Jump to content
Dogomania

Kasia25

Members
  • Posts

    5860
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Kasia25

  1. Coś Ty on by umarł jakby się nadział na jajo, buchachach jaki temat, co? Umieram hahahahahahha. Powiem, że jajeczka chore i odpadły?:roll: Słaba sciema trochę, z grubej rury pocisne, jak mnie zdenerwujesz kochanie.....
  2. Wiolu a pokaż swoje żabki leśne, te na ścieżce :)
  3. [quote name='Gabryjella']No, jak jest wnętrem to nie ma żartów.[/QUOTE] Generalnie nie jest ale ja mu to załatwię;)
  4. Coś tam bleblał o rozwodzie ale trzeba przecież jak pies jest wnetrem, buchacha. Jego sama nazwa przerazi....
  5. On tak gdzieś z końca wrzesnia, więc najwyzszy czas, nie?
  6. No czekam, aż upały trochę zelżą i wykorzystam ten urlopik, hahahaha. Brazowa a ile czasu to się goi?
  7. Hahahahaha, nie źle nie życzymy i tak ma KUKU, bo sezon w pełni :) Tola jest rewelacyjna, Akucha patrząc na nią, to się odprężasz tzn. jak ten zastój widzisz i stoicki spokój? Czy się denerwujesz, że ona w końcu tę żabę złapię? Uf jak dobrze, że wyniki dobre.
  8. Nie mam nowych fot , Celinko, może jutro się postaram. Spadł u nas deszcz i wyszliśmy na póxnowieczorny spaceer, super powietrze. Maks położył się w największej kałuży i udawał hipopotama, nie mogłam go wyciągnąć :) Nauczył się zdobywać lody, dzieci okrada, on pięknie na smyczy chodzi, więc na luźnej go trzymałam. Pare dni temu, szliśmy chodnikiem o porze, gdzie dużo ludzi chodzi. Wyczekał moment, z naprzeciwka szło dziecko oblizując podtopionego loda. Hop i lód w paszczy, dzieciak w ryk. Mądry chłopiec był bo sobie Magnuma zażyczył, więc ja biegiem do sklepu. Psa do czego przypiąć nie było, to naiwna pomyslałam, że się stojak na rowery nada. Stoję przy kasie i nagle rumor taki, jakby się świat walił, zdążyłam pomyśleć, że mi pieseczka wystraszą, kiedy w drzwiach pokzał się uradowany ryj, ze stojakiem. Dziś znowu chciał ukraść loda ale byłam szybsza, kurcze na każdym kroku trzeba być mądrzejszym od kundla, nawet w upały ;) No i właśnie odkryłam , gdzie znikają guziki od pościeli.....
  9. A ja bym chciała zobaczyć zawieszoną Tolkę i Akuchę ogrodową, remontu niet!!!!! A wiecie co, rzuciłam se wypowiedzonko na blat i aż się muszę pochwalić, hahahaha. Od sierpnia zaczynam nową pracę ale od dziś jestem wolnym człowiekiem :)
  10. Super, Super!!!! A mogłaby by jakaś Ciocia się zaczaić z aparatem jestem strasznie ciekawa jak on wygląda
  11. Celinko Ty dzielna jestes! Najgorszy ten ból, mam nadzieje, że jutro już będzie lepiej! Zdrówka życze! A Wikusia urocza!!!
  12. Kurcze ale ten spadek wagi u Zu to trochę martwi. Tak czytałam i doszłam do wniosku, ze mój pies by się zagłodzić nie dał, on sam zdobywa żarło, teściową wytresował do perfekcji. Ostatnio trzecią parę szelek zjadł i dziś w supermarkecie TZ oglądał jakieś. Mówie odłóż, kupi się debilowi lepsze, podszyte... Na to Pani podsłuchiwaczka:evil_lol: "taa wpierw se na wezmą psów a potem tak zaniedbują". TZ pomimo upału umysł trzeźwy miał i ryknął zza pleców: a co mi pani tu się obrusza nie wszystkim ładnie na chrzcie dali.... Pani, tylko krzyknęła POGANINY i pognała mało mnie wózkiem nie rozjeżdżając:lol: Kocham zakupy! Akucha jak inni jedzą to ona się nie interesuje?
  13. Tak właśnie się dziwiłam, że mnie York przestał odwiedzać. A Panie się wczasowały, tfu pracowały... Lorka jakaś taka zarobiona chyba. Pani Jasia biednego piesia do pracy zagoniła. Teraz już wiem dlaczego piesek taki noszony stale, hehehehehe.
  14. Pycha te fotki w sam raz do kawy, lepsze niż ciacho :) No dobra pączka też wsuwam ;)
  15. Ja też trzymam z całych sił, biedna ta nasza Celinka.
  16. Hahaha Betbet, umieram.... Karola całe szczęście, że się dobrze skończyło ale z dziećmi to choćby się miało oczy dookoła głowy, to nie upilnujesz.
  17. Akucha strofowanie TZta to chleb powszedni ale mi się czasem osobniki mylą. I tak dziś np. Do Kamila - wypuść robaka matołku, a do psa - nie jedz kupy synuś.:oops: A ja nie mam pająków, much ani robali, pies mi zjada:cool3: Zainwestuj w końcu w psa Brazowa a nie się z suką bujasz.
  18. Toffi to pewnie lżej w upał, niż Pyni ale ja i tak wole kudłate psy;) Obydwie widać , że kondycja dobra, nadmorskie twardzielki. Hahaha Zu akrobatka ale co tak stałaś i przypominałaś? Mała główka to i pamięć krótka, hehehe. Wiesz ile ja się czasem na przypominam. TZcisko mówi, ze wstyd mu i kawałek za mną lezie.
  19. Jaka Ona ładna! Nic się nie zmienia :) Apetyt jest radocha na pysiu też :) Na tej jednej focie to Bulwy coś kombinują, ewidentnie!
  20. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cfa45644eb1ee9f.html
×
×
  • Create New...