Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Ah. To norma :). Innych psów sie nie uznaje. Gamzia rozcięła poduszkę łapki. Została skazana na smyczowe spacerki... Makabra:shake:
  2. 10 miesięcy :evil_lol: Jaki popieprzony,jaki popieprzony?:mad: Miziatek, miziu, miziu.:loveu:
  3. Wstępnie - mnie też poproszę wpisać. Karilka + Vuko + ??? + ??? +.... +???
  4. Wysyłam Ci adres Shilomaniaków na PW. Cieszę się, że karma doszła. Powinno wystarczyć na długo bo to 18kg. Faktura doszła - dziękuję. Pisałam z Twoją córą - podobno dała rade ogarnąć zwierzaki. Ciesze się, ze już jesteś! O matko... cholera jedna...:mad:
  5. Ja miałam psa 3 letniego, z którym zrobiłam więcej niż z psem, którego mam od szczeniaka. Dlaczego? Bo ten 3 letni był bardziej problemowy i wymagał zaangażowania.
  6. Te kryteria spełnia dużo psów. Jaka wielkość? Poziom pobudliwości? Sierść? Diana S - każdy pies jest inny. Może jakby miał bardziej szczekaty "charakter" to byłoby go cieżko upiłować. Gezowa, charty są specyficzne. Takie spokojne przytulanki. Ale czy widzę takiego psa z frisbee? Hm.. chyba nie.
  7. Dobra. Ale czego oczekujesz od psa? Potrafisz skonkretyzować? Bo jakoś tego nie widzę.
  8. [quote name='Diana S']Jak Ci to odpowiada to ok. Ja nie cierpie, jak pies ujada bez powodu, a takie sa sznaucery, rzucaja sie jak ryba bez wody, bo coś tam ujrzą, zobacza[/QUOTE] Łe tam. Ja jestem właścicielką sznaucera miniaturowego, który NIE SZCZEKA. Kwestia wychowania. Od szczeniaka tępiony i tyle. Ma swiadomość, że z 5 piętra jest wysoko:diabloti:. Ja i tak jestem zdania "po dogomaniackiemu" że jak ktoś chce psa, po prostu - dla siebie, do kochania. To powinien adoptować. To tak z własnego doświadczenia. Co innego z maniakiem konkretnej rasy, zamiarem hodowli, sportu etc.
  9. ..jest coś takiego jak zawody, w skakaniu do wody za frisbee. Myślałam, żeby wysłać Gamzę:diabloti:. Shila też sie nadaje. I skacze i pływa i nurkuje i aportuje... Podbijamy świat?:multi:
  10. Pies jest ważny. Szanuj go. Jak na razie jesteś przykładem właściciela, nie szanującego swojego psa. I co najlepsze - nie zamierzasz tego zmienić (!).. Myślisz, że jak wejdziesz na forum dla miłośników,Twoje problemy znikną SAME?
  11. To po co jest ten wątek, skoro wszystkie rady "są bez sensu"? Masz żywą istote..nie pluszowego misia. Uszanuj to.
  12. Co u Shili? Ślizgacie sie po lesie? Czy kombinujecie w domu? U mnie spacer polega na rzuceniu jaja, hahahha.
  13. Jest i mój ulubieniec :loveu:
  14. [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/421845_535903159763513_1249816063_n.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/421845_535903159763513_1249816063_n.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/421845_535903159763513_1249816063_n.jpg[/IMG]
  17. Wetka zwróciła mi uwage na wyłysienie wewnętrznej strony ud. Teraz widzę, że miała rację. Widzicie to? Całe łapy do kolan łyse. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jogcODdMmqU/USfVqwgzpYI/AAAAAAAAAw0/s2E9WPN9200/s762/DSC_0118.jpg[/IMG]
  18. Słoniątko ma na imię Lary i należy do naszej FAUKI :eviltong:. Starał się chłopaczyna dorównać Gamzie...Niestety tyłek trzymał go na ziemi:-(. Cóż.. Liczą się chęci.
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-G-g9AMgHhg8/USfekbeybCI/AAAAAAAAAyM/8SkVTAMcK2s/s762/253034_565025816856048_1494192536_n.jpg[/IMG] :diabloti:
  20. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6-0NODN4Dek/USfVqz5t0dI/AAAAAAAAAww/_4-IRbEjEO8/s504/DSC_0123.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uxD1X36Wr0Q/USfWbkaJ6KI/AAAAAAAAAxI/dbpeAC4ponY/s505/DSC_0179.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uhQwCcETiEw/USfWcAwc2II/AAAAAAAAAxQ/52vyhmWwzv0/s505/DSC_0173.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VtHmg75l2Og/USfWK4LOfNI/AAAAAAAAAxA/fKkrGpSH9RM/s762/DSC_0141.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jogcODdMmqU/USfVqwgzpYI/AAAAAAAAAw0/s2E9WPN9200/s762/DSC_0118.jpg[/IMG]
  21. I ja też - przeglądam wątek... Niestety u mnie zwrot z adopcji i .. nadprogram mam przekroczony podwójnie:shake:.. Przepraszam.
  22. [quote name='Shilomaniak']"Jezioro łabędzie" w wykonaniu Shili i mojej córci ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GpbdjDEh9wA/USIL7fmKMvI/AAAAAAAAAxo/d-LoQyjO-h4/s720/20130210_143042.jpg[/IMG] czekamy na oklaski...[/QUOTE] :cool2: :klacz::klacz::klacz: [quote name='Diabełek'][B]Karilka[/B][SIZE=4][B][COLOR=red][U] potrzebujemy tymczasu dla tego psiaka??? Co jest w mojej sygnaturze :([/U][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] Karilka ciut nie teges...[SIZE=4][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=red][U]:-([/U][/COLOR][/B][/SIZE]
  23. faith - spokojnie. Zdrowia dla czterołapa! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ow1O5S9fOms/USfYvgNxYZI/AAAAAAAAAxg/8dwaU8JntSk/s505/DSC_0181.jpg[/IMG]
  24. ale ja nie mam zaszczurzeń! :loveu:
  25. ...jako fanka szczurów.. zwrot "bez zaszczurzeń" wpisuje na stałe do swojego słownika :evil_lol:
×
×
  • Create New...