[quote name='Katcherine']wstawiony na portal mysliwski
dziewczyny apel o doinformowanie sie dokladne jak przebiegaja procedury adocpyjne- czego sie wystrzegac, czego dopilnowac, jaka umowa itd.
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Karmel jest tutaj: [URL]http://www.lowiecki.pl/forum/read.php?f=13&i=31539&t=31539[/URL][/quote]
polecam wizytę przedadopcyjną i poadopcyjna
umowy mozna sciagnąc na dogo gdybyscie chcialy wyslę mailem tę ktorej uzywam , moze sie przyda
przy tym piesku istnieje ryzyko pseudohodowli lub mysliwego