Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. jest jeszcze wór bodajże 14 kg - za ok 210 zł.
  2. a co ciotko? a co ? nieładnie może wkleiłam he?
  3. specjalna - WSKAZANIA: - Dieta eliminacyjna. - Alergia pokarmowa z objawami dermatologicznymi oraz/lub żołądkowo-jelitowymi. - Nietolerancja pokarmowa. - Inflammatory Bowel Disease (IBD) - choroba zapalna jelit. - Zapalenie okrężnicy. - Biegunka u psów dorosłych oraz u szczeniąt.
  4. dawno mnie tu nie było, ale się naczytałam!!!! musiłam się zorientować kto do mnie dzwonił :) Czarna ando - mam nadzieję że się nie wystaszyłaś ? To czekam jutro na wózek dla Aksy - koło 15!
  5. Auraa! Już skończylysmy, musiałyśmy się nawzajem pocieszyć, prawda? Jak tam nasza Lady? kurczę, trochę droga ta karma, nie? Ciekawe ile w cenie hurtowej - ja chętnie się dołożę do karmy!
  6. teraz rozumiem. no tak. jak zwykle - zawinił człowiek, cholera! życzę Pajuni zdrowia!
  7. hm ... dziwne - moja jadzka tez swego czasu miala swierzb.smarowalam ja jakims obrzydlistwem śmierdzacym potwornie.to upierdliwa choroba, ale smiertelna - to chyba wogole nie leczona i zaniedbana przez długi czas. a co wet na to? pewnie nie wiesz - bo sobota itd. biedna Pajunia, bedzie tęsknic! pomiziaj ja ode mnie.
  8. Evelin - wiesz, to tylko my płaczemy! Brusia już biega sobie wesoło za TM. A Pajunia to kto? Świniak? Ja też tak sobie myslę, że Inki samej nie zostawię jak Jadzia odejdzie, bo co by ona sama jedna w takiej wielkiej klatce robiła?
  9. Evelin bardzo Ci współczuje, naprawdę nie wyobrażam sobie jak moja Jadzia umrze. Buczę z przerwami od czwartku.
  10. Wypij ciotko, wypij! I nie zazdrość ! Bo Jadzia (ta większa) jest właśnie po biopsji i wyszedł chłoniak centroblastyczny. Nie wiem co wetka o tym powie, ale to nowotwór złośliwy o ile się nie mylę :( Więc też chyba niedługo przyjdzie nam się pożegnać . Boże jak mi beznadziejnie :( No ale trochę sobie grubas pożył ( no zyje jeszcze przecież !!!) ma teraz 5,5 roku. Buuuuuuuuuuuuuu
  11. oj Aguś - nie histeryzuj! ja np. nie mogę pić napojów wyskokowych i jakoś żyję! to i w całkiem niezłym nastroju! ;)
  12. A jak tam Marcel? Nadal w schronie? One mają takie zwykłe historie - ktoś je po prostu oddał do schroniska! Ale przecież też mają prawo do własnego domu! Moiże jakieś nowe zdjęcie Julki?
  13. Romenko, aż mi się słabo robi jak pomyślę jak lecisz po ryż i kurczaki z tą ciażą! Czy dobrze się juz czujesz? A w jakiej dzielnicy Wawy mieszkasz?
  14. nieee, no pewnie tfu, tfu ale dobrze ze nie mamy "tyłów"
  15. ale to co Łyska ma na afn starczy tak? żeby zaplacic za leczenie?
  16. czy nie trzeba przenieśc watku Foksi na "juz w nowym domu"? jak to zrobic? pani prezes powie?
  17. a w jakim celu zostały obcięte rzęsy? przeszkadzały psu? czy to jakieś wymogi rasy - krótkie rzęsy? hehe
  18. ale super zdjęcie! no to się cieszę!!! tylko - myślałam że wreszcie uda mi się Figę poznać np. na spacerku - ale w Legnicy to ja zupełnie nie bywam! Hm... gdzie wogóle jest ta Legnica? Tak, wiem - też się narazam! A imię? ostaje to - Figa?
  19. ALAT 189 (norma do 50) ASPAT 240 (norma do 37) AP 1083 (norma do 153) .... to stare wyniki Łatka - jak był cięzko chory ...
  20. Ciotko nie panikuj! Łatek mial gorsze wyniki - a zobacz jaki teraz jest szczęsliwy!
  21. tak - to ona !!! nadal nie wiem w jakim jest mieście? ktoś wie?
  22. no ja przecież pamiętam że tymczasowym , ciotka, sklerozę mam ale jeszcze nie taką!!! widzę ze Łysce jakby sierść odrosła?
  23. Auraa! Te Twoje schody zupełnie nie dają mi spokoju! Jak one wyglądają? Tak się cieszę, że Łyska już w domu?
×
×
  • Create New...