Jump to content
Dogomania

Kasia25

Members
  • Posts

    5860
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Kasia25

  1. Szuwar, na pewno marzy. Urodzin przypadkiem nie ma:evil_lol: Ja nie mogę ani chomika, ani królika, bo mój kundel sobie sam drzwi otwiera, jak jesteśmy w pracy. Nie mam nawet piwnicy, żeby sobie zwierzątko tam spokojnie pobyło jak nas nie ma. Takie fajne mieszkanie kupiłam bez piwnicy, bez balkonu za to z sektą za ścianą:p
  2. Mój TZ mi zabronił przyjmowania czegokolwiek od Wioli ze schronu:roflt:(przykro mi Brazowa, mozesz pisać że jesteś z G.) niektórym nie przetłumaczysz. TZ mi zakomunikował, że po każdym spotkaniu będzie rewizja, żadnych ptaków, chomików, Much. Więc aby mu umilić np. sobotę, możemy mu dostarczyć Gameciaka, Koksa, Sagę, Lorkę nad wszystkimi oczywiście będzie górował niezmordowany Kamilek z pupilkiem swoim:megagrin::megagrin::megagrin:.
  3. Bosz Brazowa ja Cię błagam nie pisz więcej aniołek, tak;)
  4. Przepraszam, że tak wprost zapytam. Uśpiło by Cię memlanie?
  5. Pynię oczywiście też zapraszamy, jeśli chce może Akuchę zabrać ;) Właśnie Akuszko , kiedy nad morze zawitasz?
  6. Betbet rany uciekaj stamtąd! nienawidzę zimna! Pseudo haszcz zostanie w domu. On się nie nadaje, jeżeli chodzi o psy to nawet jakby go żarły to on bedzie leżał. Tylko z uporem maniaka będzie chciał się opiekować Gameciakiem. Będzie go mył, sprawdzał co jadł, czy ma sucho i nie wiem co jeszcze. Szkoda, że pogoda taka, bo by się towarzystwo w łąki puściło.
  7. Ja bardzo chętnie :) Możemy też zgarnąć Ciotkę od czarnego Yorka, wiem jaką herbatkę ona preferuje.... Brazowa mimo, że wiekowa to całkiem mobilna i kto jeszcze się piszę? (hahaha zabiją mnie)
  8. Fajne te Ciotko-Mamki świruski, coś trudno mi uwierzyć, że Dyzio nie broi. Mam nadzieję, że się rozkręci;) Szkoda, że w Gdańsku, może się przeprowadzicie do R. co? Ja tu taka samiuteńka, Brazowa nie martw się. Bardzo lubię towarzystwo starszych pań, miło tak pogawędzić przy herbatce.... saga ma teraz tyle smaków.
  9. Jakie zarazki Brazowa? Na pierwszy rzut oka widać, że Koks maczany w domesto, aż broda biała. Fajny ten Pan Gameciak!
  10. o, nie! Pan który, kiedyś szkolił psy do straży; miejskiej, wiejskiej czy granicznej, mnie oświecał. Generalnie stanęło na tym, że mój przyjaciel mnie kiedyś zeżre:)
  11. A o tym Gabi, że psa do roku nie wolno spuszczać ze smyczy, bo agresywny będzie to słyszałaś? No ale nie wiem jak to z sukami:roll:
  12. Z deklem Pyni wszystko git, każda matka musi odreagować, hahahaha ona stoi na jednej nodze. Maleńki on jest, nie boi się tych rodzicielek? One takie delikatne do niego, co?
  13. Zawsze się zastanawiam jak takiemu podać tabletkę. Zauważyłyście, że niektóre koty mają twarz? Najczęściej te białe i to mnie w nich przeraża:oops:
  14. Nie wiem poprzedni był z jakiejś hodowli spod Bydgoszczy z rodo. A ten to nie wiem, tamten w tym roku skończyłby 8 lat ale latem dostał skurczu jelit? Czy coś takiego i od razu pojawił się ten. W Rumi jest chyba jakaś pseudo berenków i nie tylko.... Jest jeszcze hodowla białego szwajcara, piękne są. Gdyby hasior nie był przykurczem to bym go wybieliła w domesto i bym miała a tak to ni w oko ni w ogon. Nie wiem, nie wiem co mam teraz robić chyba do schronu oddam. Domu nie pilnuje, całuje się z żurasami. Nawet siaty przestał kraść.
  15. Hasior przykurcz, bernek maleństwo. Chciałam Ci napisać, że mam wielkiego psa ale od dziś nie kłamię.
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/343/43f28719566600c9med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/226/14f31e4b814c6ab8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/343/008cecafcb535209med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/343/43f28719566600c9med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/343/8e40d92711721064med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/314/ca61915be1954470med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/226/a8060eef49f45e46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/342/52712a5f66f80206med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dobranoc :) A kto do nich w nocy zagląda, czy się nie "rozkopali" z kocyka?
  20. Widzisz Maupo ja to nawet zapomniałam skąd ta Uszka. Taka ona ładna teraz. A przecież wiadomo, że te kalafiory same z siebie w cudowny sposób nie zniknęły i jak wiele pracy a czasem pewnie wyrzeczeń. Ale to Ty sama najlepiej o tym wiesz. Wierzę Ci że tak z tym szukaniem domu.... bo skąd ta pewność. Święte kajdany małżęńskie czasem puszczają;)a co dopiero obietnica dana psu... Co do zbieractwa to dla mnie osobiście ZBIERACTWO=DZIADOSTWO i to nie chodzi o ilość a raczej o jakoś, bo można sobie dokoptować do dwóch siedzących w brudnych trocinach chomiczków, trzeciego, bo np się lubi.... albo bo INNI lubią, to niech patrzą jaka jestem fajna. Więc umówmy się, że ten WYRAZ odpada, no zobacz tylko jakie one wszystkie "wyniuniane":lol: Co do drzewa to moją traumą, był PINOKIO. Kurde ile razy się na sprawdzałam w lustrze czy mi nos nie rośnie:evil_lol:
  21. Maupo cudne te konie!!!! Są autorstwem Karoliny? Powiedz jej, że pięknie foci! Ja tu sobie przyłaże i w kółko oglądam:evil_lol: A te pyrki kacze to niezła zmyłka chachacha. Kamil o pestkach nic nie wie. On taki niejad, że jeszcze gotów by z owoców zrezygnować. Wystarczy, że raz oskarżył babcię o zatrucie, bo się chłopak u ryby ości dopatrzył. Teraz muszę kombinować i na rybę mówimy kurczak:oops: A Rajstopkowa domu szuka, tak na prawdę? No gdzie ona taki znajdzie, jeszcze sobie biedna rajstopki pochaczy. Ja tam nie wiem ale już się w Was wtopiła :lol: Bila fajny ten Bilbo blondasek:lol: Mój TZ tak planował labladora, plany były potężne i długotrwałe, aż go podrzutnik wyprzedził i teraz ma, nie wiadomo co:evil_lol: Monarek taki wzruszajacy jest, nie? Ucałuj go Maupo w ten czarny ryjek.
  22. O rany jaki piękny! Wiola a jaki on do innych psów?
  23. Nie wiem co napisać, od kiedy pamiętam ten wątek był. Był wiecznie małe było zainteresowanie ale ja miałam nadzieję, ze Alaska jeszcze zatańczy........... :-(:-(:-(:-(:-(
  24. Wstyd mi, że człowiek martwi się o drobiazgi a gdzieś całkiem niedaleko, dzieją się takie dramaty.....:-(
×
×
  • Create New...