Jump to content
Dogomania

CASIA&ttb

Members
  • Posts

    1079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by CASIA&ttb

  1. dawno mnie tu nie było a widzę że psiaki szczęśliwe z pobytu za wielką wodą ;) Asiu Kropek i Rudzia wygladaja kwitnąco-piękne grube błyszczące futro i szczęśliwe mordki,widać że mają u Was jak w raju :loveu: Buziaki dla Was i Waszych futrzaków z wietrznej polski :mad:
  2. Ano jakoś tak powiększyła nam sie rodzina ;)
  3. również witamy braciszka-Nina i spółka ;) może troche odświeżyć temat by wypadało :D
  4. [quote name='GoniaP']Właśnie zadzwoniła Halinka... [B][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=4]Ogłaszam ALARM!![/SIZE] Pixie ma okropną ranę u zwieńczenia gipsu!!! Gips ma dziwny zapach!!! Trzeba zawieźć Pixie do weta jutro i to pilnie!! Jutro jestem z Pixie sama, Halina wyjeżdża! Mój TZ oddał samochód do serwisu, a mój jest 3-drzwiowy i nie damy rady! [SIZE=5]Potrzebujemy JUTRO: 1. transportu 2. tragarza Dzwońcie do północy: 661 955 880 Help!!! [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] transport jest i tragarz tez wiec uszy do góry :evil_lol:
  5. [quote name='aangelaa95']Aaaaa...... A on mieszka w poznaniu ? ;>[/quote] tak :evil_lol:
  6. [quote name='lilith27']ale co nie całkiem?[/quote] ast i pit to nie to samo!!!to że w USA sa one rejstrowane podwojnie ni jak sie ma do realiów w polsce...:razz:
  7. a jakie wilekie łoooooooooo jest kiedy cała nasza czwórka lata z jednym kijem w mordzie albo kiedy wtulone w siebie śpia jedna na drugiej(same suki mamy) i jakos żadna nie chce sie zjeść-picie z jednego wiadra czy żucie śmierdziuchów dupa w dupe bez jakiegokolwiek sprzeciwu... kretyną mówimy zdecydowanie NIE!!!!!!!!
  8. [quote name='lilith27']piękna jest ta suczyna cudowna tak piękna maść i te oczy bo to to samo asty są zarejestrowane w Europie i mają swój numerek FCI pitt bulki nie to rasa za oceanem uznawana Astki w Europie selekcjonowano z większych sztuk (chyba) więc niby są większe[/quote] no niecałkiem wiec nie wprowadzaj nikogo w błąd... ;) kazdy potrafi korzystac z google i znajdzie różnice miedzy ASTem a pitem-zapraszam na forum amstaff-pitbull i tam znajdziecie odpowiedz na pytanie o rożnicy miedzy astem a pitem
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]casia ....świnta racja ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko dlaczego mocherki wyzywaja nas od kur** itp. kiedy pakujemy psiaki do auta i jedziemy 300km z nimi zeby oddały krew dla potrzebujacych psiuli,dlaczego sąsiedzi obok z 3 malutkich dzieci ubóstwiają nasze zwierzaki bo takie fajne miłe i ułożone a przeciez to "TE" psy... chyba jeszcze sporo wody upłynie zanim nasze społeczeństwo(w tym dogomaniacy) zaczną patrzec normalnie na nasze zwierza :shake:
