[quote name='uxmal']:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=12292"]justynavege[/URL] jesteś JASKINIĄ WIEDZY :)))))))))))))))))[/quote]
nie nabijać sie ze mnie :eviltong:
bede Was meczyc poki Forest nei znajdzie dobrego domu :evil_lol:
Paulina nie zawsze wiek jest przeszkoda , na prawde nie wyssalam tego z palca :)
nie mozna sie poddać trzeba dzialać :loveu:
by potem nie zalowac ze sie czegos nie zrobilo