-
Posts
1920 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Benia-b
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Benia-b replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Rozliczamy się za 2006r, ale termin składania zeznań podatkowych jest chyba do kwietnia(jak się nie myle, bo jeszcze jestem w lesie z rocznym zeznaniem:evil_lol:).. więc teoretycznie jest troche czasu.. Moze jest jakies prawo, które to wszystko reguluje, ale moze też być tak, ze gdyby Ostróda uzyskała status np w marcu, to ja w kwietniu składając swój PIT deklaruję przekazanie 1% własnie na ten schron.. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Benia-b replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Proszę wykorzystajcie sytuacje , aby mozna było wpłacić procent podatku na Ostródzki schron... taki 1 malusi procent to wcale nie znaczy , że niewiele..... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przestańcie:evil_lol:-takie cudne malutkie, do miziania, całowania.. ja tez jestem ciekawa co u Patii.. [B]Ewusek[/B]-mysl intensywnie:cool3: W razie czego-kilka porad: Najpierw dobre jedzonko, świeczki i te sprawy potem płacz , a jak nie da rady to szlaban na przyjemnosci:evil_lol: ...oczywiscie z przerwami na karmienie dzidzi, bo inaczej nie da rady... -
Do pobrania krwi tez golimy:evil_lol:-chociaz moja boksia 11 letnia miała takie żyły, ze nie trzeba było-wszystko na wierzchu...-oazą spokoju nie była, ale pobrac dawała sobie bez problemu.. Będzie dobrze-musi być!!!! Jeślli wet zna zastosowanie kwasu-to już połowa sukcesu!! Teraz niech sie nie wystraszy, bo substancja jest lekko oleista-więc powolutku-nie tak jak szczepionkę...
-
Dziewczyny-golenie łapy to normalka:evil_lol:-Mysle, że jak suska jednej wystawy nie zaliczy, bo bedzie troche łysawa na łapce, to jej nie zaszkodzi:evil_lol: Nie ma się czym przejmowac...Moja chodzi ogolona na dwóch łapkach, bo mamy uciekajace żyły, więc po kilkunastu wkłuciach jak się nie da do jednej, kłujemy druga.. Gorzej z usypianiem... Usypia sie psy głupim jasiem tylko wtedy, kiedy sa na tyle żywiołowe, że nie mozna podac...znaczy nie można ich utrzymać w jednej pozycji.. Myśle, że z suska nie powinno być takich problemów, bo ona chyba bardziej cierpiąca, niż energiczna.. Czarodziejko-powoli-szukajcie żyły na tylnych łapkach, albo na przednich-zresztą wet to powinien wiedzieć..Najlepiej jak suska lezy na stole, a łapka zwisa-to się zyła trochę nabrzmiewa..Głaszczesz ją po główce-ona się uspokaja.. Moja spi przy wkłuciach i łapaniu żył, wiekszośc psiurów tez się tak zachowuje, dlaczego suska miałaby byc inna??
-
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Suńke i dzieciaki juz ma Kinga-teraz prosto do Patrycji !! Suńka strasznie głodna i jeszcze chudsza niż na zdjęciach.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Kinia wyjechała już ponad godzine temu do Piotrkowa, Malibu z AniąN około 20 miały wyruszyć na spotkanie z Beatą.. Patia-zdrzemnij się troche, bo rodzinka będzie u Ciebie późno w nocy(a może wcześnie rano)... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Czyli lecę uaktualnić-wpłacamy na konto Malibu-a ona potem Tobie... Patia-ale bedziesz miała zadymę:evil_lol:tyle maluchów w domciu i jeszcze jeden bordoś.. Ciekawe co reszta towarzystwa na to. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[B]Patia-[/B]potrzebujesz czegoś na już?? Cos kupić dla maluchów-jakies mleko, albo cuś innego??Kinia jeszcze nie wyjechała-więc cos zaradzimy.. ...i dawaj kobieto nr konta-bo się ludziska niecierpliwią:mad: [B]Malibu[/B]-czy takie brzdące już cos normalnego jedzą?? -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Patia-potrzebujemy Twój nr konta-jeśli nie na forum, proszę o priwa.. Są chętni do pomocy finansowej.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Jest dziewczyna, która odezwała się na bordożkowym forum jest z Torunia, ale nie ma z nią kontaktu!! Oferowała domek-mógłby to byc postój dla rodzinki, dopóki nie bedzie dalszego transportu.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Co ze szczeniaczkami?? Też zabierasz?? Jak się umówiłaś? Sprzeda razem z suczką , czy potem osobno, czy jak?? Cała rodzina ma byc u Patii, w Krakowie-masz mozliwośc tak dalekiego dowozu?? Koszty benzyny zostaną zwrócone, jak tylko jakies konto będzie uruchomione. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Szybciej na bordozym przeczyta, bo tam się zalogował i link na dogo tez jest podany... Malibu-ale przeciez zostanie bez kłopotu na głowie i z kasa za szczeniaki, taki układ powinien mu odpowiadac.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[B]Patia-[/B]wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!! Tobie i męzowi(jemu to chyba stopy bedziemy całowac:evil_lol:, jako głowie rodziny)... Ale Wam się rodzina powiekszy:crazyeye:.. Czekamy na decyzję własciciela, jak się nie pojawi, to przed zakończeniem aucji bedziesz musiała zalicytowac.