  10. [quote name='Vectra']e tam co Ty wiesz, precież nie czytałaś faktów :evil_lol: :evil_lol: shangri_la , zapraszam do lektury o agresywnych psach , jest ich masa na dogo , zapraszam do wątku jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy .. wtedy poczytasz , czy JEDEN incydent wystarczy aby pies nie TTB był agresywny do psów. Możesz nie lubić TTB , tylko prośba , nie pisz BZDUR w temacie który znasz tylko z gazet. Ja się na rasach myśliwskich nie znam i dla mnie też jest to dziwne , że ileś tam ras nie można puścić w pobliżu lasu , bo polecą za pierwszym tropem jak szalone , mając w zadzie właściciela .... :diabloti: chciałam dodać , że kłusownictwo w naszym kraju jest zabronione .... i masz racje , trzymaj sie od tych ras z daleka .... najgorszy właściciel dla TTB to taki z fobiami :cool1:[/quote] Vectra podziwiam za moc do tłumaczenia... mam w domu TTB z molosami(18miesieczna dozyca i 17tyg dozyca) i BF-em a niedługo dołączy mini świnka... przejde do sedna sprawy a mianowicie nie dalej jak wczoraj ledwo co zdazylam wyjsc z bramy a zza krzakow dobiegł mnie warkot psa i moim oczą ukazał sie begel(czy jak to sie pisze) ktory mial ochote pozrec buldozke,na mój głosny i wyzrazny tekst w stylu "zabrac tego psa bo dzwonie po policje" wyskoczyła panienka ktora z usmiechem powiedziała ze piesek jej uciekł... grzecznie powiedziałam ze nastepnym razem nie bede swoich psów podduszac na obrozach żeby ratowac zycie burkowi szczerzącemu kły na mojego psa bo jej nie stac na sznurek zeby uwiazac szczekacza-agresora. TTB to pies nie dla kazdego ale w odpowiednich rekach to pies domowy-sportowy i najlepszy kompan pod słońcem :loveu:
  11. [quote name='aangelaa95']JIM co to za francuz??[/quote] narwana nina matuchova frajda:loveu:
  12. Marysiu PW wysyłam... Moim celem nie było zrobienie tu burdy tylko uwrażliwienie "młodzieży" i uświadomienie jej że złośliwe komentarze ogą sobie zostawic na pozniej... Słuchajcie dla mnie i przyjaciołki z bulwą to ma być kolejny sposob spędzanie czasu z psem i robienia z nim tego co sprawia mu frajde(o tym że bulwa nie bedzie zaawansowanym zawodnikiem agility to my wiemy ale sprawił jej ten trenig tylko radości że chciałbysmy to kontynuowac),Ninka i tak odpada na conajmniej poł roku ze sportu bo będzie mamusią ale fajnie byłoby wrócic do tego... A czarna jak to czarna nie wazne czy razem bedziemy zamiatac ulice-gotowac obiad czy byc na torze to dla niej i tak najwazniejsze ze jestesmy razem i moze cos "dla mnie" i "ze mną" robić ;) wszsytko jasne juz??
  13. [quote name='Paskuda_Bandzior']Czy mój post odebrałaś jako jakiś atak? Ja naprawdę jestem neutralnie do Was nastawiona i po prostu chciałam zrozumieć sytuacje, bo wydaje mi się to niepodobne do żadnego człowieka uczestniczącego w zajęciach. No cóż, skoro nie chcesz wyjaśnić, okej, ja tylko nie lubię jak zostają niedopowiedzenia i mysle, ze jakbym była dziś na treningu to nie chciałabym tego tak zostawić.[/quote] temat skończony(Paskuda bandzior nie odebrałam jako atak twoich słów bo nie mam podstaw) :p -mam nadzieje że osoby zainteresowane wzieły Sobie do serca to co napisałam. moze i TTB to nie jakis typowo agilitowy pies ale Figa mogła spokojnie kontaktem i "chęciami" cos osiagnać gdyby tylko jej sie pozwolilo na to-a na razie udajemy sie na Pit Bull Show powalczyc w troche innym sporcie w którym moja babcia świetnie sie czuje :diabloti:
