Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. słuchajcie - ja mam taką obróżkę - [url]http://allegro.pl/hit-bayer-kiltix-obroza-przeciw-kleszczom-35cm-i2009314928.html[/url] - ona jest otwarta miesiąc temu i mój pies nosił przez parę dni - ale TZ jest uczulony na ten zapach czy coś i leży bez sensu teraz. Może Wam wysłać/dać ją ?
  2. Ja niestety na razie nie pomogę - pracuję do 19.00 - w Śródmieściu i nie dam rady się urwać. I w dodatku ledwo skończyłam tygodniowe leżenie w łóżku z przeziębieniem, nawet z własnym psem wychodzę na pięć minut, resztę spacerów uskutecznia TZ.
  3. Zaniosłam go w pudełku do piwnicy i zadzwoniłam po Straż Miejską. Wcale nie zdziwiona pani powiedziała:"Proszę podać adres, przyjedziemy po niego". I po półtorej godzinie przyjechali i zabrali Nocka-Pucka. Spytałam ich czy wiedzą co z nim zrobić - powiedzieli że tak. Na wszelki wypadek napisałam Nockowi różne telefony i info na pudełku - ale nie dzwonił więc pewnie wszystko ok. Wiecie, to pewnie nie pierwszy obudzony tej zimy w Wawie nietoperz ;)
  4. No to chyba Errrr - musi się nazywać ;)
  5. No właśnie - co u Sevenka. Jak sie w domku sprawuje?
  6. Evelin - śmiałaś się że do mnie żaden pies pod księgarnię po pomoc nie przyjdzie. A dziś - zgłosił się ... nietoperz. Nocek duży. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/batman.jpg[/IMG]
  7. Ależ Maciuś rozrywany, ha ha ha. trzymam kciuki :) jakby ktoś szukał małej suczki to jest Perełka: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=perelcia2.jpg&res=medium[/IMG] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216120-PERE%C5%81KA-JANOWSKA...-czyli-uliczna-znajdka-malutka-mix-jamnisia-szukamy-domku[/url]!
  8. Tomku - to nie on. Pomijając inne rzeczy - zaginiony ratlerek nie ma ogonka, ten - ma. A łupież - bardzo możliwe że ze stresu. Wystarczy parę kąpieli w nizoralu. Co do kooo w domu - może za duże porcje jedzenia na raz?
  9. banerek by jakiś trzeba. ja nie umiem ...
  10. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/piess.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/piess1.jpg[/IMG]
  11. wchodzisz w swoim poście w "edytuj post" a później w "zaawansowane" - i tam jest tytuł, który po prostu zmieniasz
  12. o, to super, to podkolanówki musiały być dobre :) to ja mam jedne fajne - 36, trapery jakby, tylko poniżej kostki
  13. no zdradźcie jaki ma nr buta. to tajemnica jakaś? he he he
  14. Ewa Marta - łączę się w chorowaniu - mam tak samo. Jedziecie w sobotę do Julii?
  15. [quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, a czy Ja zaplacilam za ciasteczka? Przez tą dogomaniacka przerwe, wszystko mi sie poplątalo![/QUOTE] Tak jest, zapłaciłaś.
  16. No Evelin z Randa miały całe stosy kotów! Pipi chyba też w tym bierze udział. A Milva z twarzy wygląda trochę jak ... prosiaczek ;)
  17. ale czemu tak myślisz? ja czytam, nie lubię pisać, kiedy nic odkrywczego nie mam do napisania. to że Sevenek żyje to cud!
  18. że też komuś specjalnie sie logować chciało żeby napisać trzy dziwne posty, no naprawdę ...
×
×
  • Create New...