justynavege
Members-
Posts
10743 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by justynavege
-
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
łeeeeeeeee moj ( nasz ) czekoladowy Apo ( *) nie wyobrażał sobie pewnie wigilii bez tabliczki czekolady :oops: ni ewiedzielismy tyle o psach co dzis :oops: -
Radek dawajcie filmiki :loveu:
-
[quote name='rotek_']nie piszcie takich rzeczy bo giertych jeszcze sie wścieknie:evil_lol:[/quote] rotek_ tym stwierdzenie poprawiłaś mi moj wisielczy humor :evil_lol: oplulam monitor czy mam jutro stanąc na strazy moralnosci w berecie i zabronic mu wstepu ? ;)
-
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
o włąsnie yewcia i dopisz malutka -
Gosiu ale jutro pewnie odwiedzisz Rybaczka?? a Leo przyjedzie? bo znów go szukał kolega :evil_lol:
-
Synek zachował sięjak dyplomata wobec Karola :evil_lol:
-
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege'][B][SIZE=5][COLOR=red]yewcia zadziałaj bo Ty mozesz jako zakladajaca wątek [/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [B][SIZE=7][COLOR=magenta]yewcia !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]czytaj moze posty co??[/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='MagYa^^']Nie, nie chodzi o hotelik w Kątach Wr. tamto miejsce znam bardzo dobrze i polecam je wszystkim, ale nie wiem czy stac by nas bylo placic ok. 30 zl dziennie za pobyt malej - chyba nie bardzo :( Tamten o ktorym pisala Agnieszka(Visenna) jest kolo Katowic.[/quote] MagYaa jak mozesz napisz mi na pw o tym hoteliku stamtąd po 14 dnicah pobytu do Uciechowa SDZ przywiozla Gratisa - zapchlony , bez ksiazeczki zdrowia i baaardzo wychudzony
-
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='uxmal']Troszkę z innej beczki. Przezyłam szok.. cebula i rodzynki są bardzo toksycze dla psa . Cebula tez dla kota.[/quote] szok dla mnie tez :crazyeye: nasz Apo(*) od szczeniaka zajadał się surową cebulą i innymi warzywami -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
a szczek mimo mal ego cialka jest wielki ;) -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA']No to mamy transport na manele z Wrocławia do Uciechowa.Rozmawiałam z Panem,skóry nie zedrze i czeka na telefon a my na powrót Pokerka z urlopu.[/quote] a a ja myslalam ze na uciechowskim rozmawiacie o transporcie Kenii ale ze mnei gapa :oops: -
Dzisiaj przyjechali Panstwo Gratisa zostawić go na kilka godzin bo musieli do lekarza do Wrocka potwierdzili ze psiak baardzo duzo pije , nie chcial jesc suszu tylko miesko z ryzem Gratis jest dosc problemowym psiakiem bo cala noc piszczal , pan prawie nie spal i go prowadzal na spacery faktycznie Gratisek piszczy popiskuje , pozniej po czasie w boksie przestal nie moze sostawac sam w domu wydrapuje drzwi Panstwo powiedzieli ze to b madry pies dlaczego on piszczy ? czyzby stres?? Jak odjezdzali Gratis płąkal za nimi ......... ech Gratisie co to będzie ?
-
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1332/dscn1973ao7.jpg[/IMG][/URL] wspaniały psiak we wspaniałym domu reszta słow niepotrzebna ............ ;)