Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. [quote name='justynavege']dzis byl telefon w sprawie Rybaczka.......... ale zadne decyzje nie zapadly[/quote] Może ktoś się namyśli, przydałby się dom dla Rybaka.
  2. Gdzie Diana ma ogłoszenia?
  3. Na pewno będzie ogłaszany non stop. Kto jeszcze może gdzieś poogłaszać Bosmanka?
  4. Święta u Agi pewnie były smutniejsze niż wcześniej :shake: W takie dni bardziej brakuje przyjaciół, którzy odeszli.
  5. To prawda. Ja też zresztą kibicowałem Pitusiowi.
  6. Chyba masz rację. To w końcu jej piłeczka :evil_lol:
  7. Niedawno oglądałem fotoreportaż z podróży Pitusia do nowego domu. Patrzyłem na zdjęcia, a po policzkach płynęły łzy. Pit taki podobny do Norci.
  8. Ogłosiłem Bosmana ponownie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185043860
  9. Porto jest znów na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185041807[/url] Poza tym jest na [url]www.eoferty.com.pl[/url]
  10. Na zdjęciu Rybak jest taki zapatrzony, zamyślony.
  11. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  12. Saruśka znalazła sobie dziś nową zabawę :mad: Wzięła swoją piłeczkę tenisową i zaczęła ją obierać. Pewnie ogolona piłka jest ładniejsza :evil_lol:. Trzeba było później pozbierać wszystkie "produkty uboczne" ciężkiej pracy małpiszonka, żeby się suczydło nie udławiło.
  13. [quote name='Mysia_Zabrze']Toż to z pewnością siesta po obiadku :evil_lol:[/quote] Któż nie lubi powylegiwać się po obiadku :evil_lol:
  14. Może ta aukcja przyniesie Rybaczkowi szczęście.
  15. Cóż powiedzieć. Tośka pilnuje swojego szczęścia :) Skąd ja to znam :evil_lol:
  16. Cudny Rybak znów na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184251805[/url]
  17. Super, że Pituś już w dobrym domu :multi:
  18. W Święta byliśmy u rodzinki tylko w niedzielę, żeby małpiszonek nie siedział za długo sam. Do teściów Sary nie można było wziąć, mają dużego ONka, który jest bardzo energiczny. Suczydło na pewno by się przestraszyło. Od mojej mamy dostaliśmy skórki z boczku pieczonego, jako prezent dla Saruśki :) dzięki temu też miała świąteczne przysmaki. Szkoda, że pogoda wczoraj nie dopisała, nie mogliśmy długo pospacerować.
  19. Kto rozweseli psie spojrzenia?
  20. Kto zabierze Rybaka do domu?
  21. Dziękuję Szajbus, że pamiętasz o Norci. Wszystkiego dobrego w te wyjątkowe Święta.
  22. Tyle piszę o Saruśce, bo bardzo pokochałem tę sunię. To naprawdę cudowny psiak. Czasem gdy na nią patrzymy, dziwimy się, że po tak ciężkich doświadczeniach stała się zupełnie normalną, wesołą sunią. Gdyby nie jej niektóre reakcje wynikające chyba z wcześniejszych doświadczeń nikt nie pomyślałby, że to suczydło po przejściach. W tej chwili potrafi bawić się w domku również sama, podchodzi przywitać się z psiakami. Nie ucieka przed gośćmi, ani nie chce ich zjeść :evil_lol: (chociaż oczywiście nie przepada, gdy ktoś nas odwiedza) Widać, że małpiszonek czuje się w domu bardzo dobrze :loveu: Bardzo dziękuję, również w imieniu rodzinki za życzenia. [B][COLOR=sandybrown]Też życzę Wam Zdrowych, Spokojnych Świąt.[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...