Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Gajulka jest umówiona na USG na 19 kwietnia (czekamy na potwierdzenie terminu). Wcześniej będziemy jeszcze powtarzać badanie moczu. Jak zwykle prosimy z małą mordką o kciuki.
  2. Dobre wieści, chociaż z kosztami już gorzej.
  3. Na dobranoc bazarek wędruje na górę.
  4. Bardzo bym chciał się nie denerwować, ale to się samo robi
  5. Dziękujemy Świąteczny czas spędziliśmy na działce. Gajulka nie może jeszcze zbytnio wędrować, bo goi się zerwany tylny pazur, więc były tylko wędrówki "wokół komina". Czasem po spacerku była mina wesoła A czasem z lekka filozoficzna Za to z Igusiem można było zrobić wyprawy Skończyliśmy podawanie antybiotyku związanego z zapaleniem pęcherza. Teraz trzeba umówić wizytę i kolejne USG. Już zaczynają zżerać mnie nerwy
×
×
  • Create New...