Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Constancjo, czy to, co napisałaś w Allegro mogę skopiować na plakt Pana Misia, który porozwieszam na Mielcu?
  2. O mój Boże, co człowiek musiał mu zrobić!!! Może Oluś powinien pójść do hoteliku!!!???
  3. Brzydulko, co tam z Tobą? Nie strasz nas, mam nadzieję, że wszystko dobrze!!!
  4. Misiaczku kochany trzymamy kciuki i chyba jednak trzeba te plakaty, bo chętni się nie odzywają!!! Aniu, nie masz nic przeciwko?
  5. Zgadzam się z andorką i polecam dietę kapuścianą w tabletkach, do kupienia na Allegro, na mnie działa rewelacyjnie. A mój Sonuś ładdnie chudnie na karmie Trowet WRD, chyba dobrze napisalam!!! Wsperam duchowo wszystkich odchudzających sie na dwóch i na czterech łapach!!!:lol:
  6. Psiaczki się przypominają, że pilnie szukają domku!!!
  7. Nadzwyczaj piękny ten nasz Pan Misiu!!! Dziwne, że nie ustawiają się po niego w kolejce!!!
  8. Ja napisałam sam Eliot - chyba wystarczy, to oryginalne imię!!!
  9. Chrupka, pieniążki na AFN uzbierana. Chwilowo możesz spać spokojnie!!!
  10. Perełka, na dobranoc, hop na pierwszą stronkę!!!!
  11. Mogłam wpłacić tylko 20 dychy, ale coś na AFN jest już dla Eliota!!! Kto da więcej, plis!!!???
  12. Ok, zatem podnoszę na dobranoc!!!
  13. Taką chudzinkę na łańcuch jak od krowy!!! gdzie tu jakieś uczucia, gdzie rozum!!!
  14. Wpłaciłam dla Almy 20 zł na dobry początek na hotelik!!! Kto da więcej!!!???
  15. Brzydulko, nie popędź kota kotkom, bo to Twoja szansa!!!Bądź psiakiem na poziomie!!!
  16. Aniu, nerwy na bok, nic nie pomogą, tylko zdrowie tracisz - wiem, trzeba mieć taki charakter, ale próbuj, w myśl powiedzenia głową muru nie przebijesz!!! Trzeba pewne sprawy na dystans, tak jak z Rokim, nie da się po prostu trzeba czekać, aż się bardziej oswoi, może ktoś ma klatkę, może znajdzie domek z ogródniem i ciepłą budą. A z Rudim - wiedziałam, że będzie tęsknił za wolnością, dużo się wałęsał i przyzwyczaił się do takiego życia. Nie wiem może i teraz się przyzwyczai z czasem, może znajdzie super dom. Wystawiłam go jeszcze raz na Allegro, może tym razem coś się wykluje. Najbardziej cieszy mnie Misiu, że znalazł tymczas - bo to starszy psi pan i nie będzie łatwo. Dobrawka, daj nr konta na priva - przeleję kasę!!!
  17. Powodzenia, Aniu i pisz, co z psiaczkami, może znowu jakieś żarełko przydałoby się?
  18. Powodzenia, Aniu i pisz, co z psiaczkami, może znowu jakieś żarełko przydałopbysię?
  19. Czy coś wynikło z tego domku, bo nie wiem, czy plakaty drukować i rozwieszać?
  20. No to masz przechlapane, może to stres, z może właśnie dlatego się jej pozbyli!!! Trzymaj się i walcz o Perełkę, kciuki ściśnięte za Was!!!
  21. Nadzwyczaj piękne psisko i to przejmująco smutne spojrzenie, po pierwszym przeleję coś i dla Eliota!!! Nie wiem skąd tyle bid się bierze, ale wiem,że to nasza wina. ELIOT JESTEŚ CUDNYM PSEM!!!
  22. I jeszcze na dobranoc Pana Misia na początek kolejki po domek!!!
  23. O kurczę, ta Pędzelek wyglada zupełnie jak mój Sonuś, tylko uszka ma niestojące!!!! Mała ślicznotka szuka domku!!!
  24. Constancjo, chyba się udało, dzięki za instrukcję!!!
  25. Piekny pies pięknie prosi o domek!!!
×
×
  • Create New...