[quote name='wandul 66']dawno Cie nie było , może spotkałas u Siebie gwiazde naszego wątku :mad: ;)[/quote]
nie było mnie bo troche sie potłukłam i lezałam w łużku:angryy: ,a co do gwiazdy wątku to jeszcze nie miała ze mna bliskiego kontaktu ale nic straconego:diabloti: :evil_lol: