już zapomniałam :onfire: Może Gapcio? Jutro dasz radę wpaść z nim do lecznicy do południa?
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :multi: -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tatusiowi też bardzo przeszkadza i jutro rano pewnie zostaną strzępy. Tak czy inaczej - wstawie fotke albo filmik jak kloszard wchodzi do budy i wychodzi bo to ciekawy widok :evil_lol: -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedziła nas ciocia Dorixx i przyniosła Tatusiowi organy do przeszczepu :multi: (nerki konkretnie) oraz puszki i suche jedzonko :multi: Już ugotowany obiadek :) Ciekawe czy kloszard (bo w kloszu ;) ) ucieszy się z jedzonka :p -
O tym piesku wspominam tutaj http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9538611&postcount=1051 ale tych fotek nigdzie nie mogę znaleźć.... Chyba nie zgrałam z komórki, a komórka zginęła :angryy: Psinek leżał na skwerku, myślałam, że nie żyje, bo nie podniósł się nawet gdy go dotknęłam. Dopiero po chwili zaczął drżeć i otworzył oczy... Widocznie był pobity, a ja myślałam, że on czyjś... Ludzie powiedzieli, że on jest meneli albo cyganów z pobliskich kamienic... Więc tylko zrobiłam mu 2 fotki, jakby miały w czymś pomóc i obiecałam, że wrócę po niego. Nie wróciłam :-( A on wytrzymał.