Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. bidulka jest tak ulegla ze da sobie wyjąć z pysia ale ciotka stara sie by nie bylo niesprawiedliwosci ;) no nie zawsze się uda
  2. wspaniale allegro :multi: to prawda ze Dianka jest przyjacielem , dla kazdego kto ją pokocha
  3. i mialą jeszcze suche w misce :crazyeye:
  4. o tak ostatnio czesto się zdazają samkołyki :multi:
  5. z tego co zrozumiałąm z relacji potrzebne są badania , bedą chyba robione za tydzien
  6. [quote name='solito']Dominiku:loveu: Ty to potrafisz opisać psiaki idealnie![/quote] o a czy mozemy tę umiejętnosć wykorzystać w potrzebie tworzenia wątkow ? ;) Liska dzis wystraszyla się roweru obszczekala ... a na rowerze jechal Robert :evil_lol:
  7. cudowny offik :) Rybaczka dzis przy rozdzielaniu kiełbaski od solito bardziej pilnowalam zeby Lisiuni znów nie podkradł :)
  8. Rotek_ on jedynie mniejszych dzieci nie lubi ;) a na pewno biegajacych i wrzeszczacych ale Tys przeciez spokojna jest :evil_lol:
  9. [quote name='solito']Ale apetyt, to Dżinka ma! Dziś wyrwała mi z ręki dwie parówki!:evil_lol: Trzymałam w ręce zwisające pętko, więc sama się poczęstowała urywając ząbkami to, co zwisało! /bo się zagadałam z Robertem/[/quote] o prosze wydało się :evil_lol: solito sprawczyni przybierania na wadze uciechowiakow ;) a ja dzis sie zastanawialam dlazcego dzinka karmy nei zjadła suchej :crazyeye:
  10. Reksio rowniez mogłby mieszkać w bloku jest bardzo spokojnym staruszkiem , niczego nie nizczy , poscieloną kołderkę co rano zastaję tak samo ulozoną Reks to psi ideał
  11. moze cos zmienic zeby przyciagnęło uwagę ? tylko co ? :crazyeye: :oops:
  12. Synek ma aż trzy nogi i jest kochany :loveu:
  13. [quote name='rotek_']dianka to jak najbardziej rodzinny pies.... justyna moze zmienić tytuł bo ten brzmi tak jakby danka była dzikuskiem... a tak przecież nie jest no i jakaś aktualizacja w pierwszym poście:roll:[/quote] [B][SIZE=5][COLOR=red]yewcia zadziałaj bo Ty mozesz jako zakladajaca wątek [/COLOR][/SIZE][/B]
  14. Gratis zostal odrobaczony wiec jesli chudosc wynikla z zarobaczenia to wszystko bedzie ok :) Karmimy chlopaka uczciwie :loveu: Martwi jednak ogromna ilosc wypijanej przez neigo wody........
  15. Ja mu się nie dziwię sama się boję :evil_lol:
  16. Radku nikt :shake: ani z plakatów ani z ogłoszeń :placz: tzn jesli chodzi o adopcje bo na maila dostałąm info ze przyjdą pocztą przysmaki dla Lisi :multi:
  17. bardzo prosimy nie ma chetnych na Diankę
  18. Synek jest przepiękny :multi:
  19. z tą cegłą to jakbym widziała Gratisa :evil_lol: dorwał ostatnio kawał pustaka spory i za nic nie chcial oddać a przecież ząbków szkoda
  20. Lisiunia jak kogos juz dobrze pozna staje się smielsza :loveu: dzisiaj przynioslam z domu resztki z lodowki wedliny i takie tam Lisiunia zjadła jeden kawałek a drugi jej przyslugujacy ( starałam się dzielić rowno) wyrwał jej Rybak :shake:
  21. Lisiunia jest mlodsza od Rybaka , jest z innego miotu :)
×
×
  • Create New...