Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. łeeeeeeeee moj ( nasz ) czekoladowy Apo ( *) nie wyobrażał sobie pewnie wigilii bez tabliczki czekolady :oops: ni ewiedzielismy tyle o psach co dzis :oops:
  2. Radek dawajcie filmiki :loveu:
  3. Adzia do raportu wystąp ;) :evil_lol: :loveu:
  4. rotek_ nie zastanowiliby sie Reksio byl psem kanapowo - lozkowym dopoki zyl jego Pan a pozniej stal sie zawalidrogą :shake: :mad:
  5. dziś opowiedzialam im po skrocie o Almie ze adopcje wymagają czasu ludzie są b OK moim zdaniem tylko zeby Gratis ich nie wykonczył ;)
  6. [quote name='rotek_']nie piszcie takich rzeczy bo giertych jeszcze sie wścieknie:evil_lol:[/quote] rotek_ tym stwierdzenie poprawiłaś mi moj wisielczy humor :evil_lol: oplulam monitor czy mam jutro stanąc na strazy moralnosci w berecie i zabronic mu wstepu ? ;)
  7. Gratis jest specjalnym psem.............. żywiołwym ale i wszelkie rzeczy przezywa bardziej jak np to zosatwienie go na pare godzin w schr obawiam sie ze jesli adopcja sie nie uda Gratis bedzie bardzo cierpiał psychicznie
  8. Diana nie wiem czy akurat to bylo powodem bo w schronisku Gratis nie piszczy cały czas............... kurcze sama nie wiem co mysl;ec chcialabym by Panstwo dali mu szans e, mysle ze po kilku dniach Gratis by przestal....... ale czy Oni zechcą ? czy dadzą radę ?
  9. o włąsnie yewcia i dopisz malutka
  10. Adzia no coś Ty ja przypominam sobie czesto jak ide w uciechowie do kuchni i widze miejsce gdzie mieszkala ta chudzina i jak widze blizniaczą smycz ( bliżniacza do tej ktorą Sena zeżarłą :evil_lol: ) a co u Was dziewczynki??
  11. Gosiu ale jutro pewnie odwiedzisz Rybaczka?? a Leo przyjedzie? bo znów go szukał kolega :evil_lol:
  12. Synek zachował sięjak dyplomata wobec Karola :evil_lol:
  13. Jest uosobieniem łagodności pełen wdziecznosci za poswieconą mu choć chwilkę
  14. [quote name='rotek_']moze kiedys odwaze sie pojsc;)[/quote] moze jutro ? :loveu:
  15. [quote name='justynavege'][B][SIZE=5][COLOR=red]yewcia zadziałaj bo Ty mozesz jako zakladajaca wątek [/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [B][SIZE=7][COLOR=magenta]yewcia !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]czytaj moze posty co??[/COLOR][/SIZE][/B]
  16. [quote name='MagYa^^']Nie, nie chodzi o hotelik w Kątach Wr. tamto miejsce znam bardzo dobrze i polecam je wszystkim, ale nie wiem czy stac by nas bylo placic ok. 30 zl dziennie za pobyt malej - chyba nie bardzo :( Tamten o ktorym pisala Agnieszka(Visenna) jest kolo Katowic.[/quote] MagYaa jak mozesz napisz mi na pw o tym hoteliku stamtąd po 14 dnicah pobytu do Uciechowa SDZ przywiozla Gratisa - zapchlony , bez ksiazeczki zdrowia i baaardzo wychudzony
  17. [quote name='uxmal']Troszkę z innej beczki. Przezyłam szok.. cebula i rodzynki są bardzo toksycze dla psa . Cebula tez dla kota.[/quote] szok dla mnie tez :crazyeye: nasz Apo(*) od szczeniaka zajadał się surową cebulą i innymi warzywami
  18. a szczek mimo mal ego cialka jest wielki ;)
  19. [quote name='RITA & DIANA']No to mamy transport na manele z Wrocławia do Uciechowa.Rozmawiałam z Panem,skóry nie zedrze i czeka na telefon a my na powrót Pokerka z urlopu.[/quote] a a ja myslalam ze na uciechowskim rozmawiacie o transporcie Kenii ale ze mnei gapa :oops:
  20. Dzisiaj przyjechali Panstwo Gratisa zostawić go na kilka godzin bo musieli do lekarza do Wrocka potwierdzili ze psiak baardzo duzo pije , nie chcial jesc suszu tylko miesko z ryzem Gratis jest dosc problemowym psiakiem bo cala noc piszczal , pan prawie nie spal i go prowadzal na spacery faktycznie Gratisek piszczy popiskuje , pozniej po czasie w boksie przestal nie moze sostawac sam w domu wydrapuje drzwi Panstwo powiedzieli ze to b madry pies dlaczego on piszczy ? czyzby stres?? Jak odjezdzali Gratis płąkal za nimi ......... ech Gratisie co to będzie ?
  21. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1332/dscn1973ao7.jpg[/IMG][/URL] wspaniały psiak we wspaniałym domu reszta słow niepotrzebna ............ ;)
  22. Anashar bardzo szybko :loveu: Grat pojechal do domku :multi: trzym kciukasy coby to ten domek wlsaciwy był wszak Gratsis piękny ON :evil_lol:
  23. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5047/image039qp2.jpg[/IMG] normalnie "moja " Dzina
×
×
  • Create New...