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Ania- z aukcji wynika, że ofert kupna nie bylo-jesli pan nie sprzedał ich wśród znajomych-jest z suską cala piątka... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Najlepiej aby szczeniaki razem z sunką były w jednym domku-wątpię, aby były już sprzedane.. 3 tygodniowe są jeszcze karmione mlekiem matki-więc rozdzielenie ich nie byłoby wskazane.. Agabe jest bliżej-ale nie może wziąśc szczeniaków-jesli Patia może-to ja jestem za tym, aby do niej cała rodzinka pojechała.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[quote name='agabe']szesć istnień to bardzo wielka odpowiedzialność i wyzwanie a ja jestem jedynie nastawiona na "podtuczenie"tej chudzinki.i nawet znalazłabym jej stały dom jakby się nie zgodziła z moim snoopem,a jak by żyli sobie w zgodzie zostałaby na zawsze i oczywiście bym się już postarała o to by nie musiała być już "maszynką do rodzenia szczeniorów":placz:[/quote] Agabe raczej tylko suńkę by wzięła..Może nawet na stałe.... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[B]Koperek[/B]-Beata 79 oferuje dowóz w razie znalezienia domku, więc można trochę naciągnąc teren poszukiwań.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Malibu-zobacz w ogłoszeniu na allegro-płeć-suka..-i wszystko pasuje do siebie.. Pominąwszy szczegół, czy suśka rzeczywiście się przybłakała, to mamy suśkę i szczeniaki.... Dopóki bordozka jest u tego pana-sytuacja jest patowa-nie mozna jej pomóc, gdyby miała chocby zaufany tymczas-można się złozyć chociaż na odkarmienie chudzinki... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Oczywiście-domek najwazniejszy, nie ma co dyskutowac, ale .....:mad::mad::mad: dla każdego który przyczynił się do takiego wychudzenia psa.... -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37245[/url] Moznaby zrobić jeden wątek ze zdjeciami... Na molosach jest wzmianka-mozna załozyć osobny temat-na bordosiach tez już jest temat-zaraz uzupełnie o zdjęcia.. -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Benia-b replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Hm- ta bordosia ma już wątek na dogo-zaraz poszukam.. Sprawa jest o tyle dziwna, że bordosia jest do oddania (bo podobno z kartką się przybłąkała), a ten sam pan(albo pani) na innej aukcji sprzedaje szczeniaki po matce bordożce-.. -
Nie jest prawdą, że tylko psy w cięzkim stanie powinny mieć podawany kwas hialuronowy-jesli wet należy do grupy "stosujących"-często zaleca nawet wtedy, jesli na RTG wychodza luzy między główka kości i panewka(chodzi np o dysplazję)- aby zapobiegać zwyrodnieniom...Pies z takimi luzami nawet moze nie nalezec do "cierpiących"..(tylko własciciel musi nalezec do grupy tych co mają gotówke:evil_lol:).. Kwas hialuronowy nie może zaszkodzic, w naprawdę cięzkich przypadkach podawany jest do skutku-czyli co tydzień, aż pies w końcu nie wstanie na nogi, bez ograniczenia ilości... Myślę, że gdyby w Polsce cena tego leku była niższa, i byłby produkowany równiez dla psów(wtedy wiadomo wet zawsze ma jakąś narzucona marzę), mniej psów byłoby niepotrzebnie operowanych-kazdy wet najpierw zastosowałby(albo własciciel wymógłby zastosowanie) kwasu hialuronowego, a tak z zakupu tego leku i tak profity ściąga apteka, a i własciciel kilka razy przelicza, czy jednak nie lepiej podciąc psu mięsnie-za ok 500zł,(bez gwarancji, że za rok pies znowu nie okuleje) czy zrobic serie za 1250zł.. .... Gdyby (tfu, tfu) jakis pies potrzebował jeszcze wsparcia stawowego, mozna również podawac podobny lek do Arthrofleksu, a wychodzi chyba taniej i ma to co najwazniejsze-kolagen!!!(tego w Arthrofleksie brak.. To ludzki lek-tablety Joint therapy-stosowane z wielkim powodzeniem u psów..(ilośc tablet w opakowaniu-różna) http://netpaker.pl/product_info/p760_trec_joint_therapy_plus_180_tabl_
-
Czarodziejko-czy wet podający obeznany z kwasem hialuronowym?? Jesli suska cierpi, cięzko wstaje, ledwo się porusza, może lepiej zamiast 6 podań po 2ml-zrobić 2 pierwsze podania po 3ml??(wtedy podań będzie 5) Zaszkodzic absolutnie nie zaszkodzi, a taki 1ml więcej na początek serii, szczególnie u cierpiącego psiura niekiedy działa cuda... Zapytaj równiez o Arthrofleks-suska do miniaturek nie nalezy, a na ulotce jak sie nie myle dawka 2,5ml jest-tyle to dla zdrowego-profilaktycznie-suska musi wiecej dostać przynajmniej przez pierwsze tygodnie-zawsze na pełny brzusio, jak będą wymioty, lub biegunka w mniejszych dawkach również po jedzeniu.. P.S.. do mnie zaczynają docierac prezenty świąteczne(znaczy te, co pod choinką miały leżec)....-czyli poczta ruszyła ...