Jump to content
Dogomania

Benia-b

Members
  • Posts

    1920
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Benia-b

  1. ....to może pasażera poszukasz-takiego ludzkiego, który pomoże ?? Ja mam tylko koszyk dla kota....:-(
  2. Aga-a zamiast transportera nie pomógłby zastrzyk uspokajający?? Przewozilismy amstafika do nowego domku, przy okazji odbioru mojego małego ksieciunia razem w autku, wiec amstafik dostał taki 3 godzinny uspokajacz, bo inaczej zjadłby mojego małego na przystawkę.. Potrzebny wet który ustali dawke na kg i da się przezyć:evil_lol: w samochodzie..
  3. A my Pitusiowi życzymy duzo zdrówka, i dla Pańci cierpliwości i Spokojnych Świąt :loveu:
  4. Aga-sercem i duchem jestem z Tobą!! Kiedys świeta oznaczaly zrobienie chociaz jednego dobrego uczynku-taka była tradycja- W te świeta odrobiłas wszystkie nastepne dobre uczynki i możesz nimi obdarować jeszcze kilkadziesiąt osób!! Ja nie potrafie nawet wejśc do schronu.... Kontakt ogranicza się do "biura". Ciesz się świetami-więcej nie możesz sama pomóc!! Mysl pozytywnie-taka rozklekotana nie przydasz sie psiakom.. Trzymam mocno kciuki i wszystkie psie łapy za najlepsze domki dla tych zwierzaków..
  5. Jestem! Przeczytałam o Onku-ale nie ja mogę stawiac diagnozę.Tu powinna byc opinia weta i zdjecie RTG. Trudno w ciemno wiedziec co mu jest. Jesli to dysplazja, lub inny problem ze stawami-bonharen jak najbardziej pomoze, postawi psa na nogi,uważam że nie ma lepszego "leku". Zreszta podawac go może tylko wet-bo podania sa dozylne.. Musiałaby byc jakakolwiek opinia weta. Jesli Onek jest w bardzo cięzkim stanie(chodzi o tylne łapy), kuracja(seria) musiałaby byc trochę zmodernizowana. Zamiast 2ml ,na początek 2 razy po 3ml.. Jaka jest waga onka? Waży ponad 30kg??
  6. Czuję się zaszczycona-taki buziak od Księciunia to nie byle co:evil_lol: Bardzo dziękuję:loveu:
  7. .....i zapomniałas dodac, że buda odpowiedniej wielkosci byc musi, aby osobistego lekarza pomiescila:evil_lol:, żeby Pitus całodobowo pod kontrola był i miziańsko miał zapewnione:evil_lol:, bo bez tego nie zaśnie.. Aaaa i przedsionek dla ciotek odwiedzających by sie przydał i salonik na zabawki... :lol::lol:
  8. Łomatko:crazyeye:-Bunia-co Ty takiego w sobie masz, że faceci tak wariuja, łamią nogi, aby tylko zainteresowanie wzbudzic:cool3:. Musisz go chyba odstawic od siebie, bo gotów i druga złamac, aby tylko do nowego domku nie iśc:evil_lol:
  9. Wielu właścicieli stosuje metode chwilowej izolacji, kiedy pies za bardzo sobie pozwala, i jak czytam, są z efektów zadowoleni, pies się uspokaja. Ja nie stosowałam, bo moje dziewczę szybko poradziło sobie z przenoszeniem energii na inne przedmioty, niż nasza rodzina... (kilkanaście zamordowanych pluszaków i zeżarte wszystkie kapcie:evil_lol:)
  10. Trzy dni to mało czasu na poznanie charakteru szczeniora. Takie podgryzanie, to raczej zabawa, albo oznaka jego niechęci do wykonywania pewnych czynności. U mnie szczeniora podgryzała dzieci, ale odwracanie uwagi zabawką wkładaną do pyszczyska , kiedy zasuwała za nimi w celach zatopienia ząbków w ciałku pomogło-przestała. jeśli chodzi o warczenie-też trudno cos powiedzieć. Czy potrafisz wsadzić rękę do miski, kiedy je? Czy możesz wyjąć kość(albo inne jedzonko) z pyszczyska?Czy kiedy leży w łóżku, czy na kanapie, pozwala się "zrzucić "bez protestu? Każde warknięcie, czy podgryzanie, nawet w zabawie musi byc przez Ciebie negowane. Fe, nie wolno, albo inne słowa wypowiadane z niezadowoleniem, to chyba na początek..
