Zapraszam serdecznie na wielki bazarek, gdzie wszystko jest od 1 zł:)
http://www.dogomania.com/forum/topic/145435-wszystko-od-1-z%C5%82-dla-plamy-i-psich-staruszk%C3%B3w-do-28-ii-do-2000-zapraszam/
Ares ma 17 lat - piękny wiek! Mój Sonuś 15 lutego skończy 16:)
może ktoś zajrzy na bazarek:
http://www.dogomania.com/forum/topic/145435-wszystko-od-1-z%C5%82-dla-plamy-i-psich-staruszk%C3%B3w-do-28-ii-do-2000-zapraszam/
Zapraszam na bazarek dla staruszków:
http://www.dogomania.com/forum/topic/145435-wszystko-od-1-z%C5%82-dla-plamy-i-psich-staruszk%C3%B3w-do-28-ii-do-2000-zapraszam/
Zapraszam na bazarek dla Plamy:
http://www.dogomania.com/forum/topic/145435-wszystko-od-1-z%C5%82-dla-plamy-i-psich-staruszk%C3%B3w-do-28-ii-do-2000-zapraszam/
Żal biedaków, więc jednorazowo 100 zł oraz stała przez rok w wysokości 20 zł. Będę na feriach robić bazarek to dołączę biedaków! Poproszę dane do przelewu na PW!