-
Posts
1079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CASIA&ttb
-
[quote name='Mokka']Pozdrawiamy kluseczkę. Demonę znamy słabo (prawie wcale :evil_lol:), za to z resztą rodzinki jesteśmy dość blisko i na bieżąco. Własnie odbyliśmy podróż do Krakowa w towarzystwie Korbiszona i dziadka Dragulca, który był mocno zniesmaczony breweriami, które dziewczyny wyczyniały na tylnej kanapie. Kelpik serdecznie pozdrawia Demonę :loveu:[/quote] dziękujemy i pozdrawiamy również :evil_lol: PS. tylko nie kluseczkę,toż to mała dama :diabloti:
-
[quote name='GameBoy']czyli jak nie chce oddac to koniec zabawy? to ona sie polozy i "zje" patyka nic ja to nie obejdzie :roll: ona nie potrzebuje aportów włazi do wody i pływa wkoło z jednego brzegu na drugi:roll:[/quote] jak nie oddaję to koniec,jak zaczyna "przerabiać na wykałaczki" patyka to ostro "zostaw", "puść" czy "pluj" do niej bierzesz za szmaty i idziecie dalej i jak próbuje wleżć nieproszona do wody to odwołujesz i "karniak" przy nodze-troche to potrwa ale zakuma że to nie ona decyduję kiedy się bawić i w jaki sposób ;)
-
[quote name='GameBoy']ale ona nas tym badylem po nogach strzela - cale mam podrapane później :evil_lol:[/quote] to ubieraj długie spodnie :eviltong:
-
że zaraz off :cool3: jak nie chce patyka oddać to "zapomnijcie" że on istnieje i totalna olewka zwierza-niech łazi z nim aż jej się nie znudzi,jak zostawi to "rozpływacie" się nad muminem jaki jest grzeczny i tak w kółko-u mnie zdało egzamin takie cuś i wstrętne czarne suki oddają patyczki :cool3:
-
[quote name='GameBoy']dla mnie rewelacyjne jest to, że mój pies podczas spaceru patrzy we mnie jak w obrazek i nie biegnie do innych psów żeby się bawić = nie mam problemu z ucieczkami, nie tarza się ani nie żre nic - chyba, że płynie po chleb dla kaczek na stawek :D[/quote] dobrze że po chlebek płynie a nie po kaczkę :evil_lol: mój 10 miesięczny mini świniak również widzi więcej zalet wpatrywania się we mnie z nadzieją na zabawę niż ucieczkami czy zaczepianiem piesków/ludzi no i komendę "pluj" ma do perfekcji opanowaną :mad:
-
nic tylko kultywować tą chęć i zapał a dla mumina będziesz bogiem dla którego za piłke/fresbee czy inne latające ustrojstwo zrobi wszystko :diabloti: ja mam dwa takie czuby nakręcone na latające przedmioty i jestem ich guru,nie dość że tworzy tą super więź z psem to na deser psy rewelacyjnie sprawdzają się w agility,IPO :evil_lol: PS. zostało Ci wybaczone ;P PS.2 zdradź dobra kobieto czy będziesz iść w kierunku szkoleniowo-sportowym ze swoim brzydalem bo potencjał ma dziewucha duży
-
zraniłaś moje chamskie serce :mad: całkiem przyzwoicie Twoja smarkula lata,nisko i na 4 łapay lądowanie czyli bezpieczeństwo pełne :evil_lol: póki co znam lepiej "latające" molosy na czele z moją ulubienicą żółtą dożycą niemiecką :loveu: do której mumin ma sporo czasu żeby dogonić :razz:
-
mój mały koksik :P [img]http://img443.imageshack.us/img443/9643/dsc0378.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/9097/dsc0369j.jpg[/img] krzywe uszko mam ale i tak jestem piękna 8-) [img]http://img196.imageshack.us/img196/5507/dsc0366f.jpg[/img] bardzo "ynteligentny" wyraz mordy [img]http://img269.imageshack.us/img269/7743/dsc0385f.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/7604/dsc0370k.jpg[/img] Babula Figula ma mega energie i oby jej na kolejnych kilka lat tak zostało :!:
-
[quote name='**Villemo**']Normalnie:)Bullki to akurat największe ciapy z TTB:)[/quote] a to z doświadczenia taka opinia? co to znaczy ciapa? bo mam zupełnie odmienne zdanie... pozdrawiam kaśka i nie ciapy TTB(figa/pitbulka,magnum/amstaff,demona/mini bull )
-
myślę że moja babcia zadebiutuję w zerówkach na tej imprezie-jakby co to my chętne dołączyć się do jakiejś sztafety(my "L") :cool3:
-
[quote name='beatkacg']Bardzo proszę, zachwyciło mnie jak slicznie chodzil przy nodze swojej Pańci[/quote] nie tylko Ciebie to zachwyciło(będąc nieskronmą :oops: ) ,może to skończy opinie że bulle mają swój świat i nie można z nimi złapać kontaktu - praca poprzez zabawę od 8 tyg życia skutkuję kontaktowym radosnym zwierzem :evil_lol:
-
mini bull DEMONIQUE DESIRE of SAJKOS BULLDOM [url]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/100_6640.jpg[/url] [url]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/100_6639.jpg[/url] Dzięki za brzydala :multi:
-
[quote name='gosikf & dogs']Kurcze, ja to już od dłuższego czasu myślę o EXTREMEDOG, bo mój Zeus ma potencjał, niestety to trudny i nieprzewidywalny pies i nie wiem jak z tym sobie poradzić. Jest oczywiście szkolony regularnie, zna podstawowe komendy, ale jak się na coś nakręci nic nie skutkuje. Ćwiczył bardzo króciutko w DE LUKS ale rzucił się na konia. EXTREMEDOG ma całkowicie ogrodzony teren nie?[/quote] tak calkowicie ogrodzony i zabezpieczony dobrze ;)
-
polecam z czystym sumieniem EXTREMEDOG-rewelacyjne podejście do właściciela i psa,rewelacyjny teren i przeszkody-obie moje suki zachwycone i ściągnąć je z toru siłą nie dało :crazyeye: Dziękujemy pięknie za możliwość treningów :loveu: Pozdrawiam kaśka z czarnymi(Figa i Demona)
-
