Bellatriks! Gdzie twoj dziadek dokladnie mieszka z tymi psiakami? Tzn podaj osiedle jesli to w Łodzi lub miejscowosc jesli poza Łodzią... Wczoraj jak szłam widziałam psa (OP) podpietego do budy i obok druga buda bez psa, wiec pomyslalam sobie ze moze to Harnas i buda po Halce... :lol:
To samo przejdzie... Wlasnie doczytalam post i widzisz. Pies JEST zestresowany: nowy dom nowa wlascicielka no i jeszcze kapiel na dodatek... I to go zestresowalo i dostal lupiezu :p
Nie kap go znowu bo zniszczysz mu siersc doszczetnie... Haskow sie nie kapie za czesto (no chyba ze na wystawy)
Co do łupiezu:
Zaloze sie ze pies jest czarny-prawda?
Najczesciej z lupiezem zglszaja sie ludzie z czarnymi psami i jest to normalna rzecz-tak mowi jedna bardzo ceniona p weterynarz z warszawy :lol: Łupiez pojawia sie gdy pies jest zdenerwowany, zestresowany i nic nie nalezy wtedy robic-poprostu czekac :razz:
pozdrawiam
Ja tez sie z wami zgadzam w 100% co do ogrodkow! Ja mieszkam w domu z ogrodkiem ale Kesi nie mieszka wbudzie ani w kojcu na dworze tylko razem z niami w domu :p Na ogrodka wychodzi kiedy chce lub wtedy gdy idzie siusiu :p
A co do oczu: u mnie jest taki jeden facet (pijaczek) ktory twierdzi ze prawdziwe husky maja oczy tylko niebieskie :shake: A mnie sie spytal czy Kesi to mieszaniec (heh:shake:) bo ma jedno niebieskie a drugie brazowe. Zaloze sie ze jakby zobaczyl haska z brazowymi oczami powiedzialby ze to nie husky :roll: Wkurzaja mnie tacy ludzie-dobrze ze jest tu tylko taki jeden :shake:
U niej Ok :lol: Jest bardziej rozbrykana jak jest chlodniej...
Pisalam juz tutaj ze sie dowiedzialam o znaczeniu imienia Kesi? Chyba nie..A wiec:
Kesis (nie wiem ja sie dokladnie pisze ale tak sie wymawia :evil_lol:) w jezyku francuskim znaczy: pożeczki :loveu: Ładne imie-prawda? :p
[quote name='Grześ']
Chicken, jak tam przyspawane rogi?[/quote]
Przyspawane sa nadal... :cool1: Jeszcze nie zobaczylam czy da sie je ruszyc-jakos mi umknelo :evil_lol: Mam jeszcze duuuzo czasu nim Kesi zacznie ciagnac rowerek, bo az rok!! :razz:
Dla ciekawych il w przliczeniu na ludzkie lata ma wasza pociecha wklejam diagram:
[SIZE=1]pobrane z [url]http://www.lecznica-arka.ozorkow.pl/porady.php[/url]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/154/6da2cdc07251164dmed.jpg[/IMG]
[/SIZE]
[quote name='fidelek2']:crazyeye: Te oczy :loveu::loveu::loveu: [I][U]I uszy!!![/U][/I][/quote]
Spokojnie spokojnie... Narazie jest w dziwacznym wieku (prawie 6 miesiecy) i wyglada jak nie husky tylko jakis wyplosz... Ale to normalne i sie zmieni-uszy optycznie sie zmniejsza :p