o rotek_ wlasnie zbyt rzadko zagladasz do jasia jego mozna obłaskawić :)
na mnie poczatkowo strasznie burczał
az pewnego dnia uznał mnie za swojaka :evil_lol:
zaprowadzilam pod kojec ludzi ktorzy chcieli go obejrzec
i poczułam ciepło w bucie .......
to jasio sobie siknął :evil_lol: