Jump to content
Dogomania

CASIA&ttb

Members
  • Posts

    1079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by CASIA&ttb

  1. czy jest ktoś kto stosuje incurin,jeżeli tak to po ilu dniach suka przestała popuszczać i przy jakiej dawce suka moja(25-26kg 2,5 roku po sterylce)6 letnia pit bullka od 2tyg jest na incurinie dawka 1tab dziennie i zdazaja sie epizody moczenia więc nie zmniejszam dawki,ma ktoś jakieś doświadczenia? propalin po 2 latach przestał działać u suki...
  2. będę z minibullem w młodzieży :)
  3. [quote name='Tengusia']Fige mialam okazje widziec na zywo na zawodach :loveu: nawet fotaski jej gdzies tam mam :eviltong: cala reszta stadka rozkoszna, szczegolnie te spanie na jednym poslaniu :loveu: moje to rzadko sie do siebie przytulaja, jak jedno przyjdzie to drugie ustepuje miejsca ... choc ostatnio cos sie Bolkowi odwidzialo i spal troszke przytulony do Fazy :diabloti:[/quote] w tym roku w Zbrosławicach będą obie czarne paskudy więc mozna podotykać i pofocić :cool3: wspólne spanie(jakość do D..y :angryy: ) [URL="http://img10.imageshack.us/my.php?image=trjca.jpg"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9336/trjca.jpg[/IMG][/URL]
  4. to nie jest normalne że szczylowi mleko cieknie noskiem non stop,jeżeli zalała płuca mlekiem to nieciekawie to rokuje... spokojnej nocy
  5. [quote name='koziol931']cały czas mam problemy z tą ostatnią suczką;(jest coraz słabsza, tylko by spała, cały czas szuka ciepłego miejsca. A matka w cale jej nie pomaga! jak by ją chciała zjeść! bierz tylko ją do pyska i jak by chciała połykać!:( o co chodzi?? inne szczenieta jej nie interesują tylko cały czas bierze tą ostatnią suczkę:( co mam teraz zrobić? narazie zabrałem tą suczkę i ją ogrzewam bo się boje[/quote] a weterynarz oglądnął matkę i szczeniaki po porodzie? walcz o sunię,dogrzewaj na termoforze,karm preparatem mlekozastępczym,nic więcej nie możesz zrobić,jeżeli suka jest słaba to przygotuj się że może odejść... :shake:
  6. [quote name='Patka']No proszę teraz to juz zazdrość pełna gębą mnie zżera mała trikolorka jest cudnaaaaa :loveu::evil_lol: a fity jak zawsze pełne wypas ale jak sie ma taaaaaakich modeliii :cool3:[/quote] zazdrość zazdrością ale do pełni szczęścia to w moim małym stadku chyba stafiora mi brakuje ;) może kiedyś - rozmarzyłam się :oops: Demona jest okropna... beka,pierdzi siada na żula z tylnymi łapkami wyrzuconymi do przodu,molestuje Figę i Magita,zaczepia kota w domu i żebra ciastka jak stary wyga(Figa szybko ja nauczyła tego) ale z drugiej strony przychodzi wtyka tą jajowata głowę pod rękę i patrzy skośnymi ślepkami które mówią no przytul mnie... :loveu: a co jest najfajniejsze,kiedy Figa śpi przytulona koło mnie to szczurek chcąc byc bliżej mnie wdrapuję się na Figasie po czym na bombę pada między nas :diabloti: i tak nam mijaja kolejne mięsiące o dopiero co odebrałam ja z hodowli(Aniu/hod. Bulldom/ jeszcze raz Dziękuje za zaufanie i przekazanie pod opiekę brzydala :loveu: ) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8816/1006598no3.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6356/1006561od9.jpg[/IMG] żebraki w akcji :mad: [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0313.jpg[/IMG] [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0317.jpg[/IMG] na poważnie :razz: [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/Kasi%20banda/DSC_0408.jpg[/IMG]
  7. [quote name='megisiwka']SUPER STADKO:multi: zwłaszcza mała tricolorka jest cudna-minibull :loveu:to moje marzenie...:loveu: Gratuluje wspaniałego przeobrażenia Magnuma-super, że sa tacy ludzie jak Ty, którzy potrafia przygarnąć i kochać "psa morderce" Bardzo proszę o nowe fotki...[/quote] już coraz więcej społeczeństwa zauważa że "te" psy(mordercy) to tylko psy i to od nas ludzi zależy jakie one będą,miała szczęście że trafił mi się taki Magnum pacyfista-przytulak pierwsza klasa,ale gdyby się okazało że nie lubi piesków i poluję na nie to oprócz tego że chodziłby w kagańcu nic by się nie zmieniło :loveu: Adoptowałam dorosłego prawie 5 letniego psa i nie żałuję żadnej sekundy z nim,jest wspaniałym oddanym kompanem zabaw dla Figi i nad wyraz cierpliwy dla małej Demony która z wujka Magisia zrobiła sobie gryzak tudzież naciąga mu zmarszczki :evil_lol: jak tylko przestanie być potop błotny u mnie to zabiorę bandę na sesje :razz: pozdrawiamy kaśka i świnki trzy :diabloti:
  8. ja również domagam się fotów nowych rodzinki Figowej !! a jak nie to poszczuje skrzatem :diabloti: [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/Zlotoryja/DSC_0194.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Tengusia']pitek Bols "[B]czego ty wlasciwie ode mnie chcesz[/B] :roll:" [URL]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0606.jpg[/URL][/quote] raczej czego chciał Bolsik :eviltong: [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0642.jpg[/IMG]
  10. zabawa :diabloti: 5 miesięczny pitek Bols [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0623.jpg[/IMG] [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSC_0606.jpg[/IMG]
