-
Posts
71995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
297
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
Dziękuję za zaproszenie
-
No to mamy południe.
-
Słoneczne dzień dobry.
-
Zaglądam przy popołudniowej herbacie.
-
To może jeszcze raz na górę?
-
Pobudka, ciasteczka czekają.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Radek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Poniedziałkowa uśmiechnięta paszcza I ta sama paszcza po popołudniowym spacerku Pozdrawiamy zaglądających. -
Na dobranoc jeszcze raz na górę.
-
A druga połowa tak trochę deszczowa jest.
-
No to pół poniedziałku za nami
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
-
Nawet grad był