schronisko.Jozefow/bosze co za długa nazwa,jak ty masz na imie,bedzie krocej:cool3:/ mysle,ze załozenie terierowe watku to dobry pomysł:lol:ale nie ograniczałabym sie tylko do waszego schroniska,taki ogolnopolski watek,co wy na to:roll:zbierzemy wszystkie terierowate, GoWa wroci w poniedziałek,ma namiary na domki,ktore sa zainteresowane terierami,no i zobaczymy. Czy Włoczykij nie ma zdjecia bez krat:roll: