-
Posts
1079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CASIA&ttb
-
[quote name='Greven']Jak poszło??? Suka piękna, ja bym kilogramów nie dodawała. Lubię żeberka ;)[/QUOTE] ja tyz żebarka lubie(co widać po mojej czarnej dziewczynce) ale sędziom nie podobaja sie takie psy tylko nalane świniaki toczące sie po ringu...:angryy: w konkurencji 8 suk bez lokaty z ocena doskonałą i fajnym opisem zeszłyśmy
-
ciotka poki co odpusc obciążenie bo będziesz miała sportowca a to sędziemu pewnie sie nie spodoba-co innego jakby był juz utuczony to wtedy przerabianie na miesnie by było tłuszczyku i sens obroży z ołowiem a tak to tucz świnkę bez tego co do wystaw i debiutu to ja 2tyg temu miałam swój razem z dożycą niemiecką z ADHD jak TTB a za niedługo będzie mój debiucik z moim schronowym ASTem i to będą jajca;P trzymam kciuki za WAS :) PS to moj debiut i dożyca którą pasiemy od 2miesięcy i ni jak nie można tych żeber u niej zakryć... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4857/dscf2534zw0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Greven']No właśnie, dlatego tuczę bulla, tuczę, ale mozolnie to idzie :oops:[/QUOTE] niestety wiem co to znaczy tuczuć TTB żeby nabrało odpowiedniej wagi a to sprawa niełatwa(ba nawet czasmi wręcz awykonalna) ale jak bull zdrowy to wrzuć go na makaron z mięsem-dołóż dodatkowy pozsiłek(np.kawał surowego mięcha-wołowina z kościa szyje idycze czy korpusy kurczakowe) i powoli zacznie nabierac "kształtów" wystawowych :evil_lol::loveu:
-
bullek biały z monooklem to me marzenie... jak dla mnie w super formie ale jak na wystawe ma iść i sie pokazac to zdecydowanie za chudy bo niestety na wystawie przewazaja tuczniki...
-
moja czarna dziewczynka(5lat wysokość 58cm waga 24.9kg) [img]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSCF1826.jpg[/img] PS.bo kiedyś ktoś zarzucił że bullowate to spasione cielaki ;P
-
tak czytam i zastanawiam mnie ile ważą przeciętnie suki BF?nasza prawie 4 letnia suka waży 12kg [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2980/dscf2296gh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3789/dscf2443df5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Apbt_sól']MAG?! :P hyhyhyhy[/QUOTE] piwa dla tej pani:diabloti::evil_lol:!!
-
pudło ciotka :P
-
[quote name='mrowa23']oj jest halinko jest za co i ty wiesz ze nei chodzi o pieniadze... a ja chcialam sie dzisiaj pochwalic ze od dnia dzisiejszego po walce dosc dlugiej ale z zamierzonym skutkiem zakonczonej mamy przydomek hodowlany :) tak wiec od dnia dzisiejzego mamy w Hodowli Z Korczówki Fanaberie Sarie ( ktora stala sie juz moja wlasnoscia) i Narwana Nine z Matuchowej Frajdy, dzieciaki urodzone u nas w hodowli wyjda juz z naszym przydomkiem ... male a cieszy ;)[/QUOTE] a jak dobrzę pójdzie i wszystko wypali to jeszcze w gronie dziewczyn w hodowli zawita pewien pan... :cool1:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
CASIA&ttb replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='tibi89']Mam parę pytań :P bo kurczę przeczytałam 50 str i więcej nie mam nerwów :lol: więc jak by ktoś był tak miły to proszę o odpowiedź :) chodzi mi o to czy ośrodek jest w końcu wynajęty w całości i psy będą mogły w razie czego biegać luzem i mieć dostęp do jeziora czy jakiejś wody? czy można będzie w czerwcu/lipcu zgłosić się pod namioty? bo widzę, że na domek się już na pewno nie załapie :) i ostatnie o co chodzi to z tej pierwszej listy widzę, że nie będzie tam przedstawicieli ras powszechnie uważanych za agresywne. ja mam roczną amstaffkę, zupełnie nieagresywną do ludzi i zwierząt. jak się pies na nią rzuci to ucieka :lol: więc chciałam spytać czy nie będzie przeszkadzać jej rasa, bo już się wole spytać, żeby mnie do domu z powrotem nie wysłali :lol:[/quote] spokojnie możecie jechać i polecam goraco,w poprzednim roku byłam z pitką swoja i była jedynym TTB na zlocie i dogadywała sie ze zwierzami więc zlotowicze maja chyba raczej miłe doświadczenia z TTB :evil_lol: -
[quote name='Saba']a mi się szczególnie pierwsza fota nie podoba, a dokładnie to że pies jest pionowo :P żeby nie było ja też święta nie jestem i moja suka wyginała sie do tyłu ale wreszcie walnełam sie w łepetynę i zaczęłam od nowa naukę aby umiała zaginać sie do przodu i udało się :) z psa który perfidnie giął sie w tył jest pies robiący koci grzbiet. Oczy wiście czasem nie wyjdzie ale to jak mi się źle rzuci albo jak ona ma ochote łapać talerz na wysokości 2m.[/QUOTE] to TTB i w poczatkowej fazie lotu fota i to całkiem normalna pozycja psa w danej chwili-Apbt wie jak pies ma lądować i nie rzucałaby psu talerzyka gdyby istniał cień podejrzeń że pies nie potrafi bezpiecznie wylądować :cool3:
-
taki mały off (tak dziewczynki czekały na wejście na ring w opolu) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5868/dscf2467yi7.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn217/figaopole/DSCF2029.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn217/figaopole/DSCF2046.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn217/figaopole/DSCF2056.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn217/figaopole/DSCF2026.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn217/figaopole/DSCF1952.jpg[/IMG]
-
............ [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
CASIA&ttb replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']nie zaczynać znowu.... Ja was błagam... Już nie mam ochoty słuchać jaką wy tu wojne prowadzicie:roll:[/QUOTE] z całym szacunkiem Komar ale to dziewczę chyba spadło z księżyca i ktoś jej musi uświadomić że takim postępowaniem tylko kompromituję Siebie i rodziców i bynajmniej nie jest to żadna wojna z tą młodą osóbką... spokojnej nocy życze bo ja udają sie już na zasłużony odpoczynek :cool3: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
CASIA&ttb replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/QUOTE] miałam sie nie wtącać ale Twój poziom dziewczynko jest żenująco niski-jakim prawem obrażasz innych użytkowników forum,sama z chęcią zadzwoniłabym do Twoich rodziców z pytaniem czy używają takich zwrotów jak "Mama powiedziała że masz spadać..." bo jest to conajmniej niestosowne i niekulturalne sformuowanie wkierunku dorosłych osób... :angryy: kup Sobie jeszcze z 20 psów a co tam będziesz sie rozdrabniac od razu kup setkę i mnóż to na potegę a niedługo telewizja i prasa będzie donosić o rozbitej pseudo umieralni w której w cierpieniach umierały zwierzęta... :angryy: -
żeby nie było to sie chwalimy z osiągnięć dziewczynek Nina w opolu na klubówce(wczoraj) doskonała lok II a dzisiaj na międzynarodowej doskonała lok I CWC NDSwR :loveu: Fana dzisiaj na międzynarodowej bez lokaty ocena doskonała w konkurencji 8 suk :loveu: jesteśmy bardzo dumne z dziewczynek,sprawiły nam wielką radość Swoimi dzisiejszymi występami :oops::loveu: PS. jak mrówa tu zajrzy i to przeczyta to mnie zatłucze ale muszę napisać że pasują z Nianą do Siebie i fajnie wyglądają na ringu razem a zwłaszcza mrówa z salami w ręce :evil_lol::eviltong:
-
ciotka o której dokładnie będziesz w pozku?:>
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
CASIA&ttb replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie kloc ino opuchlizna głodowa :roll: musze chyba dawać mu więcej jeść :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to jak tak to również proszę do mnie biedaczysko wysłać już ładnie Klocuszka-okruszka przypasiemy :diabloti::loveu: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
CASIA&ttb replied to clockwork's topic in Foto Blogi
z Czarnucha to prawdziwy kloc sie zrobił... może tak wyślesz mi go do pozka na kurację odchudzającą :>?? -
widzę że gości będziemy mieć :D
-
[quote name='mrowa23'][URL]http://mrowa23.wrzuta.pl/film/iHSPjNzvgL/[/URL] tak na szybko ;)[/quote] dodam tylko ze Czarna tylko z 2 psami jest wstanie "bawić" sie w ten sposób jest toi właśnie Norbi i Maniek(moj ast w wałbrzychu),a to taki trening przed zawodami :diabloti:
-
[quote name='Patka']bosko podróżują pełen komfort!![/quote] w kadr nie weszły wszystki zwierze-dożyca lezy na "tyłku" Norbiego-TTB- a z drugiej strony na Norbim leżała Nina-bulwa- ,a leżą na oponach bo właśnie jechałyśmy zmienić oponki z zimowych na letnie :diabloti:
-
siorka balonika...:cool3: łepek... :wink: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3866/mrow2ji9.jpg[/IMG] a tak podróżujemy 8) [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/769/mrow1se5.jpg[/IMG] ach te podobieństwo rodzinne :crazyeye::cool1:
-
[quote name='vena&vivi']Stosował ktoś może obrożę Sabunola?? Jeśli tak proszę o opinie.[/quote] drugi sezon stosuję obroże SABUNOL wraz z kropelkami na kark co 4tyg i sprawdza sie rewelacyjnie-kleszczy brak a do tego odstrasza meszki ikomary a że mieszkam na terenie mokrym(rzeki jeziora) to jest tego od cholery:mad: