Jump to content
Dogomania

Kasia25

Members
  • Posts

    5860
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Kasia25

  1. Ja gryzę w ucho, wysysam mózg, wyciągam szynkę (czyli jęzor) i dłubie w zębach i generalnie bardzo kocham mojego psa, hahaha.
  2. Oddałaby Romę, coś Ty dziecko ubrane, wózek wyszykowany a suka spi, hahahaha, sorry Gabi ale musiałam. Akuszko myslałam, że już przywykłaś, hehehe. Mój też mnie szczypie, tylko on nie musi podskakiwać. Szczypnie mnie prosto w d. jak mu się schowam na spacerze albo jak nie zwracam na niego uwagi i gadam przez tel. a już najbardziej się wnerwia jak się z niego śmieję, tylko warzy tę moc szczypniecia bo wie, że ja też go użre jak mnie zaboli. Nie bij jej, zacznij gryźć;)
  3. Na przedostatniej fotce, tak? Myślałam, że to ptasie g. na początku ale widać ewidentnie, że krew....
  4. Słoneczko mi również jest przykro :( Szkoda, że nikt się nie zastanowił, zanim psy wzieła, że z jakiś względów odebrano im dziecko, córkę, chyba. Pamiętam te stare zbzikowane posty w stylu; " widziałam jak pijak kopie psa, podeszłam i zrobiłam mu zastrzyk", to wet-siostra tak pisała, ech... Pewnie to trucie od kotów się zaczęło, przecież to gołębiarze..... Jak włączyłam ten filmik ze śpiewem pańskim, to mi pies tak zaczął pyska drzeć, ze nie przebrnęłam.
  5. Agnieszko 32, Twoje suczki mają u Ciebie jak w puchu :)
  6. Wiewióta, hahahaha. Jakaś nowa odmiana gryzonia, z Polski to?
  7. Biedny dziadziunio. A ja mam problem, serio. Nie mogę spuszczać mojego psa ze smyczy, nie dlatego, że gryzie, na ludzi też nie skacze. Do psów odwoływalny jest, nawet jak się zapędzi to na mój gwizd zawraca. Ale wiecie co, on sika na ludzi........... już trzy razy obsikał kogoś kto ma sukę w domu............. Zabiję się........ WOŚP wespre jak co roku.
  8. Weś mnie nie dobijaj! Gram w zdrapki, wygrałam 60zł, dziś. Jak mi się fartnie w końcu 60 tysi to biore Czarta do mojego małego , białego domku.... tere srele
  9. Nie miałam ale może nieswiadomie zjadłam, kiedyś pasztet..... Nie przejmuj się Akuszko Kolęda na bank bedzie pamiętliwa, hahahaha
  10. Brawo , Karolina uwielbiam takie klimatyczne! Uszka to tak mi się troszkę z mandarynką skojarzyła :)
  11. [quote name='Bila']tam pewnie też można zbierać:evil_lol::evil_lol: Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy ;] Akucha przynajmniej rączki masz czyste :) Gameto dzięki, nie będę nadużywać obiecuję; pamiętacie naszą gierkę strategiczną, buchachacha! Gameta w pracy a Gameciak z Koksem?
  12. Betbet to ta myszka, uratowana, co tak się bałaś o nią? Pokazałabym Wam moją choinkę na dziko, po przejściach ale aparat figle płata. Nie martw się Akuszko, noo taka mała patologia u nas :] Po co Pajunowi kasa?W więzieniu wyżywienie oferują....
  13. Jak można kliknąć w trójkącik? (hahahaha, dogo zawsze moze czymś zaskoczyć , nie?) Dzieciaki teraz rozwniete są Brazowa.....
  14. Ksiądz się śmiał, zanim zamknęliśmy psa, to mówił, ze on nie lubi jak się domowników po pokojach chowa .... ale piesek naruszałby nasz spokój, hehehehe. Nie zapłacił, jeszczę kopertę zabrał ! Oprócz zszokowanego ministranta, najbardziej zażenowany był Kamil i stwierdził, że z tym psem to tylko wstyd!
  15. Wszystkim, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, życzymy! Niespodziewałam się akucho droga, że to dostrzeżesz.... :( Bardzo dziękuję za pozdrowienia po "śmietnikowcach" ani śladu, ładne te kociaki do zjedzenia, mniam :) Najbardziej mnie ucieszył widok Pyni, ta to się nie zmienia morducha kochana!!! Chciałam tylko zapytać kto Tolkę rzucił śnieżką, ewidentnie dostała w polik. Nie wiem co ta Gabi tak się obrusza widokiem prośka na stole, gdyby miał jabłko w paszczy to by pewnie nic nie mówiła, ech.... Mieliśmy wczoraj wizytację. Mój chłopczyk, synuś mój kudłaty tak się podniecił atmosferą Kolędy, że próbował kopulować na ministrancie (biedne przerażone dziecko). Mądrzejsi zyciowo nie zamknęliśmy go w łazience, tylko w pokoju Kamila. W czasie modlitwy panisko sobie wyszło, przysiadło zadumane, po czym buchnęło kropidło i skonsumowało pod akwarium. :(
  16. Jak mieszkałam z tesciami to pod ich nieobecność wziełam sunię. Suki, były dwie więc na początku lały jedna przez drugą. Wrócili teściowie i żeby załagodzić sytuację pokazywałam, jaki " nowy piesek " jest super. A moje dziecko na własnej krwi wyhodowany mały kleszcz , pierwsze co na przywitanie wypalił: Sorry dziadek ale jak zrobi ci się ciepło w nogę to musisz prędko zmienić skarpetkę..... A tak błagałam, tylko nie mów, że sikają.
  17. Dziękujemy Aniu, Wam też zyczymy wszystkiego dobrego! Koty potrafią być paskudne, nie? Paskudniejsze, niż jeden mały pudliszonek, co? Ja tam w Panią wierzę, niech mu się uda w końcu................
  18. Uciechę mam z tych fotek, jak dzieciak. Super, że chłopaki tak trafili! A Baxik to generalnie mógłby za pontonik dla chiłki robić, gdyby coś na wodzie nie tak poszło, hehehe.
  19. Napiszę u Akuszki: Wszystkim Wam życzę, takich Świąt, które dają ukojenie, beztroski codziennych dni, ciepła i mnóstwa cudownych chwil! P.S Moja choinka już poległa, hehehe.
  20. Akucha dobrze kombinujesz z tą świnką, hehehehehe.
  21. Pies wygląda ZNAKOMICIE! A te podejrzenia, podejrzane niech zostaną fikcją, o!
  22. Trzymam za tę perkę z całych sił! Maupo szepnij im żeby nie chorowali noo! Monarek dziubek tak dzielnie się trzyma, taki ładny jest! Zapłakać się nad Migosią schroniskową mozna, co? Jak w tej misce z wodą stoi... A teraz najpiękniejsza BULWA!
×
×
  • Create New...