Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Karilka

    galeria Vato :)

    Ja zostawiłam psa mojej mamie na sylwestra. Pies wisiał na gościach... (na kolankach oczywiście)... i "przypadkiem", w akcie "rozmiziania" spadała mu głowa na talerze... Bez skrupułów właził na ludzi i zżerał im z talerzy. Czyli norma.
  2. [quote name='Shilomaniak']zaraz toto zmarzło i trzeba było nieść [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hDOn534ZEO4/UOtL25SWThI/AAAAAAAAAoc/jwa-j540-oA/s576/20121226_132958.jpg[/IMG][/QUOTE] O! Jamnik przygotowany na grilla?
  3. [quote name='Shilomaniak']:diabloti::diabloti::diabloti: hi hi hi, grabisz sobie Karilko, grabisz...:evil_lol:[/QUOTE] :angel: ......:siara:
  4. A ja sie już 3 rok "gotuję" do złożenia wniosku... Rasy: doberman, bullterrier miniaturowy Chciałabym, żeby to było coś mocnego. Jedno słowo najlepiej, jednak dobrze brzmi też: "von", "z", "od" etc. Skojarzenia: kolor czarny, czarne psy, odwaga, pewność siebie, niezależność, Dolce, Dollar,
  5. Wiesz co, to jest prosty i wygodny sposób pakowania. I tyle. Ja dostaje w taki sposób zapakowane mieso z indyka lub w bloczkach. Zdecydowanie wole pakowanie w ten sposób bo moge je łatwo rozmrozić w mikrofali.
  6. aneeeri - bardzo mi przykro.. Nodi (*) - biegaj, kochany. Ja pożegnałam swojego ukochanego psa w sierpniu. Do tej pory rozpaczam po nim, choć z całej siły chcę iść do przodu. Nikt Ci nie zastąpi Nodiego. NASTĘPCA - nie zastępca.
  7. Może to jednak jest inny producent a podobne opakowanie.
  8. Postarajcie się o jak najlepsze zdjęcia zębów. Sama jestem ciekawa, jak to wygląda.
  9. Według mnie: lepiej jest karmić jak najbardziej naturalnie. Pies to nie kura - powinien jeść mięso. Karma sucha to zamiennik, który się dobrze przyjął ze względu na dostępność, łatwe przechowywanie i odpowiednie składniki odżywcze, w sprzyjających proporcjach. Tak uważam.
  10. [url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowe-i-z-kurczaka-1kg-i2924096563.html[/url] [url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowo-indycze-kostka-4x250g-i2926628679.html[/url] Ja mam podobne mięso w podobnej cenie. To bym z chęcią spróbowała. Chcę przestawić wszystkich na mięcho a nie, zadowalać tylko jednego psa ale mam za małą zamrażare ;).
  11. Tekst ładny. W takim razie - dla odmiany napiszę bardzo krótki i konkretny: Tytuł: Duży Urgo - idealny pies rodzinny. Owczarek/husky Urgo to duży pies, mający przodków ras: owczarek niemiecki i husky. Jest przyjacielski w stosunku do ludzi - zarówno dorosłych jak i dzieci. Bardzo lubi koty. Nie przejawia agresji! Nie brudzi w domu, nie niszczy, nie sprawia problemów wychowawczych. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Nadaje się zarówno do mieszkania w mieście jak i w domu z ogrodem, gdzie mógłby dożyć sędziwego wieku wśród ciepła i miłości. Kontakt:
  12. magdola - Ok. Byłoby fajnie - ja przygotuje tekst. Napiszę jeszcze do Ziutki. Na której stronie są zdjęcia psiaka? Czy inaczej - są jakieś jeszcze oprócz FB?