  11. Ciotka... wydaję mi się czy Sadziu schudł troszkę :cool3: ?? jak tam łapka potworka?
  12. [quote name='Majusia175']Witam. Doradźcie mi gdzie tanio zdobyć smycz i szelki dla amstaffka. Nie mam doświadczenia w tych sprawach. Nie wiem czy może nie lepsza jest sama smyczka? Pomóżcie[/quote] najbliższy sklep zoologiczny,a jak ma na samej smyczy chodzić?
  13. no i pięknie ,rodzinka w komplecie :loveu: Asiu jak tam zdrówko Twoje i psiaków ?
  14. [quote name='Dorisben']:mad::mad::mad: Gdzie te ciotki??? :angryy::angryy::angryy:[/quote] jak tu groźnie się zrobiło,Ty tu nam bejzbolem nie groź tylko pokaż pięknisia PS.jak tam łapa księciunia :razz: ?
  15. [quote name='Bullila.nl']sliczna ta Twoja banda:p[/quote] Dziękuje :oops: banda po porannych szaleństwach zajęła miejsca na łóżku i chrapie,pominę fakt że mają wielkie legowisko super wypasione ze swoim kocykiem polarowym w misie a dziwnym zbiegiem okoliczności tylko Magnum w nim grzecznie śpi bo czarne diabły znalazły inna miejscówke... :mad:
  16. Magiś kocha ludzi,dzieci,kotki i pieski pod warunkiem że nie zbliżają sie za blisko do jego dziewczyn :eviltong: to lubi najbardziej [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3070/mefiinatkavn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4668/1004310hp4.jpg[/IMG] no i juz w pełnej formie [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4877/dscf0135hp3.jpg[/IMG]
  17. krótka historia Magnuma tak sie poznaliśmy [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2705/1020212ij3.jpg[/IMG] wyglądał jak świnka wietnamska :shake: [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9472/1020285nj9.jpg[/IMG] choć jest psem rodowodowym nie uchroniło jego to od wyrzucenia z domu i pobycie w schronisku,nie miał za "fajnego" życia,co było widać na pierwszy rzut oka,oprócz zaniedbania totalnego(przewlekły stan zapalny uszu,przepuklina pępkowa,rozwalone stawy,wielki brzuch po diecie kostno-chlebowej,zeby do połowy starte/pokruszone) był psem który rozpłaszczał się na widok obroży,smyczy czy podniesionej ręki a załatwiał się w biegu(dosłownie)... ale po kilku tygodniach u mnie gdzie cała rodzina wzięła sie za pokazanie mu że człowiek jest dobry a Figa nauczyła go spania na posłaniu,wskakiwania do łóżka,żebrania przy stole i zabawy z innymi Magnum zmienił się nie do poznania i jest wielką przytulanką która tylko nadstawia ten swój wielki łepek do głaskania :loveu: 2 tyg po opuszczeniu schronu już wyglądał tak :cool1: [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1592/0000231wl3.jpg[/IMG] nauka żebrania :mad: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4539/maggifigj6.jpg[/IMG] zabawa ze szczylami 4 miesięcznymi [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6558/spotkanie14styczen061ri8.jpg[/IMG] pół roku od kiedy zamieszkał u mnie Magiś wyglądał tak :razz: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1949/magitaz1.jpg[/IMG] cdn...
