Zanim zrobie fotki Kesi, wstawiam zdjecia z Dubaju:
[IMG]http://images2.fotosik.pl/164/6b415d38cab216bamed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/164/34065f66aa3e56e8med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/173/536b859402585354.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/173/c1ab09263b7b925e.jpg[/IMG]
To co dziewczyny lubia najbardziej :evil_lol:
[IMG]http://images1.fotosik.pl/173/4e0c57e2852a3359med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images2.fotosik.pl/164/2599930be68cb7d7.jpg[/IMG]
No i lotnisko (fajna palemka-prawda?) :p
[IMG]http://images3.fotosik.pl/164/e81e35c91db0b66cmed.jpg[/IMG]