bardzo sie cieszę że domek sie odezwał ,pan który dzwonił z zapytaniem o niuńka miał bardzo sympatyczny głos i brzmiał rozsądnie ...;)
zobaczymy co z tego wyjdzie .
kciuki sobie potrzymam :razz:
ulv ,ja odliczam już do 6 :oops::p ale nie mam żadnego chihuahua,jedna sunia mnie kupiła ,ta chora ,malutka [']:-(:-(:-(
nie ,przepraszam ,jeszcze była jedna ,patyczak z kosteczkami na wierzchu ['] :-(:-(:-(