Jump to content
Dogomania

Benia-b

Members
  • Posts

    1920
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Benia-b

  1. Ok!! Jutro wysyłam-adres mam!!
  2. Ja już się pytałam-ale nie dostałam odpowiedzi-a może być Arthrostop Rapid na stawy? Mam kilka listków-jest z glukozaminą i chondroityną?
  3. Pamiętamy -ale sama wiesz, jak jest starszy-duży,a szkoda mówić....:shake: Proszę-napisz jak teraz chłopak odmieniony się zachowuje. Potrzebujesz czegoś??(oprócz domku dla Tulisia:evil_lol:)pisz, w miarę możliwości na pewno pomożemy..
  4. Tuliś-zmykaj do domku!!
  5. [B]Mosii[/B]-a jak Tuliś? Po kastracji uspokoił się trochę, czy dalej powarkuje?
  6. Może Marcin pokocha rudaska Tulisia-jak go zobaczy, na pewno się zakocha:loveu:
  7. Łomatko!!!!! tyle moja chudzinka ważyła, jak miała kilka miesięcy....:mad::mad:. ..a on naprawdę taki chudy, czy po prostu takiej budowy?
  8. Na pewno szybko sie zagoi i Tuliś widocznośc poprawi:evil_lol:
  9. :crazyeye::crazyeye: Jaki abażur.. A wiadomo co to była za narośl na oku?
  10. :multi:uffff-puściłam-dzielny chłopak:multi::multi:
  11. [B]Mosii[/B]- i jak chłopczyk? Napisz coś, bo mi kciuki zdrętwiały, od zaciskania;)
  12. Trzymamy mocno!!
  13. Aj:cool1:. No cóz, może kiedy utraci męskość jego charakterek się chociaż troszkę zmieni...mam taką cichą nadzieję... W górę Tulinku!!
  14. Widać na zdjęciach, że tylne łapki są nie takie, jak powinny:shake:, i chyba dobrze, że on taki chudy.. Mosii-uważaj, aby za bardzo nie przytył-choc na pewno masz wielką ochotę napełnić mu brzuszek dla poprawy wyglądu i lepszego samopoczucia Tulinka...
  15. Mnie się bardziej wydaje, że szczeniaki sa pokrwawione, albo pogryzione ....a sprzedaz hurtowa występuje również u hodowców...czyli z papierami-mnie już nic nie zdziwi... Mosii-trzymaj się, nie daj się, na pewno go obłaskawisz... :loveu:
  16. [B]Mosii[/B]-a ja mam taką cichutką nadzieję, że się mylisz, że może to tylko oznaka stresu w obcym miejscu i u nowo poznanych ludzi. W końcu jacy by nie byli właściciele-to psiur na pewno oddał im całe serce i teraz tęskni... Nie umiem sobie wyobrazić bordosia agresora:shake:-bo wszystkie które znam, to trochę za duże kanapowce-spokojne, oddane dzieciom i rodzinie i kochające wszystko so się rusza(bo jak się nie rusza, to trzeba niekiedy obszczekać).
  17. Czekam na pw.. Opowiadaj [B]Mosii [/B]o Tulinku, jak tylko będziesz miała chwilke....
  18. Chętnie się dołożę!! Proszę tylko info z nr konta..
  19. [B]Mosii[/B]- mogłabyś napisać drugą wersję życia Tulinka? Miał wogóle kontakt z dziećmi i innymi zwierzakami?
  20. Jeśli moge prosić, napiszcie nr telefenu, albo adres mailowy osoby odpowiedzialnej za psiura-wkleję na ddb-gdyby ktoś potrzebował większej ilości informacji... Na molosy też wkleję-może akurat znajdzie się dobra dusza... I proszę o więcej fotek, jak tylko to będzie możliwe..
×
×
  • Create New...