-
Posts
5860 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia25
-
Taka mała jajeczniczka ....:] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/452/3e15a4b1675ede1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/432/d4029e43a27c99fcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='brazowa1']To sie ciesz! masz spokojniejsze zycie,wiecej kasy dla siebie i w ogóle mniej problemów :) :) ;) I żaden Cymbał nie zrobi Ci jajecznicy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/447/f348adafc56a44bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/453/5deaa778ac87427bmed.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze na koniec udawał, że generalnie to się brzydzi... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/449/b4d828e6989b0087med.jpg[/IMG][/URL] Wiem, wiem jajka uczulają... Batbeciku ja dobrze pamiętam, Ty masz alergię na futra?
-
Taki mały off. Im więcej mam wolnego, tym mniej mi się chce, też tak macie??? Mam doła mam dosyć tego padającego g., wogóle powinnam być misiem i przespać zimę, buuuuuu. Akuszko a TZ nic z kompkiem nie pomoże?
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Skoro przez miesiąc sikańska, nikt go nie eksmitował, to chyba wolno mi się tak troszkę ucieszyć, co? :multi: -
[quote name='Gabryjella']No ja to wyrosłam aż za bardzo i moje psy tez na gotowanym wyrosły za bardzo :eviltong:[/QUOTE] To wszystko przez to, że do gotowanego nie można nigdzie miarki nabyć, hehehehe. Wybacz Kaerjot ale obawiam się, że Twój pinczerek zje mojego yorka. Brazowa taka cwana a sama mojemu pieskowi mordę suchym zatykała, bo jej się jego jedwabisty szczek nie podobał ;) Mareksy dobrze mówi, po wędce dla kundla i niech idą nad przerębel a jak nic nie złowią, to chyba Gameta taką prawdę odwieczną gdzieś napisała, że ; z głodu to się jeszcze nikt nie ze..... hahahaha. Śniło mi się , że wyjechałam i mój pies wpadł pod pociąg. Wiecie jak wycałowałam ten kudłaty ryj po przebudzeniu :)
-
A wiecie jak mnie teść wyśmiał jak mu powiedziałam, że pies ma alergię na pchły... Na pocieszenie mi dodał, że on rasowy, tylko jeszcze tak durnej rasy nie odkryto ( rasowy, bo kundle przecież nie chorują ;)) Asiu on mi się pierwszego dnia zakluczył od srodka w łazience, ten płyn miałam spłukać po 10 min a zanim przewierciłam śruby w klamce i zamku min. 20min. Potem już siedziałam z nim i odliczaliśmy te 10 minutówki... Nie łysiał, teraz gubi sierść ale chyba zrzuca tą letnią. Wypierdzielę karmę, będę surowym karmić, rzucę pół świniaka na tydz, do tego z kg marchwi , selera i co tam jeszcze matka ziemia daje..........aaaaaaaaaaa. A Ty Zu może na krewetki przestaw, hahahhaha ;)
-
Czytałam właśnie o tych orzechach, to włoskie są... no i pieczywo też może wywołać alergię. A on jak wyskakujemy po faje to pierwsze co dostaje bułę... Zobaczymy jak to g. wróci to odstawimy wszystko po kolei.
-
Z tą alergią to ja dałam ciała, trudno było zauważyć na całym, bo to okudłaczone zwierzę. Na brzuszku miał krostki i czerwone plamy i ja myślałam, że to od podłóg, czy pościeli. Więc mu ten brzuch zasypywałam mączką ziemniaczaną jak dzidziusiowi, plamy znikały. Dopiero niedawno zauważyłam takie plamy w uszach, no i popędziliśmy do wujka w. Powiedział, że za wczesnie stwierdzić od czego to, moze użarła go pchła. Dostawał zastrzyki, co drugi dzień, zabijcie mnie zapomniałam co. Musiałam też go kąpać w (hexoderm) a po 10 min. płukać. Mam nadzieję, że to nie pokarmowe, bo trudno będzie.... On je wszystko dosłownie, dziś mi wychlał kawę, idzie do teściowej a ta się go boi, wię wykumał, że jak szczeka... To mu babcia otwiera lodówkę i pozwala wybierać... Orzechy ma swoje na parapecie i jak ma ochotę to sobie łuska ( Kamil mi przyznał, że on też korzysta). No i skończyyło mi się dojście do tanśzego royala a że ja zamawiam jeszcze dla jego brata ( ale ciiiiii, bo Rob to już mnie przeklina za ten sponsoring) to od miesiąca są na eukanubie.
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/439/fe19a2a477faee43med.jpg[/IMG][/URL] Jaka znowu foka? Widziałaś tu fokę? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/441/80c6ed3832007490med.jpg[/IMG][/URL] Tadeusza, też nie zabiłem... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/440/f9c4d956eee6071fmed.jpg[/IMG][/URL] Zszyjesz doopkę i Tadzik będzie śmigał, jak nowy, będzie... :| [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/440/63e0661ff36baeeemed.jpg[/IMG][/URL]
-
POd osłoną kaptura, przemyka się drań! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/439/da9fc8ec4970b1c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/433/d708a9d6ba694d4fmed.jpg[/IMG][/URL] Bacznie się rozgląda........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/440/501f40dbba23c182med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/440/7051417508c1eaacmed.jpg[/IMG][/URL] Ha! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/433/b7f98cc73f4a4932med.jpg[/IMG][/URL]
-
Brawo Pyniu! Kocham tego terminatorka! Akucha jesteście wspaniali, kociak super. Co tam na froncie wszyscy zdrowi? Polubiły już śnieg? My jesteśmy po serii zastrzyków i kąpieli. Powiem Wam, że mam już muły od kąpieli dwa razy dziennie 27kg i do tego nie współpracującego szczeniaczka. Na szczęście koniec! Alergia sobie poszła uff, bo myslałam , że wysiąde. Nie dość, że mi się pies zamknął od wewnątrz w łazience, to mu po zastrzykach na łeb siadało. Zjeżony po dworze łaził, jakby mu garb z sierści na grzbieicie wyrósł, pił i lał za trzech (średnio 7 spacerów w dzień i 3 nocne), to jeszcze kota hapnął w ogon. Ogon cały ale kot nas nienawidzi i omijamy wampira. P.S. Komu Yorczka-dresa?
-
Nie sadziłam, że to kiedys napiszę - Gromit ma DOM
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']a goowno prawda :][/QUOTE] Weś i się poryczałam Ty zbzikowana psiaro ;) Czytam trzeci raz na bezdechu, CUDA pani, CUDA! -
Brawo dla założycieli wątku!!! ;) Obawiam się, że Kra zgarnie wszystkie nagrody :) Wtedy będziemy martwić się o Ulv, cukrzyca czy alkoholizm, hehehehe. W zależności od wynagrodzenia. A mój piesunio dzisiaj, zamknął się w łazience od środka, tak skakał, że się zakluczył. Najgorsze, że był wykapany w środku antyalergicznym i miałam mu to spłukać po 10 min, zanim rozwierciłam zamek, minęło 20 min.
-
[quote name='akucha']Też myślę, że Pynia da radę. Ale strach jest. Spory. Tez zostałam poturbowana przez rodzonego psa :oops: O winowajczyni nie wspominam, bo pewnie domyślacie się, która to? Acha! zapomniałam napisac, ze nasz Dyzio to... DYZIAAAAAA :evil_lol: Któż by Ci to Akucho zrobił?! Oczywiście, KOT. Pies to przyjaciel człowieka, przecież. Pieski nie robią KUKU;) Swoją drogą to niezły gagatek z tego kota, nie dość, że umaszczeniem się dopasował do bulw, to jeszcze płeć zmienił, hahahaha. A że gryzie, norma u ssssssssssceniacka, hahahaha nie mogę! Akuszko ja tak zaległości nadrabiam i Dodzię podziwiam, ależ żeście ją odpicowali, jaka ona ładna zadbana i te szeleczki. Jesteście WSPANIALI!!!! Wieści jakieś od Dodzi są? Za Pyńkę to trzymam MOCNO! I też się cholerka denerwuje....
-
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Poproszę o ściągawkę do ogłoszeń. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
Kasia25 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Witaj, Kasiu. W podzięce za sopocką Zorkę ;) Tak na szybko, bo lecimy do lasu, po powrocie dodam więcej. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/36680/podglad/[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Jamnik_standardowy_krotkowlosy,474.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=68941[/URL] [URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,jamnikowaty_zabek_,31089.html[/URL] [URL]http://www.mko.pl/mojeo12.php[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/oddam/all[/URL] -
[quote name='akucha'] Pamietam, że napisałać kiedyś do Zosi4 - o jej Miśku: "Ech, dostać po pysku taka łapą". No i masz, spełniło się. Akucha ja marzyłam, żeby dostać taką łapą na dzień dobry, czyli takie ludzkie cześć, ewentualnie podaj łapę a nie tak w pysk;) Ale racja marzenia trzeba dokładnie precyzować, bo mogą się spełnić, hehehe. Maksymilian ma wybaczone, co? To szczylek jeszcze, głupolek.[/QUOTE] Nie tu nikt nie miał do nikogo pretensjii ani żalu, to nie dzieciaków wina, że się bawić chciały. Latareczka w koszu;)
-
Dziękuję, że się tak martwiłyście ale już jest dobrze :) Tzn. wyglada gorzej, Kamil mówi ze jestem jak zoombie, bo to się porozlewało i jest czerwone. Najważniejsze, że nie boli i opuchlizna schodzi. W sobotę myslałam, że oszaleję, takie uczucie jakby mi ktoś żyletki wbił pod powiekę. No i na pytanie co się pani stało mam odruch wymiotny:evil_lol: