-
Posts
5860 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia25
-
[quote name='Zelewska-Pankanin'] jednak muszę zaznaczyć ze przebywanie na cudzym terenie bez zgody i wiedzy właściciela jest włamaniem i niestety podlega karze pozbawienia wolnosci [/QUOTE] Jak to szybko ludzie pokazują swoje oblicze.... Nie do wiary...
-
Akuszko zrób nam gwiazdkowy prezent, napisz co u Was..... Jak tam Pynia żandarmik, co u Prośków i Pieskokotków..... napisz chcociaż czy zdrowi jesteście... zobacz jak nam wszystkim tęskno za Wami....
-
Nie sadziłam, że to kiedys napiszę - Gromit ma DOM
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładnie, kapitalny jest. Gapiłam się na foty i usmiechałam do monitora :) -
Nie sadziłam, że to kiedys napiszę - Gromit ma DOM
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki szczęsliwy :) Całkiem się zmienił, wogóle nie przypomina tego wypłocha z pierwszych stron :) Jak ufnie się patrzy z tego bagażnika, hehehe. Koleżanka też fajna. Aaaaaaaa mogę go pochwalić za tę białą końcówkę ogona, to bardzo przydatna rzecz na nocnych spacerach, heheheh. -
Nie sadziłam, że to kiedys napiszę - Gromit ma DOM
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja, ja , ja bym chciała!!!! Boję się na niektóre watki za Tobą włazić ale tu wiedziałam, że będzie GIT :) -
Ona, tylko chciała "zakluczyć" drzwi..... tak to wygląda
-
[quote name='Vectra']co do chipowania ludzi , to ja uważam że też jest to świetny sposób :) ileż razy ktoś chory psychicznie , ktoś z amnezją , osoby mocno starsze , giną bez śladu , bo gdzieś tam się wkręcą i nikt nie może ich zidentyfikować ... a ile ludzi ma różne choroby , jak chociażby cukrzyca i nagle słabnie na ulicy ... wtedy medyk odczytuje chipa i wie wsio o człowieku [/QUOTE] Pomyślałam o tym jadąc ostatnio w autobusie, tyle osób ginie w różnym wieku nie tylko młodzież...... Ci bezdomni, w śród nich też są i pewnie takie osoby.
-
Mój klon za to jak był berbeciem to miał manię włażenia księdzu do konfesjonału, potem wyszło na jaw, ze od jednego to nawet cuksy dostawał. Do szkoły zostałam wezwana po tym jak dzieci miały opisać śmieszne zdarzenie z rodziną. Mój syn opowiedział o tym jak to nasz szczeniak nasikał mu na kolana.... Usłyszał od pani, ze pies to nie rodzina i wypalił pani co o tym myśli....
-
Tak niesfornie zachowywał się mój pies podczas mszy św. w intencjii zwierząt: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ZEICJFugMbg[/URL] Teraz wiem, że to przez chipa.....
-
Pracuje w miejscu, gdzie mam stały dostęp do prasy. Biorę sobie czasem do kawy szmatłwiec w stylu; F, SE można się uśmiać do łez. We wtorkowym bodajże SE, był temat o tym że wzrasta ilość opętań w Polsce i że sami zapraszamy szatana. "ON puka do naszych drzwi a my mu otwieramy">>>> Ale nic o chipach nie było:hmmmm: Mój pies jest kundlem, nie ma tatoo, obroże zawsze można zgubić i jak na wieje to chcociaż chip, może pomóc..... Najchętniej to bym mu jeszcze na doopsku wyryła mój adres.
-
[quote name='ania z poznania']A Wy nie wiecie, Ciotki, co w domu macie, ale jak to przeczytacie to już będziecie wiedzieć :diabloti:! Od postu 161 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w!!!!!/page7[/URL] Przeczytałam i :mdleje:[/QUOTE] A u Vectry jeszcze ta siarka na poscieli, hehehehehe umieram,:roflt: Dzielny Filipek ależ się musiał natrudzić i naskakać:) Nasza Kora, też tak zrobiła (10 lat temu). Po powrocie z wesela nasze miny bezcenne. Ale to nasza wina, bo jej na ślub nie zaprosiliśmy świnie! A to najbliższa rodzina, przecież.
-
Na pierwszej focie to jakby aligatory, nie? [COLOR=deepskyblue](albo poprostu muły bagienne;) )[COLOR=black] Gdyby Sagusia miała macicę to właśnie takie hybrydy by wyszły maksiosagoweośmołapie[/COLOR], NIGDY nie rozmnażajcie swoich kundli![/COLOR] [COLOR=black]A na focie z Lorką to takie rodzeństwo przodozgryzowe, hehehe!!!! Wiolka daj foty Łopiana, on taki ładny! A na koniec to chciałam Ci przypomnieć, że Ty również pobłogosławiłaś mi psa![/COLOR]
-
W d. z duchami o ile nie włażą mi do domu ;) Tak sobie poczytyłam wątek i wiecie ten czas kiedy Kamilski był mały i miałam swoje dwie dziewczynki. Był najszczęśliwszym w moim życiu. A tak z nowinek to cymbalista kończy w tym miesiącu dwa lata. Dokładnie nie wiem , którego , bo hodoffffca nie przekazał ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1056/79b6fe8f94ccdfc7med.jpg[/IMG][/URL] A jutro jedziemy szukać MIMI [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213402-GDYNIA-proszę-o-pomoc-w-poszukiwaniach-mini-suni!/page3[/URL]
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
Kasia25 replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Nie pisałam, bo ja się nie znam na "trudnych psach". Całym sercem Wam kibicowałam... wiesz Choleraaa chciałam napisać coś mądrego..... Cofnęłam się na watek mojej suni i zryczałam się jak bóbr, ja też ją miałam dwa lata. To dużo zeby się przyzwyczaić, pokochać i cholernie za mało, żeby tak nagle się rozstać.... Wiem jedno mam syna w wieku Twoich i on by takiej wymiany mi NIEWYBACZYŁ. Tylko u nas psy były zawsze częścią naszej rodziny.... -
GDYNIA, proszę o pomoc w poszukiwaniach mini suni!
Kasia25 replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam moją obecność, zmotywowałaś mnie brazowa1. Millarca, jesteś niesamowita (super pomysł z tą mapą!) -
Matko jaki biedak, masz więcej fotek?
-
Teraz to ja już tam nie patrze, tylko szybko spylam, serio! Jeszcze do mnie przylezie. Nabijałam się z mojej kumpeli właśnie tej pielęgniarki, że jak się do niej coś w szpitalu albo gdzie przyklei to ma do mnie nie przychodzić. Często tak mam , że jak ona wychodzi to boli mnie głowa i nie mam na nic siły normalnie jestem wympopowana. A ta moja koleżanka, kiedyś po szpitalu goniła staruszka.., który potem jak się okazało nie mógł uciekać, bo leżał w łóżku.... nie żywy... :)
-
Agresja, jest jeszcze coś takiego ;)