Witaj malutka,cioteczki nie było,bo nie ma w domu net/az do wtorku/tyle mojego co dorwe sie w pracy:oops: /. Czytam,ze czujesz sie lepiej:multi: apetycik dopisuje,no i najwazniejsze moze wreszcie znajdziesz domek:multi: Zycze ci tego z całego serca,buziaczki w nochalka.:lol: Twoja tymczasowa pancia zaprasza,tylko jeszcze gdzie:cool3: