Jump to content
Dogomania

Kasia25

Members
  • Posts

    5860
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Kasia25

  1. Taka mała jajeczniczka ....:] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/452/3e15a4b1675ede1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/432/d4029e43a27c99fcmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='brazowa1']To sie ciesz! masz spokojniejsze zycie,wiecej kasy dla siebie i w ogóle mniej problemów :) :) ;) I żaden Cymbał nie zrobi Ci jajecznicy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/447/f348adafc56a44bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/453/5deaa778ac87427bmed.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze na koniec udawał, że generalnie to się brzydzi... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/449/b4d828e6989b0087med.jpg[/IMG][/URL] Wiem, wiem jajka uczulają... Batbeciku ja dobrze pamiętam, Ty masz alergię na futra?
  3. Taki mały off. Im więcej mam wolnego, tym mniej mi się chce, też tak macie??? Mam doła mam dosyć tego padającego g., wogóle powinnam być misiem i przespać zimę, buuuuuu. Akuszko a TZ nic z kompkiem nie pomoże?
  4. Skoro przez miesiąc sikańska, nikt go nie eksmitował, to chyba wolno mi się tak troszkę ucieszyć, co? :multi:
  5. [quote name='Gabryjella']No ja to wyrosłam aż za bardzo i moje psy tez na gotowanym wyrosły za bardzo :eviltong:[/QUOTE] To wszystko przez to, że do gotowanego nie można nigdzie miarki nabyć, hehehehe. Wybacz Kaerjot ale obawiam się, że Twój pinczerek zje mojego yorka. Brazowa taka cwana a sama mojemu pieskowi mordę suchym zatykała, bo jej się jego jedwabisty szczek nie podobał ;) Mareksy dobrze mówi, po wędce dla kundla i niech idą nad przerębel a jak nic nie złowią, to chyba Gameta taką prawdę odwieczną gdzieś napisała, że ; z głodu to się jeszcze nikt nie ze..... hahahaha. Śniło mi się , że wyjechałam i mój pies wpadł pod pociąg. Wiecie jak wycałowałam ten kudłaty ryj po przebudzeniu :)
  6. A wiecie jak mnie teść wyśmiał jak mu powiedziałam, że pies ma alergię na pchły... Na pocieszenie mi dodał, że on rasowy, tylko jeszcze tak durnej rasy nie odkryto ( rasowy, bo kundle przecież nie chorują ;)) Asiu on mi się pierwszego dnia zakluczył od srodka w łazience, ten płyn miałam spłukać po 10 min a zanim przewierciłam śruby w klamce i zamku min. 20min. Potem już siedziałam z nim i odliczaliśmy te 10 minutówki... Nie łysiał, teraz gubi sierść ale chyba zrzuca tą letnią. Wypierdzielę karmę, będę surowym karmić, rzucę pół świniaka na tydz, do tego z kg marchwi , selera i co tam jeszcze matka ziemia daje..........aaaaaaaaaaa. A Ty Zu może na krewetki przestaw, hahahhaha ;)
  7. Czytałam właśnie o tych orzechach, to włoskie są... no i pieczywo też może wywołać alergię. A on jak wyskakujemy po faje to pierwsze co dostaje bułę... Zobaczymy jak to g. wróci to odstawimy wszystko po kolei.
  8. Z tą alergią to ja dałam ciała, trudno było zauważyć na całym, bo to okudłaczone zwierzę. Na brzuszku miał krostki i czerwone plamy i ja myślałam, że to od podłóg, czy pościeli. Więc mu ten brzuch zasypywałam mączką ziemniaczaną jak dzidziusiowi, plamy znikały. Dopiero niedawno zauważyłam takie plamy w uszach, no i popędziliśmy do wujka w. Powiedział, że za wczesnie stwierdzić od czego to, moze użarła go pchła. Dostawał zastrzyki, co drugi dzień, zabijcie mnie zapomniałam co. Musiałam też go kąpać w (hexoderm) a po 10 min. płukać. Mam nadzieję, że to nie pokarmowe, bo trudno będzie.... On je wszystko dosłownie, dziś mi wychlał kawę, idzie do teściowej a ta się go boi, wię wykumał, że jak szczeka... To mu babcia otwiera lodówkę i pozwala wybierać... Orzechy ma swoje na parapecie i jak ma ochotę to sobie łuska ( Kamil mi przyznał, że on też korzysta). No i skończyyło mi się dojście do tanśzego royala a że ja zamawiam jeszcze dla jego brata ( ale ciiiiii, bo Rob to już mnie przeklina za ten sponsoring) to od miesiąca są na eukanubie.
  9. Millarca służbowo, Mirelka prywatnie, hehehe;) Pisz skargę, masz moje błogosławieństwo. Ja piszę ale to już wyżej, żeby górę ruszyć ;) Jutro ja pracuję, nie będzie modlitw, buu.
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/439/fe19a2a477faee43med.jpg[/IMG][/URL] Jaka znowu foka? Widziałaś tu fokę? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/441/80c6ed3832007490med.jpg[/IMG][/URL] Tadeusza, też nie zabiłem... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/440/f9c4d956eee6071fmed.jpg[/IMG][/URL] Zszyjesz doopkę i Tadzik będzie śmigał, jak nowy, będzie... :| [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/440/63e0661ff36baeeemed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Nie chodź tam! Tam zostały same fuje, nie lub ich! Na piwko mozemy iść razem, Brazowa tak lubi po mszy, hahahahahaha.
  12. O jak ja Pani dawno nie widziałam !!!!!!!!!!!!! Pozdro- siostro;)
  13. POd osłoną kaptura, przemyka się drań! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/439/da9fc8ec4970b1c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/433/d708a9d6ba694d4fmed.jpg[/IMG][/URL] Bacznie się rozgląda........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/440/501f40dbba23c182med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/440/7051417508c1eaacmed.jpg[/IMG][/URL] Ha! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/433/b7f98cc73f4a4932med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Brawo Pyniu! Kocham tego terminatorka! Akucha jesteście wspaniali, kociak super. Co tam na froncie wszyscy zdrowi? Polubiły już śnieg? My jesteśmy po serii zastrzyków i kąpieli. Powiem Wam, że mam już muły od kąpieli dwa razy dziennie 27kg i do tego nie współpracującego szczeniaczka. Na szczęście koniec! Alergia sobie poszła uff, bo myslałam , że wysiąde. Nie dość, że mi się pies zamknął od wewnątrz w łazience, to mu po zastrzykach na łeb siadało. Zjeżony po dworze łaził, jakby mu garb z sierści na grzbieicie wyrósł, pił i lał za trzech (średnio 7 spacerów w dzień i 3 nocne), to jeszcze kota hapnął w ogon. Ogon cały ale kot nas nienawidzi i omijamy wampira. P.S. Komu Yorczka-dresa?
  15. [quote name='brazowa1']a goowno prawda :][/QUOTE] Weś i się poryczałam Ty zbzikowana psiaro ;) Czytam trzeci raz na bezdechu, CUDA pani, CUDA!
  16. Brawo dla założycieli wątku!!! ;) Obawiam się, że Kra zgarnie wszystkie nagrody :) Wtedy będziemy martwić się o Ulv, cukrzyca czy alkoholizm, hehehehe. W zależności od wynagrodzenia. A mój piesunio dzisiaj, zamknął się w łazience od środka, tak skakał, że się zakluczył. Najgorsze, że był wykapany w środku antyalergicznym i miałam mu to spłukać po 10 min, zanim rozwierciłam zamek, minęło 20 min.
  17. [quote name='akucha']Też myślę, że Pynia da radę. Ale strach jest. Spory. Tez zostałam poturbowana przez rodzonego psa :oops: O winowajczyni nie wspominam, bo pewnie domyślacie się, która to? Acha! zapomniałam napisac, ze nasz Dyzio to... DYZIAAAAAA :evil_lol: Któż by Ci to Akucho zrobił?! Oczywiście, KOT. Pies to przyjaciel człowieka, przecież. Pieski nie robią KUKU;) Swoją drogą to niezły gagatek z tego kota, nie dość, że umaszczeniem się dopasował do bulw, to jeszcze płeć zmienił, hahahaha. A że gryzie, norma u ssssssssssceniacka, hahahaha nie mogę! Akuszko ja tak zaległości nadrabiam i Dodzię podziwiam, ależ żeście ją odpicowali, jaka ona ładna zadbana i te szeleczki. Jesteście WSPANIALI!!!! Wieści jakieś od Dodzi są? Za Pyńkę to trzymam MOCNO! I też się cholerka denerwuje....
  18. Poproszę o ściągawkę do ogłoszeń.
  19. Wyglada jak stary dziad:placz: Brazowa skąd mogę wziąść tekst do ogłoszeń?
  20. Witaj, Kasiu. W podzięce za sopocką Zorkę ;) Tak na szybko, bo lecimy do lasu, po powrocie dodam więcej. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/36680/podglad/[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Jamnik_standardowy_krotkowlosy,474.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=68941[/URL] [URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,jamnikowaty_zabek_,31089.html[/URL] [URL]http://www.mko.pl/mojeo12.php[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/oddam/all[/URL]
  21. [quote name='akucha'] Pamietam, że napisałać kiedyś do Zosi4 - o jej Miśku: "Ech, dostać po pysku taka łapą". No i masz, spełniło się. Akucha ja marzyłam, żeby dostać taką łapą na dzień dobry, czyli takie ludzkie cześć, ewentualnie podaj łapę a nie tak w pysk;) Ale racja marzenia trzeba dokładnie precyzować, bo mogą się spełnić, hehehe. Maksymilian ma wybaczone, co? To szczylek jeszcze, głupolek.[/QUOTE] Nie tu nikt nie miał do nikogo pretensjii ani żalu, to nie dzieciaków wina, że się bawić chciały. Latareczka w koszu;)
  22. Dziękuję, że się tak martwiłyście ale już jest dobrze :) Tzn. wyglada gorzej, Kamil mówi ze jestem jak zoombie, bo to się porozlewało i jest czerwone. Najważniejsze, że nie boli i opuchlizna schodzi. W sobotę myslałam, że oszaleję, takie uczucie jakby mi ktoś żyletki wbił pod powiekę. No i na pytanie co się pani stało mam odruch wymiotny:evil_lol:
  23. Chyba mnie nie żałowała, na odchodne z tą zaklejoną gałą zapytałam bladego Roba czy pójdzie ze mną na miasto, biedak prawie odjechał, hehehe.
×
×
  • Create New...