Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Boże, znowu jakieś zmiany i żadnych wątków nie mam:( Nawet już mi się nie chce na dogo zaglądać:(
  2. Smutne:(
  3. Wierzę, że dobrze pójdzie:)
  4. Wow, z początkiem roku takie dobre wieści!!!
  5. Co słychać po świętach?
  6. A jaką karmę Lori jada? Suchą czy mokrą?
  7. Poszła moja grudniowa deklaracja dla Plamki:)
  8. Prawda - starość się Panu Bogu nie udała, ani u ludzi, ani u zwierząt.Niestety - musimy to przyjąć z godnością! Ja też chciałabym, aby zwierzaki z natury miały dłuższe życie, ale cóż......
  9. Nie, niestety dolegliwości są stałe, ale walczymy i wierzymy w jeszcze trochę czasu razem:)
  10. Bardzo współczuję. Mój Sony też dobija do 17 lat i jest coraz słabszy, łapki odmawiają posłuszeństwa i inne choroby też dręczą, lekarstwa bierzemy i cały czas mamy nadzieję na jeszcze odrobinę czasu razem!
  11. Poszła listopadowa deklaracja dla Plamy!
  12. Ładne:)
  13. Margolcia to strasznie chorowita sunia:(
  14. Ładna sunia, może po wypłacie udami się jednorazowo wesprzeć sunię, podeślijcie konto na PW.
  15. Wielkie dzięki:) Trochę bida u Plamki!
  16. Fajne czarnuchy!
  17. Czy to znaczy, żeby nie wysyłać deklaracji na Lorka?
  18. Poszła moja październikowa deklaracja dla Lorka:)
  19. Fajne czarnuchy. Poszła moja październikowa deklaracja, ale widzę, że dług rośnie. Postaram się zrobić bazarek w części przeznaczony na czarnuchy, tylko czasu brak, zwłaszcza jak się mieszka na wsi i dużo czasu traci na dojazdy:)
  20. Poszła październikowa deklaracja dla Plamy!
  21. Poszła moja październikowa deklaracja.
  22. podrzucam Plamkę, może choć kto wesprze groszem!!!
  23. To dobrze, bo pogoda brzydka i dopiero można się rozchorować!
×
×
  • Create New...