Dostałam zaproszenie.
Gloooria - Karilka od dobermanów, bez dobermana:-(.
Generalnie - u mnie 3 psy to norma. Od sierpnia nie mam swojego zajoba (dobka), za to mam ciągle i wciąż, różne psy. A to BDT, a to prywatne i PDT.
Czasu mam pod dostatkiem (rzuciłam durne studia ), doświadczenia sporo (psy do uśpienia to moje drugie imie). W wypadku psa trudnego, który wymaga zaangażowania nie tylko mojej osoby (ogłoszenia, kasa etc) - mogę zaoferować PDT z resocjalem po stawce hotelowej, uzależnionej od wielkości psa (nie od poziomu trudności).
Wymagam podpisania umowy z jedną osobą, która byłaby odpowiedzialna za psa. Nie toleruję tzw. odpowiedzialności zbiorowej.