Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72025
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Akita do góry. Na Allegro prawie 300 wejść, 1 obserwujący i nic :( Czy nie nadszedł już czas abyś znalazła kochający domek?
  2. Dopiero teraz mogłem odpisać na PW. Niestety wcześniej nawał pracy:(
  3. Evita już na Allegro [URL="http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html"]http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html[/URL]
  4. I z Allegro też cisza? Przecież ona jest taka śliczna.
  5. [quote name='doddy']Mam ogromną prośbę o wstawienie Evity na allegro jeśli ktoś jest tam zarejestrowany. :modla:[/quote] Czy ktoś mógłby napisać tekst i podać kontakt w sprawie Evity? Wślemy ją na Allegro :lol:
  6. W avatarku to też jest suczka. Podbieństwo to jedna rzecz, druga, to jak przeczytałem troche jaka ona jest i co przeszła od razu pomyślałem, że należy jej się dużo dobrego od życia.
  7. Wygląda na zadowoloną :)
  8. Jak rozwija się sytuacja?
  9. Współczuję Wam podejmowania decyzji o losie szczeniorków :shake: Wiem, że decyzja, jaka by nie była, będzie podyktowana dobrem Sary.
  10. Kurczę, ale łobuziak z tej Sary :evil_lol: Rozumiem, że sunia będzie rodzić "na dniach"? Co planujecie potem, jak ze szczeniorkiem? Proszę napiszcie jak widzicie dalszy rozwój sytuacji, trzeba myśleć jak to wszystko rozwiązać, żeby było jak najlepiej dla niej. Ciekaw też jestem jak u niej z chodzeniem na smyczce, czy wymaga socjalizacji? Strasznie chciałbym żeby to była udana adopcja, jej naprawdę należy się wynagrodzenie tych strasznych wcześniejszych lat. Pisałem już że mieszkałaby w mieszkaniu (i to niezbyt dużym, niecałe 40 m.) czy nie byłby to problem, ona jest przyzwyczajona do otwartego terenu, czy nie będzie jej to przeszkadzać? Strasznie dużo pytań ciśnie mi się na usta. Będę jeszcze Was męczył pytaniami, wybaczcie, naprawdę chcę jak najlepiej. Przypomniało mi się jeszcze, że mam w rodzinie masę piesków więc ciekaw jestem jakby ona reagowała na inne pieski?
  11. Czy ktoś pytał o sunię. Na razie jest 142 wyświetleń na Allegro
  12. Dzięki za sugestię. Tytuł aukcji zmieniłem:) [URL="http://www.allegro.pl/item111143622_akita_sunia_ktora_cierpi_za_nic.html"]http://www.allegro.pl/item111143622_akita_sunia_ktora_cierpi_za_nic.html[/URL]
  13. Brak wieści jest stresujący
  14. Wanda, masz rację tytuł jest ważny, ale na razie nie przyszło mi jeszcze nic do głowy :shake: Jak coś wymyślę to zmienię. Ciekaw jestem czy ktoś dzwonił lub mailował w sprawie Akity? Na razie mamy 55 wyświetleń z czego 4 moje :cool1: :Dog_run: Akita biegnij do nowego domku!
  15. Akita jest już na Allegro. [URL="http://www.allegro.pl/item111143622_mam_na_imie_akita_jestem_bardzo_grzeczna.html"]http://www.allegro.pl/item111143622_mam_na_imie_akita_jestem_bardzo_grzeczna.html[/URL] Pozostaje tylko trzymać kciuki. Będę wdzięczny za uwagi, co dopisać na Allegro. Wanda pozwoliłem sobie wykorzystać Twoją treść ogłoszenia w aukcji, mam nadzieję, że to nie problem.
  16. Co słychać u Sary?
  17. Czy w związku z propozycją sylwekw nie wstrzymać się do jutra z Allegro? Bardzo wstępny projekt banerka możecie pobrać tu: [URL="http://www.norcia.republika.pl/pliki/akita_banner.jpg"]http://www.norcia.republika.pl/pliki/akita_banner.jpg[/URL] Napiszcie proszę co zmienić. Taki baner ma strasznie mało miejsca. W życiu zawodowym robiłem rzezcy przynajmniej A4:) i mam problem z miejscem
  18. Wieczorem się tym zajmę. Dzięki za informację i tekst:)
  19. Co prawda nie jestem dziewczyną :cool1: ale z banerkiem chętnie pomogę. Artysta ze mnie żaden, ale trochę pracowałem w Photoshopie i takich innych :cool3:. Problem jest tylko z tekstem, literat ze mnie żaden. Z Allegro też nie ma problemu, tylko potrzebowałbym jakiś wzruszający tekst i dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za Akitę. Podaję swój mail, jeśli ktoś byłby zainteresowany to prześlę banner na maila, który otrzymam od Was. Aukcję mógłbym wystawić w niedzielę, na razie muszę uiścić opłaty za Allegro, żeby nie zablokowali konta :evil_lol: [email][email protected][/email]
  20. Czyli najbliższe wieści od Sary dopiero w poniedziałek? :placz::placz::placz: Sarunia skradła też serce mojej żony, nie możemy się doczekać kiedy będzie u nas :loveu:
  21. Co tam słychać u Sary?
  22. Dokładnie jest to na Nowowiejskiej na odcinku między Al. Niepodległości, a placem Politechniki. Bliżej Alei, przy przystanku obok wejścia na Politechnikę. Przedzwonię jeszcze później i postaram się podać dokładniejsze namiary:)
  23. Dziś wieczorkiem, około 20, będę na ulicy Nowowiejskiej. Mogę wziąć karmę i przekazać Tobie. Podam na wszelki wypadek mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Będę dziś zaglądał na Dogo, może się uda załatwić to dziś:) Pozdrawiam
  24. Jeśli Antkowi by to pomogło to mogę podwieźć 1,5 kg karmy dla piesków chorych na wątrobę Hepatic - Royal Canin. Wiem, że to kropla w morzu potrzeb ale chyba każda pomoc może się przydać. Jakby ktoś z Warszawy napisał gdzie mógłbym podwieźć żywność dla psiaka to byłoby super. Nie ma problemu z podwózką rano (do 10) lub po 17. Jedynie nie jestem w stanie podrzucić jutro. Dajcie znać czy to się przyda.
  25. Trzymam kciuki za przeprowadzkę suni i czekam na dalsze wieści. Ze swej strony będę się starał jak najszybciej skończyć mieszkanie, żeby psisko mogło przybyć do nowego domku.
×
×
  • Create New...