słuchajcie - ja mam taką obróżkę - [url]http://allegro.pl/hit-bayer-kiltix-obroza-przeciw-kleszczom-35cm-i2009314928.html[/url] - ona jest otwarta miesiąc temu i mój pies nosił przez parę dni - ale TZ jest uczulony na ten zapach czy coś i leży bez sensu teraz. Może Wam wysłać/dać ją ?
Ja niestety na razie nie pomogę - pracuję do 19.00 - w Śródmieściu i nie dam rady się urwać. I w dodatku ledwo skończyłam tygodniowe leżenie w łóżku z przeziębieniem, nawet z własnym psem wychodzę na pięć minut, resztę spacerów uskutecznia TZ.
Zaniosłam go w pudełku do piwnicy i zadzwoniłam po Straż Miejską. Wcale nie zdziwiona pani powiedziała:"Proszę podać adres, przyjedziemy po niego". I po półtorej godzinie przyjechali i zabrali Nocka-Pucka. Spytałam ich czy wiedzą co z nim zrobić - powiedzieli że tak. Na wszelki wypadek napisałam Nockowi różne telefony i info na pudełku - ale nie dzwonił więc pewnie wszystko ok. Wiecie, to pewnie nie pierwszy obudzony tej zimy w Wawie nietoperz ;)
Evelin - śmiałaś się że do mnie żaden pies pod księgarnię po pomoc nie przyjdzie.
A dziś - zgłosił się ... nietoperz. Nocek duży.
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/batman.jpg[/IMG]
Ależ Maciuś rozrywany, ha ha ha. trzymam kciuki :)
jakby ktoś szukał małej suczki to jest Perełka:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=perelcia2.jpg&res=medium[/IMG]
Wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216120-PERE%C5%81KA-JANOWSKA...-czyli-uliczna-znajdka-malutka-mix-jamnisia-szukamy-domku[/url]!
Tomku - to nie on. Pomijając inne rzeczy - zaginiony ratlerek nie ma ogonka, ten - ma.
A łupież - bardzo możliwe że ze stresu. Wystarczy parę kąpieli w nizoralu. Co do kooo w domu - może za duże porcje jedzenia na raz?
[quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, a czy Ja zaplacilam za ciasteczka?
Przez tą dogomaniacka przerwe, wszystko mi sie poplątalo![/QUOTE]
Tak jest, zapłaciłaś.