Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72021
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Trochę rzeczy było do zrobienia w domu.
  2. Niedzielne dzień dobry.
  3. Na dzień dobry ciasteczka wędrują na górę.
  4. Nadziejko, na pewno zajrzę, jak tylko na dłużej zajrzę na Dogo. A na dobranoc poproszę o cegiełkę za 10 złotych i już robię przelew.
  5. Dziękuję za słowa uznania.
  6. Jeszcze dźwignę przed weekendem.
  7. Gdzieś tam z góry Norcia na nas patrzy.
  8. Nocna zmiana dzisiaj będzie?
×
×
  • Create New...