hm Forescik to krajan moj :)
chociaz ja pochodzę z lubuskiego ale wyladowałam tu :roll:
mysle ze ta aukcja jest wyciskajaca łzy najbardziej jaką widzialam bo mnie , ktora widziala juz wiele samej polecialy lzy a nei leca juz tak latwo
co do wirtualnych adopcji zalezy jak sie nimi dysponuje moga isc na konkretnego psa tylo i wylacznie a moga na wszystkie ,
Gdyby zakup budy pomogl i jedzonka to moze zorganizujmy sie bazarkowo??
Gdyby znalazly sie osoby deklarujace stale wpłaty dla Foresta mozna by sie bylo pokusic o hotelik np , dobry hotelik
o ile dobrze pamietam Hotelik u dogomaniaczki mosii
tu zajrzyjcie w link
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54921[/URL]
kurcze musimy cos wykombinować by ratować Foresta