Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. To prawda, Saruśka schudła bardzo ładnie. Zależało nam na tym, dlatego, że kiedyś musiało się jej coś stać w przednią łapkę i ma trochę krzywą. Lekarz, który oglądał, powiedział, że to pewnie stary uraz. Chyba lepiej dmuchać na zimne i nie obciążać łapinki :) (może ten łobuz ją uderzył?) W czwartek byliśmy na badaniach przed sterylizacją (nareszczie i mam nadzieję, że teraz już się wszystko ułoży), małpiszonek już w poczekalni zrobił alarm, jakby się jej działa krzywda, a w gabinecie była taka przerażona, że aż p. doktor była zdziwiona. Wcześniej się bała, ale nie aż tak. Dziś wieczorem mamy umówione badanie krwi i w poniedziałek będziemy suczydło sterylizować. Boję się jak nie wiem co. Raz, że martwię się o jej zdrowie, dwa, że boję się o stres jaki będzie musiała przejść. Więcej napiszę w poniedziałek. Trzymajcie kciuki za małpiszonka.
  2. [quote name='yewcia1']Czeka i szczeka:evil_lol::evil_lol: :evil_lol:[/quote] Szczekaniem próbuje zwrócić na siebie uwagę :cool3:
  3. Psiak kanapowo-kolanowy :)
  4. Tęskni za człowiekiem. Czy jest może tutaj ktoś kto mógłby wziąć Rybaczka, żeby go karmić smakołykami i głaskać :)
  5. Oby tak dalej :multi:, kto może przetransportować dużą przytulankę ;)
  6. [quote name='szajbus'] I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to, by żyć. Lecz tym razem będą żyć wiecznie. Zawsze, gdy czytam te słowa nie mogę opanować łez. Kiedy jestem na Bielanach i widzę łączkę, po której spacerowaliśmy z Norcią, myślę, że gdzieś tam pozostał jakiś jej ślad :(
  7. [quote name='WISNIA']Napewno gdzieś jest jej człowiek, problem w tym, aby jak najszybciej się dowiedział, że Karina na niego czeka:cool3: Może ktoś jeszcze mógłby ją poogłaszać? Na razie jest na Allegro, www.eoferty.com.pl i zwierzaki.low.pl
  8. Myszko, wybierz się nareszcie do domku.
  9. [quote name='justynavege']wlasnie sprawdziląm poczte . pusta nikt tez nie dzwonil........ moze jutro ........[/quote] Pytają o psiaka, a później cisza :shake: Dziwni ci ludzie :roll:
  10. Transport dla Saruni bardzo potrzebny. Domek czeka!!!
  11. [quote name='justynavege'] przecudowny jest w pchaniu się do miski[/quote] Miska to ważny element w życiu psa :cool3:
  12. [quote name='justynavege'] Oby Dinguś szybko trafil do domku[/quote] Żeby się wesołek wreszcie doczekał dobrych ludzi :)
  13. Czy możesz dodać moją Norcię? Nora 6.05.2001-4.06.2006 :-(
  14. Myszka jest na [url]www.eoferty.com.pl[/url] Ogłoszenie ważne do 2 maja.
  15. Dinguś na razie powędrował na [url]www.eoferty.com.pl[/url] Ogłoszenie ważne do 2 maja
  16. Wczoraj odesłałem do Was osobę pytającą o Pikusia. Czy dzwoniła lub mailowała? Podałem tylko podstawowe informacje.
  17. Parę groszy do paliwa chętnie dorzucę (tylko czy może być po niedzieli)
  18. [quote name='justynavege'] Rybak stukał łapką :evil_lol: w drzwi[/quote] Tylko stukał, czy pozwolił sobie też poskrobać pazurkiem :cool3:
  19. Już zbyt długo, a czas psi biegnie szybciej :(
  20. Mama rozpuszcza Saruśkę niemożliwie :) Nie tylko smakołykami, ale też głaskaniem, mówieniem do niej. Małpiszonek to uwielbia :loveu: Zdjęcia niestety niezbyt dobrej jakości, ale zrobić suńce fotkę na śniegu to nie jest prosta sprawa :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2226/sara7mh2.jpg[/IMG][/URL] Cóż to za interesujący zapach [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3483/sara8ma8.jpg[/IMG][/URL] Ciekawe co jest pod śniegiem.
  21. Jutro planuję mieć chwilkę luźniejszą to poogłaszam Wasze psiska :)
  22. Jutro powinienem wreszcie mieć chwilkę na poogłaszanie Waszych czworonogów :)
  23. Wysłałem Pika na poszukiwania Allegrowe ;) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162547683[/url]
  24. Znaleźć transport na bliższą odległość powinno być łatwiej. Od Was do Lublina to kawał drogi.
×
×
  • Create New...