[quote name='karoluch']niestety nie ma, bo nie było zainteresowania, a osoby, które chciały początkowo przyjść, w ogóle nie odpowiadały potem na moje wiadomości itd widać, chcieli sobie tylko pokrzyczeć. a o sprawach schroniska pogadamy przy innej okazji z p.dyrektor, np. jeśli sprawa pomocy przy nowych budach się potwierdzi. ważne, że najważniejsza sprawa cen się wyjaśniła. Szkoda, że tak wyszło, ale jednak osoby, które zaczęły organizować spotkanie na stronie schroniska, spłonęły słomianym zapałem[/quote]
Szkoda,mnie zawsze uczyli,ze jak sie cos zaczyna to trzeba i skonczyc:roll: widocznie wystarczy niektorym pyskowka na forum:angryy: i spłoneły:evil_lol: