Jump to content
Dogomania

maarcza

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About maarcza

 • Rank
  Member
 • Birthday November 25
 1. maarcza

  Spacer - choodzenie przy nodze

  A jak nauczyć psa spokoju przy innych psach? Niestety, ale do każdego psa ciągnie z chęcią zabawy, a one nie koniecznie to odwzajemniają. Nie chciałabym aby doszło do jakiejkolwiek konfrontacji między psami, mój nie zna agresji, dlatego nawet nie chciałabym aby ja poznawał..
 2. maarcza

  Spacer - choodzenie przy nodze

  dokładnie o takie sytuacje mi chodzi,w miejscach gdzie pies moze isc swobodnie, poznać nowe zapachy wskazane jest puścić go od nogi ;)
 3. maarcza

  Spacer - choodzenie przy nodze

  nie nie, ogólnie piesek chodzi luzem, ale właśnie w momencie gdy ide blisko przy drodze jednak chciałabym miec go blisko, lub gdy wymijamy się z innymi żeby nie wchodził im pod nogi, a nie chcę go ciągnąć z całej siły do siebie
 4. maarcza

  Spacer - choodzenie przy nodze

  Witam, jestem szczęśliwą posiadaczką owczarka niemieckiego, piesek nie jest ze mna od małego, w maju skończył rok. Chciałabym aby na spacerze chodził przy nodze, jak nauczyć go tej komendy? oraz co zrobić, aby nie ciągnął do innych psów?
 5. maarcza

  Kolczatka/obroża/szelki

  Dziękuje, wszystkie odpowiedzi sa dla mnie przydatne! Dziękuje rownież za podanie nazw stron gdzie moge kupić wytrzymała smycz, pozdrawiam
×