  11. Zmienić miskę, (może być na inny kolor, lub z innego tworzywa, niż ta obecna), można równiez zmienić miejsce posiłku na inne, bo zapach na pewno jest wyczuwalny, jak nie da rady-chowac michę..
  12. Szczeniak nie powinien na Was warczeć w żadnym momencie, chyba, że zabawa tak go pochłania i podczas przeciągania sznurka powarkuje z radości. W jakiej sytuacji warczy? Kiedy podgryza?
  13. To chyba moja wina, że Bunia beznetowa:shake: Ja ostatnio mam doskonałe wejście na dogo-to się raczej nie zdarza, kiedy u mnie będzie problem-Bunia wróci i znowu nic nie będe wiedziała:placz: Jeśli ktoś ma przecieki-niech wyleje na forum-z ciekawości niedługo palce stracę, bo paznokci już nie mam :evil_lol: Jak tam Pituś-zdrowieje, szaleje??
  14. [B]Bunia[/B]- ale dobre wiadomości:multi:!! Jak brzuszek pełny, to i humorek dobry,jak Pituś apetyt ma, to teraz nabierze sił i będzie niedługo smigał na zoperowanej łapce!! Trzymam mocno kciuki za szybką sprawnośc łapki:loveu: i za drugą tez trzymam:evil_lol:
  15. Dobre wieści:loveu:!! Fantastycznie-dwa molosiki(takie same jak u mnie:evil_lol:) znalazły jeden domek-jednak są dobrzy ludzie na świecie..-dzięki Mosii...i za domek też:loveu:
  16. W końcu mi się udało wejść na dogo-jakie dobre wieści!!!!!!!!!! Czemu ja ostatnia się dowiaduję??? Trzymam mocno kciuki za domek Tulisiowy!! Mosii-roztrzepany z Ciebie człek!!:evil_lol:Przecież mówiłam, że dostęp do bonharenu mam....2ml=ok40zł...tylko na dogo wejść nie potrafię.....
  17. Ja też czekam na wiadomości...[B]Mosii-[/B]jutro po 18 mam dzwonić do Dobrego Ducha-napisz jak cokolwiek będziesz wiedziała....uwierz-nie znam nikogo kto się tak zna na dyspalzji u bordosiów-jak ona...chyba, że to coś innego.. W razie czego-wiesz, gdzie mnie szukać, bo na dogo trudno wejść. Trzymajcie się cieplutko!!
  18. Trzymam kciuki za oboje !!!
  19. [B]Mosii[/B]-napisz coś, chociaż króciutko bo zaraz jajko zniosę....
  20. Trochę o rimadylu- być może jest to złoty środek, ale u ludzi został wycofany z obiegu z powodu krwawień z układu pokarmowego-u psów takie krwawienie doprowadza do śmierci..Wszystko zalezy od tego, jaka jest tolerancja na ten lek-bo podobnie jak metacam-rozwala wątrobe i inne wewnętrzne organy..szczególnie przy długim podawaniu... Lepszy meloksykam(movalis).. Tuliś nie wiadomo, jak wygląda wewnątrz-był chudy, więc dobrze karmiony nie był-no i ma już swój wiek-więc nie warto ryzykować..
  21. [B]Mosii[/B]-gdzie jesteś-nie moge się dodzwonic-mam informacje od kochanej pani hodowcy co i jak trzeba robić-zadzwoń!!!
  22. Trzeba zrobić RTG stawów biodrowych-i musi go zobaczyć ortopeda.. ściągnę jeszcze Blu berry do pomocy..
  23. Już jestem!!! Mam problem z odbieraniem wiadomości-698092499
  24. Chciałabym aby ta pani pokarmiła moją suczę-osiwiałaby z jej niejadliwości.. Jedzący bordoś to skarb!! Hop Tulisiu-do domku!!
  25. Nie ma za co!!Na zdrowie:lol:
×
×
  • Create New...