  14. [quote name='Paskuda_Bandzior']Nie było mnie na tym treningu, ale szczerze wątpię by ktoś 'z nas' nieprzychylnie wyrażał się o jak to mówisz 'nowych'. Jesteśmy niezbyt liczną grupą agilitową i 'nowi' raczej nas ciekawią, a nie nam przeszkadzają. A już nie podejrzewałabym nikogo o krytykowanie umiejętności psa, który przyszedł pierwszy raz jako gośc na zajęcia:crazyeye: Może coś zostało źle zrozumiane?[/quote] forum to nie miejsce na wywalanie brudow,chciałm tylko uzmysłowic co poniektórym że komentarze w takim a nie innym stylu są nie na miejscu bo chyba jeszcze nie pozjadał nikt wszystkich rozumów... miłej nocy wszystkim,ide z moim kundlem na nocny spacerek wdłuż Warty :diabloti:
  15. [quote name='JIM']Ponieważ czuję się młodzieża, odpowiadam, że jeśli chodzi o naszą dwójkę to nie było z naszej strony żadnych komentarzy. Wrecz przeciwnie - z podziwem patrzyłam na psiaki :) I szczerze mówiąc rowniez nie mam pojecia o co chodzi.[/quote] nie mówie o Tobie,ale jak wiadomo "nowych" trzeba skomentowac tylko wypada to robic dyskretniej :cool3: PS.dziwne żebyśmy potrafiły cos wiecej skoro dla pitki i buldożki to był pierwszy w zyciu kontakt z agility,choc dla nas kontakt z naszymi suczkami jest najważniejszy i fajnie cos poza wystatwami z nimi robic skoro sprawi im to przyjemność... :evil_lol:
  16. [quote name='ewka i haker']chyba nikt nie wie o co tu chodzi... a ja mam pytanie kiedy jest planowany trening jakos musze ustalic z mama bo nie wiem jak pracuje[/quote] młodzieży droga nastepnym razem troche szacunku dla drosłych ludzi i uważajcie na słowa które rzucacie między Sobą bo takie komentarze są żałosne... Marysiu dzięki za pokazanie moje pitce o co chodzi w agility bo jak widac jej sie bardzo podoba każda forma aktywnosci :cool3:
  17. ........... [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  18. [quote name='Mudik']Fqajne fotki, u nas też taki byldozio płowy biega w klubie , nazywa się Gatsby:lol:[/quote] a nasza to paszczur wielki zwany Niną :evil_lol: niestety bulw nie bedzie trenowała bo nie zostanie "miszczem" i nie bedzie zajmował miejsca na treningach... pozdrawiamy p.TRENER...:cool1:
  19. to juz miłość-przepadłas moja droga :D
  20. moja pewnie nawet do pięt pixie nie dorasta ale do buziakow chetna :D
  21. [quote name='GoniaP']Przekroczyłam najintymniejsze progi ;) więc jestem gotowa, jak mnie zechcą :evil_lol::loveu::evil_lol: Bo wiesz, z pit bullem jeszcze nie spałam, ale wszystko przede mną :evil_lol: Czy ja kiedykolwiek myślałam, że będę "mordercę" całować po gołym, ślicznym brzusiu??:cool1:[/quote] jak chcesz to jeszcze moja pitbullka wyłoży sie brzusiem do góry i nadstawi do całowania :evil_lol: ot takie to właśnie "mordercze" psy są :cool3:
  22. ja biję czołem o blat bo taka przemiana to cos niesamowitego-nie powiedziałabym że ta kupka kołtów w schronie kryje takie cudo!!!!!!! Filipek wygląda kwitnąco i ta radosne oczka... :D Pozdrawiam serdecznie
  23. Gonia ja dalej podtrymue propozycje pozyczenia szelek-bedzie Wam łatwiej w jej obsłudze(i wygodniej zarówno dla Was jak i dla suni). jutro jestem w wawie ale w czwrtek moge podjechac z szelami.
  24. [quote name='Agga'][URL]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSCF4554.jpg[/URL] [COLOR=darkgreen][B]Lece bo chce ... Miodzio :loveu:[/B][/COLOR][/quote] Aga jak miło widzieć Cie tutaj :loveu: Halbina też tak mówie jak patrze na "moją" Fanisie(i znowu mrowa mnie zatłucze:evil_lol:) Fanka dorośleje i zmienia sie w piękniego łabądka :diabloti:
×
×
  • Create New...