Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240636-Kaganiec-dla-plaskatego-słiit-smycz-w-kwiatki-szelki-do-obrony-itd-do-15-03?p=20530435#post20530435[/URL] Rozsyłajcie gdzie sie da:)
  2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240636-Kaganiec-dla-plaskatego-s%C5%82iit-smycz-w-kwiatki-szelki-do-obrony-itd-do-15-03?p=20530435#post20530435[/url]
  3. Bardzo podoba mi się jej imię :loveu:
  4. Shilomaniak ... Shila to pogromca mięczaków. Niczym Michał Anioł, wyrzeźbiła z "Kowalskich" prawdziwych, profesjonalnych Dogomaniaków.:eviltong: Mam nadzieję, że Gluba taka nie będzie :evil_lol: (a tak mi się wydaje)
  5. Phi! Bo ona jeszcze przed "terapią - cud":evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kHsruok2UmY/UUC6uM8l1eI/AAAAAAAAAzQ/gr_a1tTVs18/s759/DSC_0924.jpg[/IMG]
  6. Figa - to nie zaśmiecanie tylko prośba o pomoc. My tutaj nie patrzymy tylko na czubek własnego nosa, więc nawet nie przepraszaj. Zamówiłam Gamzie karmę Taste of the wild Pacific Stream - niestety Nutra, którą jadła - jest aktualnie niedostępna. Zamówiłam też wędzone uszy w ilości hurtowej (35szt), wpiszę jej 10 szt (to będzie dla Gamzy 10, Vuko 10, Milva 8 i Iwan 7) Wpisuję w rozliczenie.
  7. Kurcze... Poszukam.. Napisz też do "majqa" - to bardzo mądra dziewczyna i ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o dostępnych behawiorystów i szkoleniowców (i nie tylko). Może będzie kogoś znała z tamtego rejonu..
  8. Pan Marek Szrejter przyjedzie do Glubej w poniedziałek. Przelałam 100zł dla Lubej, na ten cel. Myngey, proszę, z tego 50zł kup małej jakieś treserki - polecam z firmy maced (sama takich używam). Powinny być w pierwszym lepszym zoologu. A jak nie to parówki i będzie git.
  9. WiosnaA - :Cool!: Shilomaniak, WiosnaA - bardzo dziękuję w imieniu dziewczyn!:loveu:
  10. Cieczkom mówimy NIE :mad:
  11. Krzysiu, słuchaj - za radą Michała, nie używam już pasty do butów z jedyneczką (tesco) ani TIP. Teraz tylko marka KIWI. Mam nadzieję, że dłużej wytrzyma!:diabloti:
  12. Podpisuję się pod powyższym postem. Shilomaniak - dziękuję. Bogusia umówi się jutro z p.Markiem Szrejterem.
  13. Gamza wolałaby jakby zostawili te konary po drzewach :).
  14. A ja pamiętam Zlot, gdzie była 12 letnia Asia z pięknym, czarnym, podpalanym seterem Gordon :loveu:.
  15. bez.... ?:eviltong: Karmy zostało nam tak na 7 - 10 dni. Zaczynam rozglądać się za kolejną, dobra? Wszystko co czerwone - zeszło, pysk wygląda dobrze - nic nowego sie nie pojawiło, wszystko jest OK jeśli chodzi o skórę. Uszy - jako tako czyste - bez fajerwerków. Masa wróciła, power wrócił. Dzisiaj psiury miały zagwozdkę, bo na "ich" teren wtargneli "źli panowie", którzy wycinali drzewa. Gamza nie odstępowała pewnego pana w gumofilcach, nawet na krok, Milva dzielnie strzegła terenu, Iwan nie wiedział co sie dzieje i wpadł w "darciomordę" a Vuko - jak to Vuko - radośnie pląsał w całym tym bajzlu :loveu:. Mamy teraz patycków,a patycków.
  16. Ania odrobaczamy Milvę? U mnie była "tabletkowana" jakoś na początku, we wrześniu...
  17. Milva kiedyś... [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/197659_396876750358571_1544005093_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/307022_400972103282369_1765188865_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540617_400971753282404_1641190935_n.jpg[/IMG] Milva: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NNMTPuPSvM4/ULzUIdofBnI/AAAAAAAABNI/rl6fWwmFjdA/s720/DSC_0123.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vqZqTnNS3WY/ULzUKlzn2JI/AAAAAAAABNY/6_gRexJZPC4/s720/DSC_0136.jpg[/IMG] Zobaczcie jak zmieniła kolor :). Na tle piachu - widać idealnie. Była piaskowa a jest ruda!
  18. Stara suka będzie musiała pilnować :cool1:
  19. [quote name='Culineo'][B]​[/B] nie róbcie z niego demona! :)[/QUOTE] No cóż. Ktoś musi być tym złym. Przejął honory :diabloti:
  20. Nie tyle co o mojego psa, tyle co o urodę sznaucera olbrzyma, jak mi puszczą nerwy:cool1::diabloti:
  21. [quote name='Culineo'] EJ JAK MYŚLICIE MUSZĘ BRAĆ SHARKSOWI KAGAN ? :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] Brać:mad:. :eviltong:
  22. Myngey ma problemy z Lubą... Napisałam do Pana Marka Szrejtera. Mam nadzieję, że pomoże suczce zrozumieć na czym polega życie wśród ludzi. minia7 także zwróciła się o pomoc do doświadczonego wolontariusza-behawiorysty. Kochani - trzymajcie kciuki za małą, bo coś jej się pod kopułką nie tak ustawiło.
  23. Gamzolot rozciął poduszkę łapeczki. Ma zakaz Jaja. Został jej kamień do lizania i patycki. Oczywiście nic sobie z tego małpa nie robi...:roll:
  24. [quote name='dogomanka_'] to co? u nas każdy pies jest zadziorny :D[/QUOTE] Wypraszam sobie :eviltong: [quote name='omry']Mam pytanko takie czysto teoretyczne jak na razie, czy te kagańce to konieczne? Kundel do ośmiu kilo i niecałe dwa kilo joreczek :razz: Bo dla Iwana, jakby miał jechać, to wezmę.[/QUOTE] NIEZBĘDNE:loveu:. A tak serio - jak nie jedziesz pkp/mpk/etc to daj na luz :)
×
×
  • Create New...