zwracamy uwagę na rękę która wyrzuca piłkę [img]http://i46.photobucket.com/albums/f121/casia_2008/DSC_0194.jpg[/img] [img]http://i46.photobucket.com/albums/f121/casia_2008/DSC_0192.jpg[/img] [img]http://i46.photobucket.com/albums/f121/casia_2008/DSC_0190.jpg[/img] [img]http://i46.photobucket.com/albums/f121/casia_2008/DSC_0173.jpg[/img]
-
[img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1006.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1054.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1081.jpg[/img] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1671/fidnatorze.jpg[/IMG] uśmiechnięty ryj [img]http://i46.photobucket.com/albums/f121/casia_2008/DSC_0008.jpg[/img]
-
[img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1000.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1001.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1007.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1011.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1012.jpg[/img]
-
[img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0949.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0951.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0954.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0955.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0999.jpg[/img]
-
jak nikt nie ogląda to troche pospsmuję:D:D:D [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1067.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1065.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1062.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0943.jpg[/img] [img]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_0948.jpg[/img]
-
[quote name='panienkabubu'][COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, młodzieży - ROCKEFELLER EWIMARK RAKOWNIA [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Kmieciak Anna - Poznan[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, młodzieży - Wild West DESPERADO FOR RUDA WIEDŻMA [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Kurzownik Krzysztof Mateusz Kurzownik- Pobiedziska[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, młodzieży - PARABELLUM MARCHELLO MASTROJANI [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Privalova Nelli - Tallinn[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, otwarta - SCHMIDPETER`S LUCKY [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Müller Michael Jana Huhn- Burg[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, championów - MILLION MILES EWIMARK RAKOWNIA [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Mateljan Z. G.Stevinovic- Zagreb[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, pies, championów - HOROSHIY PODAROK IZ VOISKA TAMERLANA [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Stavinohova Martina - Prague[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, szczeniąt - KIKIMORA Od Rudej Wiedźmy [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Kurzownik Krzysztof - Pobiedziska[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, młodzieży - DEMONIQUE DESIRE OF SAJKOS Bulldom [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Sajkowska Anna - Warszawa[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, młodzieży - REMEMBER ME Ewimark Rakownia [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Paczkowski Jacek - Skórzewo[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, młodzieży - JAMAICA BONSAI von Amadis [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Brommont D. O.Lothary- Possendorf[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, pośrednia - PARABELLUM MONSERAT KABAL'E [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Privalova Nelli - Tallinn[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, pośrednia - MIMI Zbysz-Bull FCI [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Bieganowska S. - Poznań[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, otwarta - QUITE FORCE PHONIX [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Müller Michael Jana Huhn- Burg[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, otwarta - Strong Stael REDDA KOTAR [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Kurzownik Krzysztof - Pobiedziska[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, championów - PARABELLUM PALOMA PICASSO [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Privalova Nelli - Tallinn[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bulterier miniaturowy, suka, championów - WITCH Od Rudej Wiedźmy [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Kurzownik Krzysztof - Pobiedziska[/FONT][/COLOR][/quote] Dzięki piękne :loveu:
-
da radę stawkę bullterierów miniaturowych :razz:
-
[quote name='GameBoy']napiszę oczywiście Muminowi piłki też nie rzucaliśmy w gorę specjalnie, poprostu ona łapie ją w locie, obraca się jak kot w powietrzu - widzę, że sprawia jej to frajdę, rzucamy rzadko bo wiadomo - stawy :eviltong: chciałabym friesbee na początku rzucać do wody, chce żeby się przyzwyczaiła do dysku, stąd szukałam nietonącego, na ląd przjdzie czas :evil_lol:[/quote] JAWZ utonie,tak jedenego czarna utopiła w Warcie;) jak do wody to są różne aporty do wody-ich minus to to że są delikatne i się prują...