Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Ja wyemigrowalam na wies, zamierzam sie zapsić po uszy. Tak więc- odpadam. Chyba, że ktoś ma ochote kiedyś wybrać sie do nas (np. Las Kraszewski jest przepiękny. Mam go ok. 3km od siebie)
  2. [quote name='Shilomaniak']Ha! używam tego samego argumentu gdy oglądam z mężem moje zdjęcia z młodości i słyszę jakieś burczenia pod nosem :razz:[/QUOTE] Hahahah! [quote name='Shilomaniak']Mieczysław!!!! kocham!!!!![/QUOTE] Miałam szczura Mieczysława.:loveu: Teraz mam Romualda i Wiktora. Gustaw.. Maniek... Ty to masz pomysły:evil_lol:
  3. a taki niskopodłogowy i parówczakowaty mi sie wydawał:evil_lol:
  4. Ja jestem zauroczona w szorściaczce :)
  5. on troche jak tollerek, co? Broń sie mopem Negri! Nie odpuszczaj - a nuż wyjdzie na psy, co? ;)
  6. mnie tak wyzywa własna mamusia:-(. Bo przecież psy MUSZĄ spać na kanapie i w łóżku.
  7. Haha! Shila 28 ważyła! I Szczypiorek to był a nie 3 letnia kobieta. Pyluś = Urgo Tisza to przyjaciółka (labradorka)
  8. Hehe. Krzysiu - spoko. Ja też zawsze jestem "SSmanem" :splat:albo "BERTĄ". Jak nie pozwalam psu spać na kanapie to już ...:grab:.
  9. Hahah - no nie strasz dziewczyn. Nie jem psów! ;)
  10. jak to co dalej? Pies zyskuje życie. Wychodzi z boksu, poznaje prawdziwe życie, dostaje mocnego przewodnika, uczy sie codziennego życia na dobrym poziomie.. czy to jest mało? Chyba o to chodzi w życiu każdego psa.
  11. albo niech pójdzie dla innego psa, za zgodą Ludzi. W Inowrocławiu jest Urgo w BDT. Bez kasy na leczenie.. ma gnijące zęby i makabryczne wyniki krwi i moczu. No i zerowe szanse na adopcje... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-CHORY-stary-%C5%82a%C5%84cuchowy-URGO-pom%C3%B3%C5%BC-WYLECZY%C4%86-w-BDT[/url]!
  12. ARKA też była fajna. Furiatka...
  13. dla mnie hitem dogomanii jest xxxx52 :loveu: co do babci i dziadków - moja jest zajebista w stylu babci Olkowej. Jedyna pożyteczna "rzecz", jaką mam dzięki zrytemu ojcu:evil_lol:
  14. Myngey - poproś wetke, żeby przesłała wyniki na maila. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - albo do mnie albo do Ciebie i Ty prześlij do mnie. Skonsultujemy to z innymi weterynarzami.
  15. minia7 - awaria jest ale juz gadam z ludźmi ;).
  16. napisałam PW do Gloria.
  17. :shake: Zadzwonię do tej pani wieczorkiem... może zgubiła numer... :oops:
  18. Dostałam zaproszenie. Gloooria - Karilka od dobermanów, bez dobermana:-(. Generalnie - u mnie 3 psy to norma. Od sierpnia nie mam swojego zajoba (dobka), za to mam ciągle i wciąż, różne psy. A to BDT, a to prywatne i PDT. Czasu mam pod dostatkiem (rzuciłam durne studia ), doświadczenia sporo (psy do uśpienia to moje drugie imie). W wypadku psa trudnego, który wymaga zaangażowania nie tylko mojej osoby (ogłoszenia, kasa etc) - mogę zaoferować PDT z resocjalem po stawce hotelowej, uzależnionej od wielkości psa (nie od poziomu trudności). Wymagam podpisania umowy z jedną osobą, która byłaby odpowiedzialna za psa. Nie toleruję tzw. odpowiedzialności zbiorowej.
  19. Cieszę się. Mogą być? Ja zawsze wymieniam kółka na potężniejsze albo na szybko-złączke (plastikowe cóś).
  20. Pani ma dzwonić o 10... Trzymajcie kciule, żeby się nie rozmyśliła
  21. Dobra, dobra ;). Ja i tak swoje wiem :loveu: :diabloti:
  22. I podpytaj o ten zapach z pycha, proszę. Immunodol po Gamzuli może lepiej dawaj Urgo - jemu bardziej sie przyda niż Lubej.
  23. ah Luba, Luba.. sie zróżnicowanego towrzycha doczekałaś.. Stateczny Urgo i wariatka Tisza
  24. super. Cieszę się. Myngey - zasypało Was? Myślisz o tym wecie? Zbadaj mu tą krew. Niech dobry wet postawi diagnoze i tyle. Pisz ile ta krew będzie kosztowała (jak najdokładniejsza, geriatryczna - prostatowa) to będziemy z tobciu kombinować z bazarkami. Damy dziewczyno rade. Zdrowie jest najważniejsze.
  25. [quote name='gryf80']pewnie cocermaniaczka miala na myśłi to,że podając okreśłona ilośc kulek suchej posiadajacą ileśtam kalorii,dokładamy jeszcze puszkę która także ma ileśtam kalori...[/QUOTE] No taaaak.... :diabloti: Ja nęce nosy, zalewając ciepłym bulionem/sosem i wsio.
×
×
  • Create New...