  13. Myngey - ok, czyli priorytetem jest leczenie jak na razie, prawda? O której będą wyniki? Poproś o wypisanie recept na leki z apteki, jeżeli będą jakieś potrzebne - zawsze wyjdzie troche taniej. No i koniecznie napisz co i jak potrzeba. Pokombinujemy z lekami, jeżeli będą potrzebne jakieś drogie. Mam nadzieję, że What May NN pomoże w tej kwestii. Czy Urgo ma ogłoszenia? Jak to z tym jest? Masz jakieś aktualne zdjęcia nadające sie do ogłoszeń? Jest tekst?
  14. Myngey - na ile czasu masz jedzenia dla Urgo?
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10232-SAMOPOMOC-forumowicz%C3%B3w-w-kupowaniu-mi%C4%99sa-dla-ps%C3%B3w?p=20236618#post20236618[/url] mój kot też na suchym większość życia - ma już 14 lat.
  16. te kostki w papierze traktuję jako kości mielone. To same kości.. Na allegro jest jeszcze takie coś: [url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowe-i-z-kurczaka-1kg-i2924096563.html[/url] i takie: [url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowo-indycze-kostka-4x250g-i2926628679.html[/url] myślę, ze atrakcyjne:lol:
  17. tobciu - masz rację. Cudak widzi problem i nie wywija kota ogonem. Ma szczere chęci. Dlatego postaram się pomóc. Asiaczek, What May NN - Baaaardzo Wam dziękuję. Myngey nie może zostać sama z Urgo, mam rację?
  18. To weź urabiaj! Powiedz, ze to pies, szkolony na ratownika i boisz sie, ze jak sie przewrócisz to nikt Cie nie podniesie bo potrafi to tylko ten pies.. nnooo... albo coś innego, równie kreatywnego. Shila by miała niezłą radoche:multi:
  19. Monika Czech - ależ amstaff i staffik to zupełnie dwie rózne rasy!:lol: Staffik jest uznawany na świecie za "psią nianię", to przesympatyczne, niewielkie pieski. Charakterem inne od TTB, które miałaś nieprzyjemność poznać na spacerach.
  20. motyleqq - oczywiście, masz rację, jednak wchodzi w gre kwestia finansowa. Np. jak mój pies pracował dużo, pożerał nawet kilogram karmy i było akurat. To gdzie to 10zł/dziennie a 4zł-5zł/dziennie?
  21. No tak.. znam ten ból. Rozsyłał ktoś PW z zaproszeniami? Facebook działa? Jak to jest?
  22. motyleqq no dla mnie karma powyżej 10zł/kg jest "lepsiejsza" przy ilości 3 psów. Nie jest super, ekstra ale właśnie taka "lepsiejsza" niż np. Brit czy Arion. Moja wersja, na psa 40kg to: mięso po 3zł/kg i kości mielone po 1,5zł/kg (Indor i wołowe) płatki ryżowe/owsiane (ja mam z Vollmersa) lub ryż 0,5kg mięsa i 0,5kg kości + 200g płatków (zalewam wrzątkiem) / lub ryż ok.300g (gotuję) czyli ~ 1,5zł +0,80zł+1,5zł = ok.4zł za porcję żarła na cały dzień dla sporego psa. W przeliczeniu na karmę - musiałby zjeść ok. 600g karmy za min.10zł/kg Oczywiście dodaje też jajko, twaróg, jogurt, marchew z sokowirówki czy co tam "wpadnie" akurat + Canvit zielony. 4zł*30dni = 120zł przy psie 40kg Drugiego psa mam na karmie typu bosch. Trzeciego na diecie weterynaryjnej. Ważne jest - mieć dostęp do taniego i dobrego mięsa.
  23. Cudak, no dobrze... Teraz PRIORYTETEM jest Urgo. Pies starszy, schorowany.. za to będący przy odpowiednim człowieku. Jedyne co potrzeba to kasa. Do tego stosunkowo niewielka, przy takiej, jaka przewala się na dogo na hotele. Czy pies ma wydarzenie na facebooku? Co myślicie o allegro cegiełkowym na leczenie?
  24. Cholera...10km:crazyeye: A Shila może chodzić na treningi?
  25. Monika a może staffik? To takie wesołki...
×
×
  • Create New...