  18. [quote name='mrowa23']nie dostalam zadnego PW, ale sadze ze odpowiedz zaciekawi nie tylko mnie ale i innych posiadaczy molosow wiec prosilabym o odpowiedz na watku[/quote] PW jest w skrzynce...:roll: jeżeli ktokolwiek będzie miał jakieś pytania dotyczące konkretnych problemów to uzyska odpowiedz mailowo bądź telefonicznie gdyż każdy przypadek jest inny i rozpatrywany indywidualnie żeby móc zaproponować konkretną pomoc i nakreślić plan działania. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie bez stereotypów i uprzedzeń ;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu i dodaję adres mailowy a wkrótce dostępna również będzie strona internetowa ;) Jako że właśnie załatwiane są formalności i nieczęsto bywamy na dogo ale postarmy sie na bieżąco odpowiadać na maile. e-mail : [B][email protected] [/B]
  19. [quote name='mrowa23']Gratuluje i trzymam kciuki za powodzenie i rozwój szkółki. ciekawi mnie tylko wyspecjalizowanie w rasach z gr IX i molosach. na czym ono polega dokladnie? jakie psy z jakich ras z tych grup zostały wyszkolone? bo szukam szkoleniowca wyscpecjalizowanego w molosach, w ogloszeniu jest napisane ze szkolenia z zakresu lekliwosci i nadpobudliwosci. chcialabym poznac szczegoly bo w polsce nie ma zadnego specjalisty godnego uwagi, a ogloszenie jest dosc konkretne.[/quote] odp. na PW pozdrawiamy
  20. [quote name='Dorisben']Bo on zmeznial od tamtego czasu... I na dodatek sie starzeje, w lipcu juz szesc latek... Kurcze a na dodatek przed jesienia po skakankach drzewnych mial problem z przednia lapa tzn z ramieniem. czekakal az muprzejdzie w koncu hura zaczal chodzic w tych szelkach z obciazeniem. Potem sie na te szelki obrazil. potem byla zima i nie chcialam go meczyc na rowerku... Kurcze a teraz znowu zle skoczyl i znowu ta lapa...[/quote] a łapa opuchnięta,ciepła czy normalna a tylko kuleje ?co poprzednio weterynarz powiedział na ta łapę?przetrzymaj może Sadka kilka dni w domu,ogranicz mu ruch do minimum i jak tylko naciągnął Sobie ją to za 5-6dni nie powinno być śladu po tym. Buziaki od cioci która założyła pięknisiowi tą paskudną zielono-czarną obrożę dla grzecznego chłopczyka :oops: PS.to czarne u mnie w avatarku to również 6 letnia pitka i proszę nie wyzywać naszych "dorosłych" piesków staruszkami :eviltong:
  21. widać że chłopakowi dobrze u Ciebie,szczęśliwa i radosna mordka Sadka to coś pięknego,była z niego kupka nieszczęścia kiedy go poznałam... chudy strasznie ale kochany i miziasty :loveu: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8536/zjcia011zf9.jpg[/IMG] a teraz to kawał byczka;) [IMG]http://images23.fotosik.pl/197/454feaf28c9e7b15.jpg[/IMG] urosło mu się trochę tu i ówdzie ale i tak jest super :multi:
  22. [quote name='Manixsa'][URL]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/DSCF6448.jpg[/URL] [CENTER][B][I]Na zlocie miałam to na żywo :lol:[/I][/B][/CENTER] [/quote] teraz możesz powiedzieć że widziałaś miszcza( :razz: ) na żywo i nawet dotykałaś:D
  23. a tak odbija małemu czubkowi z kulawą łapą ;) mokro u nas to psy w domu głupawki dostają ;) jakość do d... robione komórką ale nic innego pod ręką nie miałam,Figa znudzona a Demona molestuję misia [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2875/misidemi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3664/mordowanko.jpg[/IMG][/URL] no to jeszcze reszta moich potworków Figa-miszczunio(v-ce Mistrz Polski w HJ Zbrosławice 2008 8) ) [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSCF8214.jpg[/IMG] [IMG]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/DSCF6448.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4513/dscf7427ux6.jpg[/IMG] no i Magiś (Magnum Gołębi Wybieg)-podopieczny wałbrzyskiego schroniska w wieku 4,5 roku trafił do mnie :loveu: [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/Kasi%20banda/DSC_0459.jpg[/IMG] [IMG]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/Kasi%20banda/DSC_0460.jpg[/IMG]
  24. [quote name='wiq']zajebiaszcza, chce szczeniaka po niej:evil_lol:[/quote] ustaw się w kolejce :cool3:
  25. dziękujemy wszystkim za takie opinie :) Demcia waży 13kg i tak oto wygląda na rączkach :oops: foto by Katja [IMG]http://i455.photobucket.com/albums/qq272/orincia/demonaicasia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...